Εντελει ποια ειναι η καλυτερη κλινικη-γιατρος για μεταμοσχευση

achillessss

New Member
Καλημερα σε ολους
Η τριχοπτωση εχει αρχισει απο τα 20 μου, τωρα βαδιζω στα 33 και προχωραει σταθερα, ξεκινησε απο πισω και οσο παει αδειαζω... εχω δοκιμασει ρεγκαιν, αλλα οχι σε μονιμη βαση , γινεται κουραστικο το σταματαω το ξαναξεκιναω κλπ κλπ, γινεται φαυλος κυκλος.
Τους τελευταιους μηνες εχει πεσει στην αντιληψη μου ο γιατρος ανα******ης κωσ****ος, ειναι πειστικος οφειλω να πω.... αλλα ειμαι και εγω επιφυλακτικος...ευκολα καλυπτονται ολα με λιγο photoshop και λιγο τοπικ.
Ολοι στο ιντερνετ αλλωστε ειναι πολυ πειστικοι, αλλα ειναι μια επενδυνση αρκετα μεγαλη και στις μερες που ζουμε δε νομιζω οτι περισευουν σε κανεναν λεφτα για πειραματα
Δυστυχως δεν εχω πολυ χρονο για να διαβασω ολο το φορουμ και τις συζυτησεις σας για να καταληξω μονος μου, γιαυτο λοιπον ρωταω ποια ειναι η καλυτερη κλινικη για μεταμοσχευση
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
βασικά ρε φιλε βλέπω ότι είσαι μέλος κοντά 4 χρόνια στο φόρουμ.τόσο πολυάσχολος είσαι που 4 χρόνια τώρα δεν έχεις διαβάσει ώστε να καταλήξεις σε γιατρό??και τον ανα*****κη πως προλαβες και τον είδες??να πας σε αυτόν!πιστεύω πως είναι ο καλύτερος..μην το σκέφτεσαι καθόλου......
 

achillessss

New Member
4 χρονια μελος ναι, αλλα δεν σημαινει οτι ημουν και ενεργος στο φορουμ, και ουτε χρειαζεται επιθεση θεωρω, το τι κανει ο καθενας στη ζωη του ειναι αλλο κεφαλαιο, τον εχω δει σε διαφορες εκπομπες τον συγκεκριμενο ιατρο στο νετ και φανηκε καλος. εχεις κανει εσυ καποια επεμβαση σαυτον?
 

aeratos28

Just aeratos
απλά χιούμορ κάνω οσον αφορά το γιατρό που σου λεω να πας..δεν έχω δει απολύτως τίποτα γι αυτόν.από αποτελέσματα του εννοώ εδώ τουλάχιστον στο φόρουμ.
 
Μπλουζα