Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

loukas

Member
ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΔΩ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΥ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ 33 ΕΤΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΛΚΟΛΙΚΟΣ ΕΠΙΣΕΙΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΕΙΣ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΟΛΟΥ ΤΑ ΕΝΙΑΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΕ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tatini

New Member
Απ: Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

Με φτιάχνει πολύ ο τρόπος που μιλάς. Έξτρα μπόνους το ότι είσαι αλκοολικός. (Ελπίζω να μην ευθύνεται η φίνα)
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

loukas είπε:
ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΔΩ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΥ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ 33 ΕΤΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΛΚΟΛΙΚΟΣ ΕΠΙΣΕΙΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΕΙΣ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΟΛΟΥ ΤΑ ΕΝΙΑΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΕ

γράφε σε παρακαλώ πιο κόσμια...
 

$$$

New Member
Απ: Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

ναι όντως οι μεταμόσχευση είναι klain main τζάμπα φράγκα τζάμπα κόπος τζάμπα όλα...
 

loukas

Member
Απ: Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

γεια σου αρχοντα καπαμαρου 3το σωληναριο αιρολ 0.05 και ολα δειχνουν καλα :worshipper :worshipper
 

Συνημμένα

  • 27052011843.jpg
    27052011843.jpg
    697.2 KB · Προβολές: 50

loukas

Member
Απ: Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

loukas alcoholic είπε:
γεια σου αρχοντα καπαμαρου 3το σωληναριο αιρολ 0.05 και ολα δειχνουν καλα :worshipper :worshipper
ενταξη τησ βρηκα σελιδα 5 Απ: Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%
 

Adriano

Well-Known Member
Απ: Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

loukas alcoholic είπε:
[quote author=loukas alcoholic link=topic=2586.msg53877#msg53877 date=1306494119]
γεια σου αρχοντα καπαμαρου 3το σωληναριο αιρολ 0.05 και ολα δειχνουν καλα :worshipper :worshipper
ενταξη τησ βρηκα σελιδα 5 Απ: Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%
[/quote]
Φίλε είναι τρομερό το μαλλί σου...Και θα πάει πολύ καλύτερα πιστεύω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Mouratidis

New Member
Απ: Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

H ντουνταστεριδη ειναι πολυ καλυτερη απο φιναστεριδη?
Οσον αφορα τις παρενεργειες τι λεει? σημαντικοτερες απο φινα?
 

loukas

Member
Απ: Απ: ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΝΤΟΥΤΑ ΜΙΝΟΧ ΦΟΥΚΟΡΑΛ 2%

Mouratidis είπε:
H ντουνταστεριδη ειναι πολυ καλυτερη απο φιναστεριδη?
Οσον αφορα τις παρενεργειες τι λεει? σημαντικοτερες απο φινα?
μην σε παρω στο λαιμο μου ακου την ιστορια ξεκινισα με φινα 1μγ για εναμισο χρονο περιπου μετα ντουτα για κανα 6μηνο αλλα επειδη εκανε 30ευρο δεν εφτανε η τσεπη μου και τωρα τουσ τελευταιουσ 5μηνεσ προσκαρ 1/4 (συνολο 8εραπειας 28 μηνες) φινα πρωσοπικα δεν καταλαβα τπτ εκτος απο νερομενο σπερμα 7SFGSFG... Στη ντουντα ΠΟΛΥ λιγοτερη ποσοτητα σπερματοσ καιι νερομενο αρκετα οι στυσεις μου ειναι τουφεκη τωρα το (προσκαρ) ειναι σαν να μην το περνω καθολου το σπερμα ξαναεπειξε και η ποσοτητα αυξηθηκε η δε σημαια ορθια με εντολη σηκω κατσε υπακοη(σημιωσε επεισης οτι κανω καταχρησης)και δεν ειμαι ο καταληλος γιατι εχω και αλλα ωραρια ειμαι μπαρμαν ξενυχτια κτλπ τωρα αν δεν υπηρχε αυτο το γαματο σιτε να λεμε τησ αποψησ μας δεν θα ειχα παρατηρηση τιποτα αφου διαβασα εκανα τα τεστ αλλιως δεν θα ειχα παρει χαμπαρι τιποτα :grandpa: :grandpa:H ντουνταστεριδη ειναι πολυ καλυτερη απο φιναστεριδη?τα ιδια εναι με τον ιδιο ρυθμο αναπτηξης αργα και σταθερα γνωμη μου ακου(προσκαρ 1/4καθε μερα( μινοχ 5% επι 2τη μερα) αιρολ 0.05κρεμα) jonson baby sampoo <<<και μην ψαχνεσε αλλο>> :chinscratch :chinscratch :chinscratchμεχρι να βγει κατι αλλο :worshipper :worshipper
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα