Δείτε αυτό το αποτέλεσμα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

comb

Member
Απ: Δείτε αυτό το αποτέλεσμα

δυστυχώς πρέπει να είσαι μέλος για να το δεις, θα το κοιτάξω αύριο.
 

comb

Member
Απ: Δείτε αυτό το αποτέλεσμα

Ορίστε μερικές, 5485 grafts, η πυκνότητά του δεν παίζεται, και έκανε προσφατα και δεύτερη 3686!
 

Συνημμένα

  • Πριν.jpg
    Πριν.jpg
    71.3 KB · Προβολές: 55

comb

Member
Απ: Δείτε αυτό το αποτέλεσμα

!!!! Ποιος κανει δευτερη μεταμόσχευση με αυτό το μαλλί?!?
 

Συνημμένα

  • tn_nuovafotohasson.jpg
    tn_nuovafotohasson.jpg
    96.2 KB · Προβολές: 37
  • tn_nuovafotohasson01.jpg
    tn_nuovafotohasson01.jpg
    88.3 KB · Προβολές: 34

NGL

Member
Απ: Δείτε αυτό το αποτέλεσμα

comb είπε:
δυστυχώς πρέπει να είσαι μέλος για να το δεις, θα το κοιτάξω αύριο.

λοιπον comb,
αν καποιος στην αρχικη σελιδα ,στο section ''galleria photografica'',κανει κλικ κατευθειαν πανω στο subsection dr hasson δεν χρειαζεται να ειναι καν registered..αν και ειναι πολυ απλο και μπορεις να δεις κι αλλα θεματα μεσα.
επισης η σελιδα εχει εκδοση και στα αγγλικα ,οποτε μπορεις να διαβασεις οτι θελεις απο κει.
απ οσο ξερω κι εχω δει στις φωτο βρισκεται και καποιος δικος μας απο δω..
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Δείτε αυτό το αποτέλεσμα

??? ??? ??? ???
Και γ@μω τις δουλείες του κάνανε
Που την εκανε την μεταμόσχευση;
 

kabamarou

Member
Απ: Δείτε αυτό το αποτέλεσμα

Tα λόγια είναι περιττά.Άφησε και μακρύ μαλλί ο τύπος και έγινε άλλος άνθρωπος στην κυριολεξία.
Ζήλεψα γιατί και εγώ είχα παλιά μακριά μαλλιά :( furious3
Πάντως όλα τα λεφτά είναι που έκανε και 2η επέμβαση ενώ το μαλλί του ήταν μια χαρά για άντρα :)Αν είναι δυνατόν!
Υπερβολικό μεν αλλά αν έχεις τα φράγκα και είσαι ευχαριστημένος από την πρώτη επέμβαση έχεις πάντα το δικαίωμα για να είσαι καλύτερα και να αισθάνεσαι καλύτερα με τον εαυτό σου
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Δείτε αυτό το αποτέλεσμα

giannis13 είπε:
φοβερο το αποτελεσμα,,,πραγματικα η ιδανικοτερη πυκνωση....
απλα ΧΑΣΟΝ......

Hasson....... The Machine......
χα0αχ0αχ0......α ρε γιαννη.....εχεις φαει κολλημα...... :D :D
κι εγω ομως ετσι σαν εσενα ειμαι με τον χασσον.....και απο δουλεια και απο επαγγελματισμο και απο ειλικρινια και απο εμπειρια και απο οτι αλλο θες.....ειναι απιστευτος.....

Και τωρα που ειδα και τα αλλα βιντεακια που ειναι σαν movies και μιας και ειμαστε στην εποχη της υπερπαραγωγης και ταινιες με 3D και δε συμαζευεται......πολυ θα γουσταρα να εφτιαχνε ενα βιντεακι ο χασσον με την κλινικη ετσι σε στυλ short movie 5-6 λεπτων.....με ωραια μουσικη με effe μεσα κτλ κτλ.....και να παρουσιαζε τα αποτελεσματα.......ποποοο..θα τα εσπαγε φιλε........
μιλαμε για πολλα oscar....... :D :D
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Δείτε αυτό το αποτέλεσμα

οσκαρ 1ου μεταμφυτευτικου ρολου.....
ρε οταν εχεις δει ολους τους απατεωνες και τι χασαποχειρουργεια εχουν κανει τοτε καταλαβαινεις....
και ξαφνικα βλεπεις το χασον ο οποιος ειναι σωστος,τιμιος και με παρα πολυ καλα αποτελεσματα....
 
