Αναζητηση καλου γιατρου

tzak

Member
Γνωριζει καποιος τον γιατρο Κωσταντινο Διονυσιου.Ειναι στην εταιρεια medartclinic στη Λεμεσο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tzak

Member
Αποτι γνωριζω δουλευε παλαιοτερα στην dhi. Ισως να υπαρχει και καποια σχεση αναμεσα στις δυο κλινιλες στην κυπρο.καποιος να ριξει φως?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γνωριζει καποιος τον γιατρο Κωσταντινο Διονυσιου.Ειναι στην εταιρεια medartclinic στη Λεμεσο

O ιδιος ο γιατρος γνωριζει οτι υπαρχει? Εγω τον μονο Διονυσιου που εχω στα υποψιν ειναι τπν Στρατο.
 

tzak

Member
Καλο!Ειναι υπαρκτο προσωπο.Εχω δει αποτελεσματα του χωρις να δω πως ηταν αυτα τα ατομα πριν τη μεταμοσχευση. Τα αποτελεσματα φαινονται εξαιρετικα.Αλλα διερωτουμε.Αν ηταν τοσο καλος δεν θα τον γνωριζε κανεις στο Forum?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δεν εχει ακουστει καθολου αποσο νομιζω εδω μεσα.Κυπρο εχει κλινικη ?
 

tzak

Member
Αυτος ειναι.Στις ιστοσελιδες τα παντα ειναι ιδανικα και αψεγαδιαστα οον αφορα τα αποτελεσματα.το θεμα ειναι τι γινεται στη πραγματικοτητα.Η αληθεια ειναι οτι ειδα απ0ο κοντα δυο περιπτωσεις που εκαναν μεταμοσχευση στον εν λογω γιατρο. Τελεια και τα δυο.σε σημειο που σου μπαινει η ιδεα οτι δεν εκαναν ποτε μεταμοσχευση.μαλιστα ο ενας μου ειπε πως εκανε 2 απιτυχημενες μεταμοσχευσης σε Ελλαδα και εκανε την τριτη σε αυτον και του ρφτιαξε το μαλλι.
 

tzak

Member
Υπαρχει στρατηγικη λαυα την οποια κανεις μεταμοσχευση front line με μεγαλη πυκνοτητα και δτο υπολοιπο κεφαλι να βαλεις προσθετο.Ετσι υποψιαζπμαι οτι εκανε αυτος. Εκτος και αν τον toppik κανει θαυματα
 

alexlaz

Member
Καλησπέρα,στη Θεσσαλονίκη υπάρχει κάποιος καλός γιατρός;Καλά λόγια διάβασα από το φόρουμ για τον Βεκρή της hair clinics.Ο ίδιος εδρεύει Αθήνα νομίζω αλλά έχει και στην Θεσσαλονίκη κλινική,καμιά άποψη;

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

alexlaz

Member
Καλησπέρα,στη Θεσσαλονίκη υπάρχει κάποιος καλός γιατρός;Καλά λόγια διάβασα από το φόρουμ για τον Βεκρή της hair clinics.Ο ίδιος εδρεύει Αθήνα νομίζω αλλά έχει και στην Θεσσαλονίκη κλινική,καμιά άποψη;

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Ναι καλος γιατρος πρεπει να ειναι ο βεκρης αλλα θελει τα διπλασια χρηματα για να σε αναλαβει ο ιδιος και 80 ε επισκεψη για να σε δει!!!Ελεος δηλαδη!!!!
 

leas

Well-Known Member
Αυτο παλι που ο Βεκρης ειναι καλος γιατρος μεν,(μακαρι ο ανθρωπος) αλλα πλακα πλακα ρε μαγκες δεν εχουμε δει ποτε δικο του περιστατικο(προσπωπικα τουλαχιστον) ..οχι απο τα κοριτσια που δουλευουν στην κλινικη του, αλλα απο τα χερακια του ιδιου του καλλιτεχνη...
 

alexlaz

Member
Είδα μεταμόσχευση ενός παιδιού στη DHI σε προηγούμενο ποστ και η δουλειά ήταν καταληκτική,τώρα δε ξέρω ακόμα και στην ίδια κλινική να πας ίσως πέσεις σε λάθος χέρια.

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Μπλουζα