Κάτι καινούργιο!!

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dlazaros

Well-Known Member
Ωραίο πράγμα η επιστήμη αλλά αρκετές φορές μένει στην θεωρία. Είναι σαν την θεωρία της διπλωσης του διαστήματος και το πόσο πιο γρήγορα θα μπορούμε να ταξιδεύουμε σε άλλους γαλαξίες...
 

JimKan1

Well-Known Member
Ωραίο πράγμα η επιστήμη αλλά αρκετές φορές μένει στην θεωρία. Είναι σαν την θεωρία της διπλωσης του διαστήματος και το πόσο πιο γρήγορα θα μπορούμε να ταξιδεύουμε σε άλλους γαλαξίες...
ποια ειναι η θεωρια της διπλωσης του διαστηματος Λαζαρε;
 

JimKan1

Well-Known Member
Αν εννοεις την θεωρια της γενικης σχετικοτητας εχει αποδειχθει οτι ισχυει οποτε μαλλον υπαρχει ελπιδα και για τους φαλακρους:p
 

dlazaros

Well-Known Member
Υπάρχει μια ιστορία για κάποιον που έψαχνε την τέλεια γυναίκα, η μια όμορφη αλλά δεν είχε στήθος, ή άλλη όμορφη αλλά δεν είχε κώλο, η άλλη κοντή, η άλλη ψηλή, η άλλη όμορφη αλλά δεν είχε λεφτά, η άλλη με λεφτά αλλά δεν ήταν όμορφη...
Η θεραπεία αφορά το τώρα, το σήμερα, το αμέσως, το δεν ξέρω αμα θα υπάρχω αύριο και εαν θα με νοιάζουν τα μαλλιά. Εάν περιμένω την απόλυτη θεραπεία με τις μηδέν παρενέργειες που συνάμα θα με κανει και νέο, όμορφο, πλούσιο και μετριόφρων είναι σαν να περιμένω πότε θα χτυπήσει η πόρτα και θα με ερωτευτεί το απόλυτο θηλυκό με την απίστευτη προσωπικότητα και την οικονομική ανεξαρτησία... και τότε μάλλον θα ξυπνήσω απο το όνειρο και θα είμαι καραφλός.
Δεν ξέρω για σας κύριοι αλλά εγώ θα φύγω με μαλλιά... τα υπόλοιπα σας τα χαρίζω.

υγ. ο φίλος που πόσταρε καλά έκανε και το έβαλε, δεν το ήξερα, απλά μάλλον θέλω snickers...
 
Μπλουζα