Δοτρια περιοχή

makakas

Member
Χαίρετε με υγεία πάνω από όλα και καλά μαλλιά.
Πήρα την απόφαση να ξυρίσω το κεφάλι μου για πρώτη φορά από όταν έκανα και την εμφύτευση για να δω λίγο πως φαίνεται η δοτρια περιοχή.
Προς το παρόν δεν έχω στον νου μου μια δεύτερη εμφύτευση απλά θα ήθελα να ρίξετε μια ματιά στην περιοχή να μου πείτε αν υπάρχει δυνατότητα για μία δεύτερη εμφύτευση στο μέλλον.
Προσωπικά δεν μου φαίνονται και πολύ ενθαρρυντικά τα σημάδια.
Επίσης η δοτρια περιοχή φαίνεται αρκετά, σίγουρα θα γίνεται αντιληπτό πως έχω κάνει μεταμόσχευση, δεν ξέρω ίσως να φταίει πως δεν τα ξύρισα αρκετά.
 

Συνημμένα

  • IMG_20200822_020817.jpg
    IMG_20200822_020817.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 112
  • IMG_20200822_020754.jpg
    IMG_20200822_020754.jpg
    2.5 MB · Προβολές: 103
  • IMG_20200822_020717.jpg
    IMG_20200822_020717.jpg
    2.6 MB · Προβολές: 97

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Χαίρετε με υγεία πάνω από όλα και καλά μαλλιά.
Πήρα την απόφαση να ξυρίσω το κεφάλι μου για πρώτη φορά από όταν έκανα και την εμφύτευση για να δω λίγο πως φαίνεται η δοτρια περιοχή.
Προς το παρόν δεν έχω στον νου μου μια δεύτερη εμφύτευση απλά θα ήθελα να ρίξετε μια ματιά στην περιοχή να μου πείτε αν υπάρχει δυνατότητα για μία δεύτερη εμφύτευση στο μέλλον.
Προσωπικά δεν μου φαίνονται και πολύ ενθαρρυντικά τα σημάδια.
Επίσης η δοτρια περιοχή φαίνεται αρκετά, σίγουρα θα γίνεται αντιληπτό πως έχω κάνει μεταμόσχευση, δεν ξέρω ίσως να φταίει πως δεν τα ξύρισα αρκετά.
Φιλε μου, ασχετα με την εικονα της δοτριας, θα μπορουσες, αν ηθελες, να μας δωσεις καποιες πληροφοριες για το αποτελεσμα της μμ σου στην DHI;

Συμπληρωσες 16 μηνες απο την μμ σου και, ενω ανοιξες νημα, δεν ειδαμε την εξελιξη.

Νομιζω θα βοηθουσες υποψηφια για μμ μελη, αν εκανες εναν απολογισμο και ανεφερες τις τελικες εντυπωσεις σου απο τη συγκεκριμενη κλινικη.

Ευχαριστουμε προκαταβολικα. Καλη συνεχεια στη ζωη σου.
 

makis25

Well-Known Member
dhi ειναι αυτο ; ωχ τι πηγαν και καναν παλι , τι εργαλεια χρησιμοποιησαν. Λιγο μεγαλουτσικα μου φαινονται τα κενα .
 

makakas

Member
Ναι φιλε dhi,πως τα βλεπεις τα πραγματα?Θα μπορεσω στο μελλον να βαλω 3000 grafts?
Απο φωτογραφιες που εχω δει στους περισσοτερους ετσι φαίνεται η Δοτρια,εσυ θεωρεις πως δεν εγινε καλη δουλεια?
Που μου προτεινεις να κανω την δευτερη?
Ξερεις γιατι ρωραω εδω μεσα για την δοτρια?Γιατι αν παω σε κλινικη θα πουν σιγουρα ψεματα.
 

manly_Man

Well-Known Member
Ναι φιλε dhi,πως τα βλεπεις τα πραγματα?Θα μπορεσω στο μελλον να βαλω 3000 grafts?
Απο φωτογραφιες που εχω δει στους περισσοτερους ετσι φαίνεται η Δοτρια,εσυ θεωρεις πως δεν εγινε καλη δουλεια?
Που μου προτεινεις να κανω την δευτερη?
Ξερεις γιατι ρωραω εδω μεσα για την δοτρια?Γιατι αν παω σε κλινικη θα πουν σιγουρα ψεματα.
Λυπαμαι που το λεω αλλα μονο σε καλες κλινικες του εξωτερικου θα κανεις σοβαρες μετρησεις για δοτρια κτλπ...οσο για το που θα κανεις την δευτερη επεμβαση διαβασε εδω νηματα με αποτελεσματα και κρινε μονος σου, αναλογα τις προσδοκιες σου και το ποσο που θες να διαθεσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

nik1994

Active Member
Ποτε την εκανες την επεμβαση; Επισης βαλε το ποστ με την μεταμοσχευση σου η καποιες φωτο να εχουμε μια εικονα. Ποσα γκραφτς εβαλες;
 

makakas

Member
Φιλε Τol μπορω να πω πως ειμαι ικανοποιημενος σε σχεση με το πως ημουν
Μου ειπαν οτι μου βαλανε κοντα στα 3000 grafts.
Αν μπορουσα να γυρισω τον χρονο πισω θα περιμενα να μαζεψω λεφτα και θα την ξανα εκανα μια και καλη,θα εβαζα οσα περισσοτερα μπορουσα μια και καλη για να μην ξανα τρεχω.
 

manly_Man

Well-Known Member
Φιλε Τol μπορω να πω πως ειμαι ικανοποιημενος σε σχεση με το πως ημουν
Μου ειπαν οτι μου βαλανε κοντα στα 3000 grafts.
Αν μπορουσα να γυρισω τον χρονο πισω θα περιμενα να μαζεψω λεφτα και θα την ξανα εκανα μια και καλη,θα εβαζα οσα περισσοτερα μπορουσα μια και καλη για να μην ξανα τρεχω.
2ημερη εκανες ή μονοημερη;
 

makakas

Member
Εχω αποφασισει να κανω και δευτερη βαζοντας οσες περισσοτερες μπορω για να τελειωνω με αυτο το θεμα,απλα δεν θελω να παω στους ιδιους.
Μονοημερη την εκανα
 

manly_Man

Well-Known Member
Εχω αποφασισει να κανω και δευτερη βαζοντας οσες περισσοτερες μπορω για να τελειωνω με αυτο το θεμα,απλα δεν θελω να παω στους ιδιους.
Μονοημερη την εκανα
αλλο σε ρωτησα φιλε...ποσες μερες ηταν η επεμβαση 1 ή 2;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα