Γνωμες για μεταμόσχευση

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Marios1982

Well-Known Member
Φίλε την έχω βρει με
Ναι, έχω ακούσει πως μπορεί να προκαλέσει ερεθισμό. Η φίνα νομίζω είναι απίθανο να προκαλέσει κάτι δερματικο στο κ
Ναι, έχω ακούσει πως μπορεί να προκαλέσει ερεθισμό. Η φίνα νομίζω είναι απίθανο να προκαλέσει κάτι δερματικο στο κεφάλι.
Φίλε εμένα δε με πείραξε καθόλου. Ούτε το φουνγκοραλ. Μη σου πω την έχω βρει κιόλας. Το μόνο που με αγχώνει είναι ότι ο Λορέντσο δεν προτείνει τη μινο και ούτε βλέπει regrowth, ακόμα κ με τη φινα..
 

Tarnished

Member
Γειά σας και πάλι παιδιά. Θα μπω κατευθείαν στο ψητό, έχω ξεκινήσει που λέτε φίνα εδώ και σχεδόν ένα μήνα (2-3 χαπάκια για να τελειώσει το πρώτο κουτί). Μέχρι στιγμής μηδέν παρενέργειες.

Όλα καλά λοιπόν, είχα ήδη αισθανθεί καλύτερα και δεν το σκεφτόμουν πλέον ιδιαίτερα το θέμα μαλλί. Μέχρι χθες, που πήγε η μάνα μου να πάρει το 2ο κουτί (δεν προλάβαινα λόγω δουλειάς). Την άρχισε λοιπόν ο φαρμακοτρίφτης για το πόσο κακό φάρμακο είναι, το ότι σίγουρα θα έχω μεγάλο πρόβλημα με τη σεξουαλικη μου ζωή, το ότι εύχεται να του το γυρίσουμε πίσω και έπαθε σοκ όταν ιδιαίτερα έμαθε την ηλικία μου (29). Γενικά, ό,τι αρνητικό και καταδικαστικό υπάρχει, της το πε.

Τεσπα, δεν ήθελα να δώσω σημασία, αλλά με τρώει λίγο από χθες ρε γαμωτο...
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Φαρμακοποιός που αναφέρεται για φάρμακο ως '' κακό '' (!!!!!!!!!!!!!!!) είναι τουλάχιστον επικίνδυνος και αντιεπαγγελματίας. Μακριά από το φαρμακείο του. Βρες αλλού να προμηθεύεσαι proscar αδερφέ.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Επίσης αν είναι σίγουρος ότι θα βγάλεις πρόβλημα στην ερωτική σου ζωή να μας πει παρακαλώ πολύ και τι ακριβώς ισχύει με τις περιπτώσεις Καλάθη, Μιλουτίνοφ για τον Ολυμπιακό όπως και αυτή του Μπέικον. Μη καθόμαστε και κάνουμε τσάμπα refresh.
 

Tarnished

Member
Επίσης αν είναι σίγουρος ότι θα βγάλεις πρόβλημα στην ερωτική σου ζωή να μας πει παρακαλώ πολύ και τι ακριβώς ισχύει με τις περιπτώσεις Καλάθη, Μιλουτίνοφ για τον Ολυμπιακό όπως και αυτή του Μπέικον. Μη καθόμαστε και κάνουμε τσάμπα refresh.
Αυτοί παίρνουν (ή έπαιρναν) φίνα; Αν ναι, πως το ξέρεις;
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αυτοί παίρνουν (ή έπαιρναν) φίνα; Αν ναι, πως το ξέρεις;
Όχι ρε φίλε καμία σχέση δεν αναφέρθηκα σε αυτούς γι αυτό τον λόγο. Απλά σου λέω αν είναι τόσο ικανός να προβλέψει το μέλλον να μας πει τι ακριβώς θα κάνει και ο μπασκετικός Ολυμπιακός με αυτούς τους παίκτες, θα τους πάρει ή όχι ;
 

le2der

Active Member
Ο καλάθης στα νεότερα χρόνια και για ένα διάστημα έπαιρνε μάλλον φίνα ! Είχε βγει και ντοπε η ψυχούλα
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Γειά σας και πάλι παιδιά. Θα μπω κατευθείαν στο ψητό, έχω ξεκινήσει που λέτε φίνα εδώ και σχεδόν ένα μήνα (2-3 χαπάκια για να τελειώσει το πρώτο κουτί). Μέχρι στιγμής μηδέν παρενέργειες.

Όλα καλά λοιπόν, είχα ήδη αισθανθεί καλύτερα και δεν το σκεφτόμουν πλέον ιδιαίτερα το θέμα μαλλί. Μέχρι χθες, που πήγε η μάνα μου να πάρει το 2ο κουτί (δεν προλάβαινα λόγω δουλειάς). Την άρχισε λοιπόν ο φαρμακοτρίφτης για το πόσο κακό φάρμακο είναι, το ότι σίγουρα θα έχω μεγάλο πρόβλημα με τη σεξουαλικη μου ζωή, το ότι εύχεται να του το γυρίσουμε πίσω και έπαθε σοκ όταν ιδιαίτερα έμαθε την ηλικία μου (29). Γενικά, ό,τι αρνητικό και καταδικαστικό υπάρχει, της το πε.

