Γονιδια

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

ctenidane

New Member
Ξερει κανεις τι πιθανοτητες εχει καποιος να μεινει καραφλος αν και ο πατατερας εχει μαλλια?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kakashi

Member
Απ: Γονιδια

οχι κανεις δεν το ξερει αυτο....εξαρταται κ τι γινεται στο σοι της μανας σ ....παιζει πολυ σημαντικο ρολο....κυριως απο εκει το κληρονομουμε το προβλημα
 

sakis9282

Member
Απ: Γονιδια

Ο δικός μου ο πατέρας και όλο το σόι του έχουν πολύ μαλλί.Εγώ δυστυχώς πήρα από τη μεριά της μάνας.Πολλόι φαλακροί σ'εκείνο το σόι.
 

badday

New Member
Απ: Γονιδια

sakis9282 είπε:
Ο δικός μου ο πατέρας και όλο το σόι του έχουν πολύ μαλλί.Εγώ δυστυχώς πήρα από τη μεριά της μάνας.Πολλόι φαλακροί σ'εκείνο το σόι.

τα ιδια και εγω. Ολο το σοι του πατερα πολυ μαλλι. Ο πατερας φιλου ελαχιστο μαλλι και εκεινος στα 30 πολλυ μαλλι ..και ο αδερφος του
 

ctenidane

New Member
Απ: Γονιδια

re paidia dialadi tzampa asxoloume me to forum?.......i mitera m exei 4 aderfia agoria ta 2 otan o theos miraze malli tous eipe ante geiaaaaa apo 20-25 xronw to xasane einai kai 2 tous djorgevic o pateras tis miteras m dialdi o papous m to idio dialadi kai egw sta 25 tha eimai globos?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Γονιδια

ctenidane είπε:
re paidia dialadi tzampa asxoloume me to forum?.......i mitera m exei 4 aderfia agoria ta 2 otan o theos miraze malli tous eipe ante geiaaaaa apo 20-25 xronw to xasane einai kai 2 tous djorgevic o pateras tis miteras m dialdi o papous m to idio dialadi kai egw sta 25 tha eimai globos?
δεν ασχολεισε τσαμπα,ολοι εδω μεσα καραφλογονιδια κληρονομησαμε :D,ειμαστε εδω για να τα σωσουμε,γραφε ομως με ελληνικους χαρακτηρες :)
 

ctenidane

New Member
Απ: Γονιδια

[quote author=sakis9282 link=topic=2310.msg41698#msg41698 date=1288446157]
Ο δικός μου ο πατέρας και όλο το σόι του έχουν πολύ μαλλί.Εγώ δυστυχώς πήρα από τη μεριά της μάνας.Πολλόι φαλακροί σ'εκείνο το σόι.
[/q
egw exw parei apo ton patera m tin trixa exei skliri twra den kserw ti pithanotites exw den uparxei kamia methodos etsi wste na dw ti paizei me tin trixa?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Γονιδια

δυστυχως οι ποιο πολοι απο το σοι της μανας κληρονομουμε :(εγω πηρα και απο τους δυο γονεις,ο πατερας nw3,ο αδεφος της μητερας nw7,εγω παω για nw5,ειμαι 2 ακομα αλλα χωρις θεραπειες εχω τριχοπτωση σε ολο το πανο μερος του κεφαλιου :-\
 

ctenidane

New Member
Απ: Γονιδια

kapamarou είπε:
δυστυχως οι ποιο πολοι απο το σοι της μανας κληρονομουμε :(εγω πηρα και απο τους δυο γονεις,ο πατερας nw3,ο αδεφος της μητερας nw7,εγω παω για nw5,ειμαι 2 ακομα αλλα χωρις θεραπειες εχω τριχοπτωση σε ολο το πανο μερος του κεφαλιου :-\
emena o pateras exei skliri trixa kai vlepw oti tin exw kai xontri alla fovame mi paw pros tis manas m ti pleura
 

george11

New Member
Απ: Γονιδια

και γω από το σόι της μητέρας μου δυστυχώς, ενώ ο πατέρας μου είναι 60 και είναι φουλ από μαλλί. ::)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xk

Active Member
Απ: Γονιδια

Α ΡΕ ΠΑΠΠΟΥ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΣ

:grandpa: :brut:

:grandpa: :brut:

:grandpa: :brut:

:grandpa: :brut:


















:p
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Γονιδια

xk είπε:
Α ΡΕ ΠΑΠΠΟΥ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΣ

:grandpa: :brut:

:grandpa: :brut:

:grandpa: :brut:

:grandpa: :brut:


















:p
η φαλακρα του παπου μου(απο το σοι της μητερας)απλα δεν υπαχει στα χαρτια,ειναι nw8,εχει 3 cm μαλι πο ξεκιναει απο την μια μερια,περναει απο τον σβερκο και φτανει στο αλλο αυτι,αν και τα τελεφταια 2 χρονια παει να βελτιωθει,παει για nw7 + καμια 50αρια τριχες που σκασανε πανω με τον προστατη που εμπλεξε :D :D :D
 

jimakos88

New Member
Απ: Γονιδια

η μεγαλυτερη π@π@ρι@ ειναι να μν εχει θεμα κανεις με τριχοπτωση απο τους πιο μεγαλους συγγενεις(δηλαδη θεμα κληρονομικοτητας) ωστε να δικαιολογειται και να βλεπεις τα νεαρα μελη(πχ εγω ή ξαδερφια)να παλευουν με το δαιμονα απο τα 20.αντε να δουμε καμια acell ή καμια histogen να μπαινει γερα να τελειωνει καποια στιγμη το θεματακι :worshipper ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα