Αποκατάσταση στα τριγωνάκια στα πλάγια;

rambo

Member
Καλησπέρα σε όλους και συγγνώμη για τα greeklish αλλά το laptop δεν έχει ελληνικά νέοι υπάρχει τέτοιο laptop....Ενδιαφέρομαι για τα τριγωνάκια που έχουμε στα πλάγια του κεφαλιού μας και τρόπους να τα φτιάχνω. Από τι ξέρω εκεί μμ δεν γίνεται επειδή θα φαίνεται ότι κάτι δεν πάει καλά. Καμιά γνώμη?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
μπορείς να γράψεις εδώ http://www.greeklish-to-greek.gr/
σε greeklish και να στα κάνει αυτόματα ελληνικά,μετά αντιγραφή το κείμενο και επικόλληση στο φόρουμ.
 

rambo

Member
εννοώ τα τριγωνάκια που έχουμε πάνω από τις φαβορίτες και κάτω από τους κροτάφους
 

rambo

Member
μάλλον για τους περισσοτερους δεν έχει βαρύτητα το θέμα αλλα αν κάποιος ξέρει κλινικές που μπορούνε να το αναλάβουνε?
 

aeratos28

Just aeratos
Φιλε οποία κλινική και να διαλέξεις δεν υπάρχει θέμα,μπορούν να σε αναλάβουν όλοι..δεν είναι κάτι ιδιαίτερο,ουτε υπάρχει κάποια δυσκολία με το συγκεκριμένο σημείο..
 

aeratos28

Just aeratos
Απλα εκεί θέλει μονο μονοτριχα τριχοθυλάκια ρε συ για να μην φαίνεται.και δεν χρειαζεται και πολύ πυκνότητα εκεί ρε φιλε.τα μαλλια εκεί τυνουν να έχουν μια αραίωση εκεί μην τρελενεσαι..σε ποια κλινική ρωτησες?πες δεν είναι κακο
 

rambo

Member
ρώτησα dhi και μου είπαν θα φαίνεται.έχει δει κανεις αποτέλεσμα σε αυτό το σημείο?εμενα με νοιάζει γιατί έχω πλατύ κούτελο και θα δείχνει πιο στενό.
 

aeratos28

Just aeratos
Και εγώ θέλω εκεί να βάλω πάντως και δεν μου έχουν πει γενικά οτι θα φαίνεται..τώρα τι να πω..ας πει κάποιος που έχει βάλει σε αυτό το σημείο ρε παιδιά..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

rambo

Member
Εγώ θα ήθελα να δω έστω και 1 αποτέλεσμα για να καταλάβω.Στην dhi μου είπαν ότι είναι διαφορετικό το πάχος τις τρίχας εκεί σε σχέση με τη λήπτρια "γιαυτο" θα φαίνεται...
 

aeratos28

Just aeratos
Tοτε φιλε μου πάρε απο άλλο σημείο του σωματος..απο οπου είναι πιο λεπτές για να υπάρχει ομοιομορφία..το θέμα είναι αν θα έχει επιτυχία σε θέμα φυτρωσης απο τέτοια τριχοθυλάκιο..είναι ενα θέμα και αυτό!
 

rambo

Member
αυτό δεν με ενδιαφέρει πολύ γιατί εκεί δεν χρειάζεται foul πύκνωση γιατί τα κουρεύεις κοντά
 
Μπλουζα