Απ: Έρευνα αγοράς

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Γεια σου. Σου χώρισα το θέμα και στο έβαλα σε νέο για να μην μπερδεύει στο θέμα που το έγραψες αρχικά.
Για τον συγκεκριμένο γιατρό δεν έχουμε γράψει εμείς. Το ποστ που διάβασες εδώ, ήταν παράθεση από τι έγραψε το παιδί που αναφέρεις το forum του men's health.
Απότι κατάλαβα, ο συγκεκριμένο γιατρός δεν είναι μόνος του αλλά ανήκει στην BER...ΝΝ.
Αν κάνει σωστή δουλειά ο συγκεκριμένος εγώ δεν το γνωρίζω, ας απαντήσει κάποιος άλλος που πιθανών να τον γνωρίζει.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
ουτε εγω εχω ασχοληθει πολυ με μεταμοσχευσεις
μονο αν θες γραφε ελληνικα ειναι πιο ευκολο να τα διαβαζουμε
μαλλον ο τσακαλος θα γνωριζει περισσοτερα
 

tsakalos

New Member
για βαλε μερικες φωτος. το να αφαιρεσεις ειναι πολυ δυσκολη διαδικασια. βαλε ομως φωτος καλης ποιοτητας και απο εκει και περα θα μπορω να εκφερω αποψη
 

Άκης

Administrator
katalyst είπε:
anaferthike me sxetika kala logia ena allo paidi se afto to site

Admin είπε:
Για τον συγκεκριμένο γιατρό δεν έχουμε γράψει εμείς.

Όπως βλέπεις, σου είπα απλώς ότι εδώ δεν τον έχουμε αναφέρει, απλώς παράθεση από άλλο site ήταν αυτό που διάβασες.
Δεν γνωρίζω αν κάνει σωστή δουλειά ή αν είναι δουλειά "του σωρού". Αν κανείς ξέρει, ας μας πει.
Αν ΔΕΝ κάνει καλή δουλειά, επειδή αναφέρθηκε το όνομα του γιατρού, ας απαντήσει με ήπιο τρόπο.
 

tsakalos

New Member
μακρυα απο αυτον το γιατρο. αυτος ειναι που με εβαλε να φορεσω περουκα και ειπε να κοψω το προπεσια
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
tsakalos είπε:
μακρυα απο αυτον το γιατρο. αυτος ειναι που με εβαλε να φορεσω περουκα και ειπε να κοψω το προπεσια

ακου να δεις τι γιατροι υπαρχουν.....
συμβουλη για περουκα και κοψιμο φιναστεριδης

τι αλλο θα ακουσουμε .........
 

aprilianos

New Member
Αυτο που δεν θα εκανα ΠΟΤΕ ειναι να παω για μεταμοσχευση σε γιατρο εδω στην Ελλαδα.
Βεβαια αυτο ειναι το τι θα εκανα εγω, ο καθε ενας ειναι ελευθερος να πηγαινει οπου θελει. Φυσικα πρωτα θα κανει την απαραιτητη ερευνα που υπαγορευει η λογικη.
Ειναι παραξενο αλλα ορισμενοι απο εμας ενω ερευνουμε σχολαστικα ασημαντα θεματα πχ για την αγορα ενος κινητου (το οποιο θα πεταξουμε σε λιγο καιρο), πειθομαστε ευκολα και δεν ερευνουμε σε σημαντικα.
 

alexXXX

Active Member
παιδια πηγα σε εναν ελληνα γιατρο τον γκουρο μου ζητησε 4000 ευρω για να με κανει οπωσ ημουν εχω αραιουσ κροταφουσ και λιγο επανω μου ειπε 2000 τρχθλακια . απλα ηθελα να ρωτησω μου εδειξε φωτο απο διασημους που εχει κανει και ηταν πολυ καλα τα αποτελεσματα τι μου προτεινετε. α μου ειπε επειδη ειμαι 30 και μπορει να μου πεσουν και αλλα πως μπορω μετα καποια χρονια να κανω αλλη μια καωσ εχω καλη δοτρια περιοχη και ελαστικοτητα .σας παρακαλω αν μπορειτε να με βοηθησετε !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alexXXX

Active Member
παιδια εστειλα στον αρμανι φωτο μηπως ξερει κανεις καποιον που πηγε εκει? σκεφτομαι να μαζεψω οτι μπορω και να παω
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα