Κλινικές της Κρήτης

jimys

Member
Mετά από τη χρόνια μάχη με minox φίνα κ.λπ. έφτασε και για μένα το πλήρωμα του χρόνου για μεταμόσχευση. Θα ήθελα αρχικά να ρωτήσω αν έχει κάποιος εμπειρία από τις κλινικές που βρίσκονται στο Ηράκλειο Κρήτης. Είπα να το εξετάσω κι αυτό το ενδεχόμενο πριν αποφασίσω να ξενιτευτώ για Αθήνα ή Κύπρο.

Αν υπάρχει κάπου νήμα τέτοιας περίπτωσης και δεν το είδα, συγχωρέσετε με. Έχω διαβάσει αρκετά και συγκλίνω προς Κύπρο μεριά, απλά θα ήθελα να εξαντλήσω τα περιθώρια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Mετά από τη χρόνια μάχη με minox φίνα κ.λπ. έφτασε και για μένα το πλήρωμα του χρόνου για μεταμόσχευση. Θα ήθελα αρχικά να ρωτήσω αν έχει κάποιος εμπειρία από τις κλινικές που βρίσκονται στο Ηράκλειο Κρήτης. Είπα να το εξετάσω κι αυτό το ενδεχόμενο πριν αποφασίσω να ξενιτευτώ για Αθήνα ή Κύπρο.

Αν υπάρχει κάπου νήμα τέτοιας περίπτωσης και δεν το είδα, συγχωρέσετε με. Έχω διαβάσει αρκετά και συγκλίνω προς Κύπρο μεριά, απλά θα ήθελα να εξαντλήσω τα περιθώρια.
Μακάρι να σου απαντήσει @Stratos !
Και να πιάσετε τη κουβέντα .
 

Disco

Well-Known Member

Αυτός έκανε μεταμόσχευση στο Ηράκλειο Κρήτης, μπορείς να δεις το νήμα του.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν θέλεις ενημέρωση από Κύπρο μπορείς να με ρωτήσεις για λεπτομέρειες και να μου στείλεις φωτογραφίες.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Ρε παιδες,η advanced εχει ανοιξει παραρτημα και στην Κρητη;
Φιλε @jimys φινα δια στοματος και τοπικη μινοξ,σωστα;Σε βοηθησαν οι θεραπειες ολα αυτα τα χρονια;Ποια η προσωπικη σου εμπειρια;
 

jimys

Member
Μακάρι να σου απαντήσει @Stratos !
Και να πιάσετε τη κουβέντα .
:pέχω τα πνευματικά δικαιώματα του άβαταρ από το 2013


Αυτός έκανε μεταμόσχευση στο Ηράκλειο Κρήτης, μπορείς να δεις το νήμα του.
Ευχαριστώ!!

Ρε παιδες,η advanced εχει ανοιξει παραρτημα και στην Κρητη;
Φιλε @jimys φινα δια στοματος και τοπικη μινοξ,σωστα;Σε βοηθησαν οι θεραπειες ολα αυτα τα χρονια;Ποια η προσωπικη σου εμπειρια;
Μινόξ πολλά χρόνια η οποιά απλά καθυστέρησε την αραίωση. Φίνα 1mg την ημέρα καμιά παρενέργεια αλλά και έλαχιστη φύτρωση μόνο καθυστέρηση της πτώσης.
Ηράκλειο advanced hair clinics έκανα εγώ και ειμαι ικανοποιημένος
Σου στέλνω pm για λεπτομέρειες. Έχεις φτιάξει νήμα εδώ;
 

Stratos

Well-Known Member
γεια σου φίλε, το άβαταρ το έχω δικαιωματικά ως Φυσικός στο επάγγελμα!
είσαι και εσύ συνάδελφος?
Η πλάκα είναι ότι μένω και Κρήτη αλλά η αλήθεια είναι ότι από κλινικές στη Κρήτη δεν έχω ιδέα και ούτε έψαξα ποτέ.
 

jimys

Member
Ναι υπο την ευρύτερη έννοια συνάδελφος, βλέπω ότι η ahc και στο Ηράκλειο παρουσιάζει καλά αποτελέσματα οπότε είναι ένα κίνητρο για να μη κάνουμε επιπλέον έξοδα εκτός Κρήτης.
 

jimys

Member
τώρα παρατηρώ ότι τα άβαταρ είναι κατοπτρικά ίδια οπότε δεν μπερδεύουν το κόσμο :p
 
Μπλουζα