Τεσπα, δεν ήθελα να δώσω σημασία, αλλά με τρώει λίγο από χθες ρε γαμωτο...
Ρώτα αυτόν τον φαρμακοποιό που είναι η δουλειά του, να μας βρει τότε εναλλακτικό και εξίσου αποτελεσματικό φάρμακο κατά της ΑΓΑ.
Απλά ΔΕΝ υπάρχει.
 

Vdupa

Well-Known Member
Γειά σας και πάλι παιδιά. Θα μπω κατευθείαν στο ψητό, έχω ξεκινήσει που λέτε φίνα εδώ και σχεδόν ένα μήνα (2-3 χαπάκια για να τελειώσει το πρώτο κουτί). Μέχρι στιγμής μηδέν παρενέργειες.

Όλα καλά λοιπόν, είχα ήδη αισθανθεί καλύτερα και δεν το σκεφτόμουν πλέον ιδιαίτερα το θέμα μαλλί. Μέχρι χθες, που πήγε η μάνα μου να πάρει το 2ο κουτί (δεν προλάβαινα λόγω δουλειάς). Την άρχισε λοιπόν ο φαρμακοτρίφτης για το πόσο κακό φάρμακο είναι, το ότι σίγουρα θα έχω μεγάλο πρόβλημα με τη σεξουαλικη μου ζωή, το ότι εύχεται να του το γυρίσουμε πίσω και έπαθε σοκ όταν ιδιαίτερα έμαθε την ηλικία μου (29). Γενικά, ό,τι αρνητικό και καταδικαστικό υπάρχει, της το πε.

Τεσπα, δεν ήθελα να δώσω σημασία, αλλά με τρώει λίγο από χθες ρε γαμωτο...
ψεκ αλερτ (για τον φαρμακοποιο)
 

Tarnished

Member
Φανταστείτε ο τύπος πρότεινε και κάποιες ιστοσελίδες να τσεκάρω για να δω τι λένε για αυτό το φάρμακο, τις οποίες δεν θέλησα καν να μάθω ποιες είναι.

Λες και κάποιος που αποφασίζει να πάρει φίνα δεν το έχει ψάξει ενδελεχώς ας πούμε...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
θα νόμιζε η γυναίκα ότι κρατάει βόμβα στα χέρια μετά από τις μαλακίες που της είπε ο τύπος..μην την ξαναστείλει και την αγχωνεις τζάμπα,και αγχώνεσαι και εσύ μαζί της..
 

dlazaros

Well-Known Member
Αυτό ακριβώς νόμιζε...
Να σου πω περιστατικό με φαρμακοποιό/πωλητή φαρμάκων-καλλυντικών...

Έκανα και κάνω ακόμα 24ωρες/48ωρες νηστείες και με βολεύει εδω και χρόνια να τρώω μόνο το μεσημέρι. Πήγα λοιπόν να πάρω ηλεκτρολύτες για μια εβδομαδιαία νηστεία και με άρχισε ο τύπος στα... θα πεθάνεις αμα δεν φάς για 3 ώρες, θα σου πέσει το πέος και δεν θα ξανασηκωθεί, θα πάθεις διαβήτη (αλα μουνί στο τόπο σου όταν το άκουσα αυτό... καθώς η νηστεία είναι η θεραπεία του διαβήτη τύπου 2..) και άλλα μοναδικά και φανταστικά. Όπως καταλαβαίνεις δεν έπαθα ποτέ τίποτα και είμαι στα 53 στην καλύτερη φόρμα της ζωής μου και σπάω πλάκα με κάτι τέτοιους τύπους με κοιλίτσα και 10 χρόνια νεώτεροι και μυαλά ποτισμένα με σοβαρές ιστοσελίδες σαν το μακελειό.γρ...
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Είναι πάντως απίστευτο το πόση "τρομοκρατία" κυριαρχεί γύρω από το μοναδικά εγκεκριμένο φάρμακο μακροπρόθεσμης διαχείρισης της αλωπεκίας.
Στην Κορέα και στην Ιαπωνία είναι εγκεκριμένη και η ντουταστερίδη, και ουσιαστικά το Avodart συνταγογραφείται πιο συχνά σε σχέση με το Propecia.
Εκεί φαίνεται νοιάζονται πραγματικά για τους ασθενείς τους και το πως να διαχειριστούν αυτό το θέμα.
Ας όψονται τα συμφέροντα τους όλους..
 

Tarnished

Member
Λοιπον, αυτό συγκεκριμένα που λες είναι από τα πιο γελοια που ανέφερε. Λέει "να βρει ένα γιατρό που να είναι αμερόληπτος, για να του εξηγήσει". Όλοι οι άλλοι δηλαδή έχουν συμφέρον αν ταχθουν υπέρ της φινας.
 

John1992

New Member
Καλησπερα φίλε μου, διάβασα όλο το νήμα και αναρωτιομουν πως τα πας με την φίνα μιας και μόλις άρχισα χρήση της και γω.
 
Μπλουζα