Καλλιέργεια Κολπικού Υγρού

luby1234

New Member
Γειά χαρά. Γνωρίζετε αν η καλλιέργεια κόλπου γίνεται σε άτομα χωρίς ολοκληρωμένες επαφές; Θα κάνει η κόρη μου μιας και έχει κάποιες ενοχλήσεις αλλά ντρέπεται να πει στο ιατρείο την περίπτωση της γιατί είναι 25. Επίσης η διαδικασία πως γίνεται;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spi

Well-Known Member
Γειά χαρά. Γνωρίζετε αν η καλλιέργεια κόλπου γίνεται σε άτομα χωρίς ολοκληρωμένες επαφές; Θα κάνει η κόρη μου μιας και έχει κάποιες ενοχλήσεις αλλά ντρέπεται να πει στο ιατρείο την περίπτωση της γιατί είναι 25. Επίσης η διαδικασία πως γίνεται;
Λάθος φόρουμ :p
Αν θέλεις βοήθεια για το πώς να β(γ)αλει μαλλιά ο σύζυγός εδώ ειμαστε
 

ΛΕΣ

Active Member
Γειά χαρά. Γνωρίζετε αν η καλλιέργεια κόλπου γίνεται σε άτομα χωρίς ολοκληρωμένες επαφές; Θα κάνει η κόρη μου μιας και έχει κάποιες ενοχλήσεις αλλά ντρέπεται να πει στο ιατρείο την περίπτωση της γιατί είναι 25. Επίσης η διαδικασία πως γίνεται;
Αν το ποστ είναι σοβαρό, θα ήθελα να σας προτείνω να πείτε στην κόρη σας ότι με την υγεία μας δεν παίζουμε και δεν υπάρχουν ντροπες. Επίσης για εσάς σαν μητέρα αντί να σπαταλάτε το χρόνο σας ρωτώντας σε ένα άσχετο φόρουμ για αυτό το θέμα. Πρώτον, μπορείτε να ρωτήσετε ένα γιατρό, δεύτερον μπορείτε να απευθυνθείτε στην κόρη σας με συμβουλές για το πώς πρέπει να διαχειρίζεται μια τέτοια κατάσταση δίνοντας βάση στην υγεία της και όχι στο τι θα πει ο καθένας. Κακό δεν είναι να μην έχεις ολοκληρωμένες επαφές στα 25, κακό είναι να μην βάζεις την υγεία σου πάνω από το τι θα πει ο κάθε ραντομ ανθρώπος που σε 99% των περιπτώσεων he won't even care.
 
Μπλουζα