Εσείς απο που το κληρονομήσατε;

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

GiorgostoAsteri

New Member
Πάντα την είχα αυτήν την απορία, ακούμε πως το γονίδιο έρχεται από τη μητέρα, αλλά ο πατέρας μου όπως και άλλοι γνωστοί μου, μόνο ο πατέρας τους είχε το ίδιο πρόβλημα όπως και ο παππούς τους, μήπως έρχεται από τη πατέρα; από τον μητέρα; ή είναι μια ανάμιξη και από τους δύο γονείς και είναι θέμα τύχης;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Εσείς απο που το κληρονομήσατε;

GiorgostoAsteri είπε:
Πάντα την είχα αυτήν την απορία, ακούμε πως το γονίδιο έρχεται από τη μητέρα, αλλά ο πατέρας μου όπως και άλλοι γνωστοί μου, μόνο ο πατέρας τους είχε το ίδιο πρόβλημα όπως και ο παππούς τους, μήπως έρχεται από τη πατέρα; από τον μητέρα; ή είναι μια ανάμιξη και από τους δύο γονείς και είναι θέμα τύχης;
ειναι θεμα γκαντεμιας :D
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Εσείς απο που το κληρονομήσατε;

εγω κληρονομησα και απο τις δυο μεριες των γονιων μου και απο οτι βλεπω τον πατερα μου μεχρι τα 50 μου θα χασω και ενα 20% απο τα πλαγια μαλια,εχω και εκει λιγη τριχοπτωση
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Εσείς απο που το κληρονομήσατε;

O πατερας μου ειναι καραφλας οπως ηταν και ο παππους μου.Οποτε;;
 

GiorgostoAsteri

New Member
Απ: Εσείς απο που το κληρονομήσατε;

Έχει καμία σχέση αν εγώ μοιάζω με το σόι που έχει τριχόπτωση να έχω περισσότερες πιθανότητες να το κληρονομήσω; Έχει καμιά σχέση η hairline; :chinscratch
 

badday

New Member
Απ: Εσείς απο που το κληρονομήσατε;

..απο την μαμα!! η οποια εχει πολυ εντονη αραίωση σε ολο το κεφαλι. Ο πατερας φουλ μαλλι! ...ασε κλαμα :'(
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα