Αλλη μια απορια για σαμπουαν!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Conan

Member
Αρχικα, καλησπερα σε ολα τα μελη! Εδω και λιγες μερες σκεφτομαι να προσθεσω στην υπολοιπη αγωγη το σαμπουαν T Gel για λιπαρα μαλλια.Στο forum ειδα πολυ καλα λογια για το συγκεκριμενο προιον. Μηπως ομως μαζευονται πολλα μαζι ρε παιδια?? :chinscratch :chinscratch
Στο παρελθον ο Heyya μου ειχε απαντησει και ηταν καθυσηχαστικος, καθως μου απαντησε πως δεν υπαρχει καποιο προβλημα. Οι υπολοιποι τι πστευετε??
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αλλη μια απορια για σαμπουαν!!

κάνε fungoral-T gel εναλλάξ ημέρες όταν τελειώσουν τα υπόλοιπα σαμπουάν που χρησιμοποιείς ;D
 

Conan

Member
Απ: Αλλη μια απορια για σαμπουαν!!

Οκ. Παντως θα μπορουσα να τα χρησιμοποιω και τα τρια μαζι? Δηλαδη: 2 φορες την εβδομαδα Fungoral, 3 φορες Pregain και 2 T-gel, για παραδειγμα?? :chinscratch
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αλλη μια απορια για σαμπουαν!!

ναι ρε αρχηγόπουλο,
αλλά δεν θα σου δώσουν κάτι παραπάνω... :chinscratch
 

Conan

Member
Απ: Αλλη μια απορια για σαμπουαν!!

Αααα.. λες?? Γιατι σκεφτομαι: Aπο τη μια to fungoral σαν ηπιο αντιανδρογονο, το T Gel απο την αλλη( παλι ελαφρυ αντι-ανδρογονο,αλλα και για την λιπαροτητα) και καπακι το Pregain ( το οποιο για μενα ειναι αρκετα καλο σαν συμπληρωμα). Γι' αυτο ρωταω ρε συ. Μηπως και τα τρια ειναι καλυτερα απο τα δυο. Παντως, πες οτι, , τι 2 τι 3,ΟΚ, η δουλεια γινεται.Με το T Gel ομως ισως να γλιτωσω λιπαροτητα αν το βαλω. Αυτο που φοβαμαι ειναι μηπως αντιδρασουν ασχημα ολα μαζι, καταλαβες? Σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου
 

Dimitris173475

New Member
Απ: Αλλη μια απορια για σαμπουαν!!

Για pregaine και t/gel για λιπαρά μαλλιά, έχω να πω τα καλύτερα για καθημερινή χρήση. Πραγματικά δεν ξέρω ποιο να επιλέξω ανάμεσα στα 2.
 

Conan

Member
Απ: Αλλη μια απορια για σαμπουαν!!

Πραγματι ετσι ειναι. Για το Pregain θα συμφωνησω μαζι σου, αφου μεχρι στιγμης μου εχει δειξει πολυ καλα αποτελεσματα ως συμπληρωματικο της αγωγης
 

pheilippe

Member
Απ: Αλλη μια απορια για σαμπουαν!!

Η αληθεια ειναι οτι και εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος με το T-gel για λιπαρα μαλλια,το χρησιμοποιω 1 μηνα περιπου και μου φαινεται αρκετα καλο.Για το pregaine δεν ξερω...εγω το χρησιμοποιω εναλλαξ με botaderm και ενα σαμπουαν αλοης.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Jerry_Lee

Member
Απ: Αλλη μια απορια για σαμπουαν!!

Σπύρος είπε:
κάνε fungoral-T gel εναλλάξ ημέρες όταν τελειώσουν τα υπόλοιπα σαμπουάν που χρησιμοποιείς ;D
Ακριβώς έτσι οτι λέει ο Σπύρος και αν δεν σου αρέσει το fungoral,χρησιμοποίησε το botaderm που κάνει πιο πλούσιο αφρό.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα