Κίνδυνοι μόνο στο Poscar η και σε άλλα DHT blockers????

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Manos21

Member
Παιδιά μια ερώτηση, την οποία έψαξα αν υπάρχει κάπου σε κάποιο φορουν εδώ μέσα αλλά δεν την βρήκα.(το λέω για να μην με κράξετε σε περίπτωση που υπάρχει :angel: )Ερμ… Υπάρχουν άτομα και δεν ξέρω αν είναι και επιστημονικά αποδεδειγμένω που λένε ότι το Poscar μπορεί να προκαλέσει προβλήματα στην στύση κ.λ.π. Γιατί είναι κατεξοχήν φάρμακο για τον προστάτη.
Η ερώτηση είναι, αν αυτο συμβαίνει το προκαλεί μόνο το Poscar η όλα τα DHT blockers? Δλδ αν παρω κάποιο άλλο Dht blocker που δεν είναι το Poscar , δλδ ένα blocker προιον που είναι καθαρά για την αντιμετώπιση της τριχόπτωσης θα υπάρχουν οι ίδιες αμφιβολίες και κίνδυνοι?

Cheers! ^^
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dim74

Member
Απ: Κίνδυνοι μόνο στο Poscar η και σε άλλα DHT blockers????

για πες ενα παραδειγμα πιο αλλο προιον εννοεις?
 

magic810

New Member
Απ: Κίνδυνοι μόνο στο Poscar η και σε άλλα DHT blockers????

Manos21 είπε:
Παιδιά μια ερώτηση, την οποία έψαξα αν υπάρχει κάπου σε κάποιο φορουν εδώ μέσα αλλά δεν την βρήκα.(το λέω για να μην με κράξετε σε περίπτωση που υπάρχει :angel: )Ερμ… Υπάρχουν άτομα και δεν ξέρω αν είναι και επιστημονικά αποδεδειγμένω που λένε ότι το Poscar μπορεί να προκαλέσει προβλήματα στην στύση κ.λ.π. Γιατί είναι κατεξοχήν φάρμακο για τον προστάτη.
Η ερώτηση είναι, αν αυτο συμβαίνει το προκαλεί μόνο το Poscar η όλα τα DHT blockers? Δλδ αν παρω κάποιο άλλο Dht blocker που δεν είναι το Poscar , δλδ ένα blocker προιον που είναι καθαρά για την αντιμετώπιση της τριχόπτωσης θα υπάρχουν οι ίδιες αμφιβολίες και κίνδυνοι?

Cheers! ^^

Φιλε μου μακαρι να υπηρχε......
Μετα πας στα φυσικα.....ειτε τοπικα ειτε απο το στομα....
Αν εισαι τυχερος μπορει να μην σου εμφανισει τις λεγομενες παρενεργειες...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα