Καλυτερη τιμη regaine?

Akis-multi

Well-Known Member
Καλησπερα σε όλους. Γνωρίζει κανείς από πού μπορούμε να αγοράσουμε Regaine lotion ή Regaine foam φθηνότερα από ότι στα φαρμακεία με ασφάλεια χωρίς ρισκο; Έχουν ακριβυνει πάρα πολύ, η λοσιόν από 18 πήγε 25€ και ο αφρός από 34 πηε 40€. Πολλά λεφτά για κάθε μηνα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bnanos

New Member
μπορεις να παρεις kirkland που εχει minoxidil 5% και ειναι το ιδιο πραμα(ψαξε και θα δεις οτι δεν εχουν διαφορα)απο το ebay με λιγοτερο απο 50 ευρω για 6 μηνες αλλα παρε απο καλο πωλιτη οχι απο οποιον νανε,εγω περνω απο των πιο γνωστο που φερνει απο αγγλια
 

Akis-multi

Well-Known Member
μπορεις να παρεις kirkland που εχει minoxidil 5% και ειναι το ιδιο πραμα(ψαξε και θα δεις οτι δεν εχουν διαφορα)απο το ebay με λιγοτερο απο 50 ευρω για 6 μηνες αλλα παρε απο καλο πωλιτη οχι απο οποιον νανε,εγω περνω απο των πιο γνωστο που φερνει απο αγγλια
Ευχαριστώ για την απάντηση απλά προτιμώ regaine που έχω ξεκινήσει εδώ και 5 μήνες. Έχω διαβάσει πως είναι το ίδιο ή μάλλον σχεδόν το ίδιο αλλά είμαι ευχαριστημένος με το regaine αφρό και λέω να μην πειραματιστω..ευχαριστώ πολύ φίλε..
 

Akis-multi

Well-Known Member
https://www.minoxidil2u.com ο αφρός regain βγαίνει γύρω στα 22 ευρώ ανάλογα με την συσκευασία στα στελνει η acs σπιτι σου εντός 5-6 ήμερων το πολύ , χωρίς φόρους η τελωνεία κτλπ
Iron maiden πολύ καλή τιμή και αν πάρεις για πολλούς μήνες η τιμή σε σχέση με τα φαρμακεία πέφτει κάτω της μισής. Είναι έμπιστο site είμαστε σίγουροι;;μη μας μείνουν στο χέρι ότι χτίσαμε με κόπο..
 
Iron maiden πολύ καλή τιμή και αν πάρεις για πολλούς μήνες η τιμή σε σχέση με τα φαρμακεία πέφτει κάτω της μισής. Είναι έμπιστο site είμαστε σίγουροι;;μη μας μείνουν στο χέρι ότι χτίσαμε με κόπο..

φίλε μου έχω παραγγείλει 2 φόρες με την τελευταία πριν ένα μήνα. όλα ήταν μια χαρά.
 

RENGAR

Member
paidia exo ego 2 mboukalakia regaine foam se afro 50 euro kai ta 2 epidi den vazo einai olokainourgia opoios endiaferete inbox mono athina xeri xeri
 
Μπλουζα