Απ: Δείτε αυτό το αποτέλεσμα

Στον συγκεκριμένο όμως οι κροτάφοι του είναι πάρα πολύ ανοιχτοί. Αυτό απ'όσο έχω άκουσει γίνεται για να δείχνει σε εσας ποιο φυσικό το αποτέλεσμα αλλά σε αυτόν που έχει τώρα τόσο μαλλί με τέτοιους κροταφους πιο αφύσικο μου κάνει το αποτέλεσμα :chinscratch
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Δείτε αυτό το αποτέλεσμα

Χριστίνα είπε:
Στον συγκεκριμένο όμως οι κροτάφοι του είναι πάρα πολύ ανοιχτοί. Αυτό απ'όσο έχω άκουσει γίνεται για να δείχνει σε εσας ποιο φυσικό το αποτέλεσμα αλλά σε αυτόν που έχει τώρα τόσο μαλλί με τέτοιους κροταφους πιο αφύσικο μου κάνει το αποτέλεσμα :chinscratch

νομιζω εχεις αδικο....υπαρχουν τετοιοι τυποι που εχουν πολυ μαλλι και τετοιους κροταφους...μια χαρα φυσικο ειναι.....
 

heyya

New Member
Απ: Δείτε αυτό το αποτέλεσμα

Χριστίνα είπε:
Στον συγκεκριμένο όμως οι κροτάφοι του είναι πάρα πολύ ανοιχτοί. Αυτό απ'όσο έχω άκουσει γίνεται για να δείχνει σε εσας ποιο φυσικό το αποτέλεσμα αλλά σε αυτόν που έχει τώρα τόσο μαλλί με τέτοιους κροταφους πιο αφύσικο μου κάνει το αποτέλεσμα :chinscratch

true...νομίζω το παραγ@@@σε βγήκε ψιλοαντιαισθητικό. Αλλά οκ, όπως γουστάρει ο καθένας. :)
 

mindtrapper

Member
Απ: Δείτε αυτό το αποτέλεσμα

Μια χαρά ανοιχτοί είναι για την ηλικία του.

Εγώ είχα κροτάφους μέσα από 12 χρονών (δεν κάνω πλάκα). Είναι στον άνθρωπο. Μερικοί έχουν hairline πηθίκι, μερικοί κάνουν γωνία μπροστά, μερικοί έχουν ίσια hairline με έντονες γωνίες.

Τέσπα εμένα μου φαίνεται απόλυτα φυσιολογικό να είναι οι κροτάφοι έτσι, έχω φίλο που είμαι 100% σίγουρος ότι δεν έχει πειράξει τίποτα στο μαλλί του και έχει απίστευτη πυκνότητα στα 30. Οι κροτάφοι του είναι σαν του παιδιού στη φωτογραφία, και ήταν έτσι από παλιά. Πιο φυσιολογικό φαίνεται αυτό, παρά να είχε μια γραμμή για hairline που δεν πάει πουθενά πάνω κάτω.
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Δείτε αυτό το αποτέλεσμα

mindtrapper είπε:
Μια χαρά ανοιχτοί είναι για την ηλικία του.

Εγώ είχα κροτάφους μέσα από 12 χρονών (δεν κάνω πλάκα). Είναι στον άνθρωπο. Μερικοί έχουν hairline πηθίκι, μερικοί κάνουν γωνία μπροστά, μερικοί έχουν ίσια hairline με έντονες γωνίες.

Τέσπα εμένα μου φαίνεται απόλυτα φυσιολογικό να είναι οι κροτάφοι έτσι, έχω φίλο που είμαι 100% σίγουρος ότι δεν έχει πειράξει τίποτα στο μαλλί του και έχει απίστευτη πυκνότητα στα 30. Οι κροτάφοι του είναι σαν του παιδιού στη φωτογραφία, και ήταν έτσι από παλιά. Πιο φυσιολογικό φαίνεται αυτό, παρά να είχε μια γραμμή για hairline που δεν πάει πουθενά πάνω κάτω.

επιτελους και καποιος που συμφωνουμε..... ;D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα