Ηρθε η ωρα για ΜΜ.Δειτε και πειτε μια γνωμη!

Tasos1977

New Member
Γεια σε ολους.

Αποφασισα να προχωρησω σε ΜΜ μετα τις γιορτες αμεσα ωστε να αναρρωσει το κεφαλι μου πριν ζεστανει ο καιρος.

Αυτο που θελω να διορθωσω στο κεφαλι μου - αν μπορει να γινει σωστα - ειναι το πισω μερος το οποιο με ενοχλει οπως κατεληξε :)

Ξερω οτι δεν εχω πολλα μοσχευματα οποτε...
Στοχος βασικος ειναι να διορθωθει το πισω μερος μονο,αλλα σωστα!
και Αν μεινουν και καποια μοσχευματα να μπουνε πανω να βοηθησω λιγο τη περιοχη εκει.
Δεν με ενοχλει το μπροστινο μερος ουτε οι κροταφοι καθως σωζετε η κατασταση με ενα κοντο κουρεματακι απο την μπροστινη τουφα που μαλλον δεν θα πεσει ποτε. ;)
Αν η δοτρια μου καταφερει να δωσει 4χιλιαδες, ακομα και ολα να πρεπει να πανε στο πισω μερος ωστε να γινει οσο καλυτερο μπορει ,δε με πειραζει...οπως εγραψα δε με ενοχλει το μπροστα μερος αλλα το πισω.

Στην αρχη ειχα σκεφτει να παω Τουρκια,σε καποια ''σχετικα'' καλη κλινικη, καθως το μπατζετ μου δεν μπορει να ξεπερασει τις 4.000, αλλα μιλωντας μ εναν ανθρωπο απο το φορουμ, που εμπιστευομαι τη γνωμη του, μου προτεινε να κανω μια επισκεψη να με δει ο κ.Τυρκαλας στη Θεσσαλονικη μιας και ειμαι απο Σερρες και ειναι και σχετικα διπλα μου.

Αν καποιος εχει για τη κατασταση μου να προτεινει κατι ευχαριστω εκ των προτερων!
 

Συνημμένα

  • 01.jpg
    01.jpg
    391.5 KB · Προβολές: 69
  • 02.jpg
    02.jpg
    543.9 KB · Προβολές: 59
  • 03.jpg
    03.jpg
    575.3 KB · Προβολές: 53
  • 04.jpg
    04.jpg
    565.3 KB · Προβολές: 56
  • 05.jpg
    05.jpg
    601.1 KB · Προβολές: 60
  • 07.jpg
    07.jpg
    561.9 KB · Προβολές: 60
  • 08.jpg
    08.jpg
    512.9 KB · Προβολές: 48
  • 11.jpg
    11.jpg
    440.2 KB · Προβολές: 45
  • 12.jpg
    12.jpg
    358.3 KB · Προβολές: 42
  • 13.jpg
    13.jpg
    310.8 KB · Προβολές: 64

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Καλησπερα, καταρχας να πας στο Τυρκαλα να ακουσεις τη γνωμη του και να ζητησεις να δεις παρομοια περιστατικα, οπως αλλωστε το ιδιο ισχυει και για αλλους γιατρους.
Για εμενα λογω NW σου και εκτασης προβληματος ο Τυρκαλας δεν αποτελει την καλυτερη προταση, αλλα αυτο ειναι κατι προσωπικο. Πηγαινε αν σε απασχολει εντος Ελλαδας σε οσους περισσοτερους μπορεις και αν ειναι εφικτο να δεις και live περιστατικα του γιατρου σε περιπτωσεις σαν τη δικη σου, καντο βασικα ζητα το κιολας... γιατι οι φωτογραφιες μπορει να παραπλανουν.

Εδω αυτοκινητο παιρνεις και πηγαινεις και το βλεπεις απο κοντα, οχι απο φωτογραφιες, ποσο μαλλον για κατι που θα ειναι μονιμα πανω σου.
 

Chris34

Active Member
Εφόσον τα χρήματα που μπορείς να δώσεις είναι αυτά που λες για να έχεις ένα αξιοπρεπές αποτέλεσμα οι επιλογές που έχεις είναι ο γιατρός που είπες και η Advanc*d
Όντως πίσω η αραίωση είναι μεγαλύτερη αλλά πρέπει να βάλεις και μπροστά τριχοθυλακια για να είναι ομοιόμορφο. Και ταυτόχρονα να ακολουθήσεις κάποια θεραπεία για να διατηρηθούν τα υπόλοιπα μαλλιά και να βοηθήσεις τη φυτρωση των νέων.
Κάνε την έρευνα σου και προχωρα. Είσαι 45 ετών και σίγουρα θα γίνεις πολύ καλύτερα και θα είσαι χαρούμενος.
 

Tasos1977

New Member
Εφόσον τα χρήματα που μπορείς να δώσεις είναι αυτά που λες για να έχεις ένα αξιοπρεπές αποτέλεσμα οι επιλογές που έχεις είναι ο γιατρός που είπες και η Advanc*d
Όντως πίσω η αραίωση είναι μεγαλύτερη αλλά πρέπει να βάλεις και μπροστά τριχοθυλακια για να είναι ομοιόμορφο. Και ταυτόχρονα να ακολουθήσεις κάποια θεραπεία για να διατηρηθούν τα υπόλοιπα μαλλιά και να βοηθήσεις τη φυτρωση των νέων.
Κάνε την έρευνα σου και προχωρα. Είσαι 45 ετών και σίγουρα θα γίνεις πολύ καλύτερα και θα είσαι χαρούμενος.
Σ ευχαριστω να σαι καλα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα