Κακός ύπνος κ καράφλα!..

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Para_Trixa

New Member
Απ: Κακός ύπνος κ καράφλα!..

Κανεις δεν μιλησε για πολεμικιες τεχνες κ 3υλο που υποψιαστικες εσυ πρωην καραφλε φιλε μου ;D
Αλλωστε η βια ειναι για τους αδυνατους...
απλα 8ελω να σθ ε3ηγησω το οτι ανοιγω χαζου 8εματος posts για σενα παντα,δεν σημαινει οτι κανω κ πλακα...απλα μαζευς πληροφοριες για μια τεκμιριωμενη κ ολοκληρωτικη ερευνα γυρω απο την τριχοπτωση μου...απλα εσυ τςρα με τον Hasson εχεις μαλλια φαινεται κ την εχεις παρει πιο cool την φαση....
Για 8υμησου λιγο ομως την 1η σου μερα εδω...
φιλακια man.
;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: Κακός ύπνος κ καράφλα!..

para_trixa τα θεματα που ανοιγεις εχουν απαντηθει χιλιαδεις φορες .. δεν λεω και εγω ο ιδιος εχω ανοιξει θεμα που εχει απαντηθει αλλα εσυ το κανεις συνεχεια.... πανω πανω γραφει Αναζήτηση , πατα εκει και αν δεν βρεις τιποτα σχετικο τοτε ανοιξε καινουριο θεμα.
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Κακός ύπνος κ καράφλα!..

Panos1982 είπε:
[quote author=Para_Trixa link=topic=2221.msg40403#msg40403 date=1285948838]

*Υ.Γ-->Πανο αμα με εωλεπες απο κοντα μονο φαπα δεν 8α η8ελες να μου σκασεις...πιστεψε με ;)

χαχα......ξερω ζιου ζιτσου, κουνγκ φου, μαι ται και καρατε κιντ.......δε σε φοβαμαι.... :knup:
Υ.Γ ξεχασα να σου πω οτι ειμαι και νιντζα..... :p
[/quote]


Κατουρηθήκαμε απο το φοβο μας.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Κακός ύπνος κ καράφλα!..

ANAR είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=2221.msg40406#msg40406 date=1285952569]
[quote author=Para_Trixa link=topic=2221.msg40403#msg40403 date=1285948838]

*Υ.Γ-->Πανο αμα με εωλεπες απο κοντα μονο φαπα δεν 8α η8ελες να μου σκασεις...πιστεψε με ;)

χαχα......ξερω ζιου ζιτσου, κουνγκ φου, μαι ται και καρατε κιντ.......δε σε φοβαμαι.... :knup:
Υ.Γ ξεχασα να σου πω οτι ειμαι και νιντζα..... :p
[/quote]

Κατουρηθήκαμε απο το φοβο μας.
[/quote]
απο εσενα ειδικα το περιμενα.......εισαι και σε ηλικια τωρα.....που λογικο ειναι να εχεις ακρατεια κ να σου φευγουν....χαχαχαχα... :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Κακός ύπνος κ καράφλα!..

badday είπε:
o anar pano ενα headbanging σε εχει ;D

τι ειναι παλι αυτο???? δε πιστευω να ειναι καμμια καινουργια τεχνικη και να τις φαω????
ααααα......εδω εχουν αγριεψει τα πραγματα..... θα χυθει αιμα...!!!! :ninjsm::dying:
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Κακός ύπνος κ καράφλα!..

Φιλαρακι δυστυχώς για εσενα δεν εχεις καμια ελπιδα ;D
 

badday

New Member
Απ: Κακός ύπνος κ καράφλα!..

Panos1982 είπε:
[quote author=badday link=topic=2221.msg40477#msg40477 date=1286045937]
o anar pano ενα headbanging σε εχει ;D

τι ειναι παλι αυτο???? δε πιστευω να ειναι καμμια καινουργια τεχνικη και να τις φαω????
ααααα......εδω εχουν αγριεψει τα πραγματα..... θα χυθει αιμα...!!!! :ninjsm::dying:
[/quote]

πανο θα φας σιγουρα πολυ τριχα ..ειναι υπουλη τεχνικη δεν ξερεις απο που να τον πιασεις και στραβωνει και το οπτικο σου πεδιο ...και αν συνοδευεται και απο μουσικη χανεις και τον προσανατολισμο σου.

headbanging ...σαν να λεμε fatality
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κακός ύπνος κ καράφλα!..

πραγματικα εχω ριξει πολυ γελιο με το σιγκεκριμενο θεμα :D :D :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα