ΘΕΡΑΠΕΙΑ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Milon

New Member
Για σας παιδια!
ειμαι καινουργιος στην παρεα θα ηθελα να σας ρωτησω καποια πραγματα πανω στην θεραπεια που ακολουθω. πηγα προσφατα στην δερματολογο μου και μου εδωσε την εξης θεραπεια

1.regaine 5 ml%+palmogen μιγμα, πρωι-βραδυ
2.Frezyderm σαμπουαν
3.Pharmaton Geriatric φιταμινες ενδιαμεσα στο φαγητο
4.ενα μπουκαλακι το οποιο δεν γραφει απο εξω τι ειναι και μου ειπε να βαζω 35 σταγονες το μεσημερι (μυριζει σαν ιωδιο αν μπορει να καταλαβει κανεις....)

αυτο που θελω να σας ρωτησω ειναι αν καποιο απο αυτα τα φαρμακα περιεχει φιναστερινη ακουσα οτι προκαλει πολλες παρενεργειες και δεν θελω να δημιουργησω καποιο προβλημα στον οργανισμο μου.Επισης και για τα σαμπουαν topiderm και nyoxep αμα γνωριζετε κατι...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΘΕΡΑΠΕΙΑ

Milon είπε:
Για σας παιδια!
ειμαι καινουργιος στην παρεα θα ηθελα να σας ρωτησω καποια πραγματα πανω στην θεραπεια που ακολουθω. πηγα προσφατα στην δερματολογο μου και μου εδωσε την εξης θεραπεια

1.regaine 5 ml%+palmogen μιγμα, πρωι-βραδυ
2.Frezyderm σαμπουαν
3.Pharmaton Geriatric φιταμινες ενδιαμεσα στο φαγητο
4.ενα μπουκαλακι το οποιο δεν γραφει απο εξω τι ειναι και μου ειπε να βαζω 35 σταγονες το μεσημερι (μυριζει σαν ιωδιο αν μπορει να καταλαβει κανεις....)
αυτο που θελω να σας ρωτησω ειναι αν καποιο απο αυτα τα φαρμακα περιεχει φιναστερινη ακουσα οτι προκαλει πολλες παρενεργειες και δεν θελω να δημιουργησω καποιο προβλημα στον οργανισμο μου.Επισης και για τα σαμπουαν topiderm και nyoxep αμα γνωριζετε κατι...

επειδη η ωρα ειναι δυσκολη.......το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι η φιναστεριδη προκαλει σε ενα ποσοστο 2% παρενεργειες μονο οταν λαμβανεται σε χαπι......σε τοπικη μορφη δεν διμιουργει τιποτα.....και δεν κανει δουλεια....αλλα απ οτι εγραψες δεν ειδα να εμπεριεχεται πουθενα.....Τα υπολοιπα θα στα πει ο ακης σαν πιο ειδικος....

Υ.Γ επισης εχω την αισθηση οτι το revivogen απο μονο του ειναι καλυτερο απο ολα αυτα που εγραψες μαζι.....
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΘΕΡΑΠΕΙΑ

τπτ ιδιαιτερο

δεν νομιζω να καταφερεις τιποτα με αυτα

τεσπα προχωρα και αν και οταν δεν δεις αυτο που περιμενεις κοιτα καλυτερα προς big 3 μερια
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα