Γιατί το Revivogen δεν έχει εγκριθεί απο το FDA???

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

oggy1004

New Member
Γιατί το Revivogen δεν έχει εγκριθεί απο το FDA??? Μήπως δεν είναι και τόσο ασφαλές προϊόν τελικά?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dim74

Member
Απ: Γιατί το Revivogen δεν έχει εγκριθεί απο το FDA???

διαβασε τα θεματα του revivogen και θα σου λυθει η απορια...
 

vrm

Member
Απ: Γιατί το Revivogen δεν έχει εγκριθεί απο το FDA???

oggy1004 είπε:
Γιατί το Revivogen δεν έχει εγκριθεί απο το FDA??? Μήπως δεν είναι και τόσο ασφαλές προϊόν τελικά?
Το REVIVOGEN ειναι απολυτα ασφαλες προ'ι'ον ,αλλωστε ειναι πολλα τα μελη που το εχουν χρησιμοποιησει και συνεχιζουν να το χρησιμοποιουν χωρις να εχουν παρουσιασει καμια παρενεργεια!!!
 

Troulis

New Member
Απ: Γιατί το Revivogen δεν έχει εγκριθεί απο το FDA???

Γιατι δεν ειναι φαρμακο,απλα ενα προιον της κοσμετολογιας ειναι και τιποτα αλλο.Οσο αυτο και αν ποναει τους υπερμαχους του δεν εχει διπλα τυχαιοποιημενες μελετες για την αποτελεσματικοτητα του οποτε δικαια υπαρχουν παρα πολυ που αμφισβητουν την αποτελεσματικοτητα του.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Γιατί το Revivogen δεν έχει εγκριθεί απο το FDA???

Troulis είπε:
Γιατι δεν ειναι φαρμακο,απλα ενα προιον της κοσμετολογιας ειναι και τιποτα αλλο.Οσο αυτο και αν ποναει τους υπερμαχους του δεν εχει διπλα τυχαιοποιημενες μελετες για την αποτελεσματικοτητα του οποτε δικαια υπαρχουν παρα πολυ που αμφισβητουν την αποτελεσματικοτητα του.
...?!


τουλάχιστον ο άλλος μας τόνιζε τι είναι και άφηνε και κάρτα για επίσκεψη... ???
 

Άκης

Administrator
Απ: Γιατί το Revivogen δεν έχει εγκριθεί απο το FDA???

Troulis είπε:
Γιατι δεν ειναι φαρμακο,απλα ενα προιον της κοσμετολογιας ειναι και τιποτα αλλο.Οσο αυτο και αν ποναει τους υπερμαχους του δεν εχει διπλα τυχαιοποιημενες μελετες για την αποτελεσματικοτητα του οποτε δικαια υπαρχουν παρα πολυ που αμφισβητουν την αποτελεσματικοτητα του.
Φαντάζομαι θα μιλάς αφού το δοκίμασες κανα χρόνο...

Σπύρος είπε:
τουλάχιστον ο άλλος μας τόνιζε τι είναι και άφηνε και κάρτα για επίσκεψη... ???[/i][/b]
Και που είσαι ακόμα τί έχουμε να δούμε...
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Γιατί το Revivogen δεν έχει εγκριθεί απο το FDA???

ε ρε τι κάνουν τα χαλασμένα... ::) 8)
 

kyuss

New Member
Απ: Γιατί το Revivogen δεν έχει εγκριθεί απο το FDA???

Δν γραφω συχνα στο φορουμ, γιατι απλα δεν εχω πολλα να πω. Παντως το επισκεπτομαι συχνα. Η απορια μου ειναι γιατι ατομα σαν τον troulis φαγωνονται για το αν αξιζει η οχι το revivo. Θ αλλαξει η ζωη σου αν καποιος πει οτι δεν εχει αποτελεσμα; σ εμενα οπως εχω πει εχει (και πραγματικα ευχαριστω τον Ακη, γιατι απο σε σενα το εμαθα).Αν ομως βοηθησω τον Troulis, το επομενο μου ποστ θα ναι καταπελτης γι αυτο το προιον. Αρκει να μου υποσχεθει οτι θα ηρεμησει.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Γιατί το Revivogen δεν έχει εγκριθεί απο το FDA???

ο troulis ειναι απο τα αγυριστα κεφαλια που λενε ;) ;) ;) ;) ;)

πιστευει κατι και αυτο ειναι
ειτε δεν μπορουμε εμεις με επιχειρηματα να τον πεισουμε
ειτε ειναι αγυριστο κεφαλι και δεν θελει να δεχτει οτιδηποτε αλλο

οπως και να εχει
δεν μπορουμε να πιστευουμε ολοι τα ιδια :) :) :)

χωρανε ολες οι αντιληψεις ;D ;D ;D

αρκει να εκφταζονται κοσμια :) ;) ;D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα