ΑΝΔΡΙΚΑ ΚΟΥΡΕΜΑΤΑ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

xk

Active Member
Απ: ΑΝΔΡΙΚΑ ΚΟΥΡΕΜΑΤΑ

dimitri 1991 χωρις παρεξηγηση αλλά σύνελθε!Έτσι όπως πας θα πάθεις τίποτα και θα τρεχεις και δε θα φτάνεις...(παίρνω αφορμη και απο το άλλο ποστ με τα avodart)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: ΑΝΔΡΙΚΑ ΚΟΥΡΕΜΑΤΑ

δεν το κανω για την κετο.. και καθολου να μην βοηθουσε στο μαλι ειναι πλ μαματο σε θεμα styling
 

heyya

New Member
Απ: ΑΝΔΡΙΚΑ ΚΟΥΡΕΜΑΤΑ

Dimitris... νόμιζα μίλαγες για κρέμα μέχρι που ανέφερες sls και αφρούς... Για το σαμπουάν μιλάς;; ???
 
Απ: ΑΝΔΡΙΚΑ ΚΟΥΡΕΜΑΤΑ

haha ναι :) δεν το εφαρμοζω ρε παιδια.. απλα μια φορα ετυχε να το ανακαληψω..
απλα αν το ψαξουμε λιγο και βρουμε ποια απο τα συστατικα του προσφερουν αυτο το ωραιο κρατημα και style ισως φτιαξουμε κατι καλυτερο
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΑΝΔΡΙΚΑ ΚΟΥΡΕΜΑΤΑ

ναι mind......τελικα θα συμφωνησω και θα κανω το κλασσικο εδω κ χρονια......κοντα πλαι...πιο μακρυα τα πανω....ασε δεν ειμαι για πειραματα.. :)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΑΝΔΡΙΚΑ ΚΟΥΡΕΜΑΤΑ

dimitris1991 είπε:
panos μονος τα κανεις/

αν ενοεις το κουρεμα δε το κανω μονος μου...με κουρευει ενας φιλος μου.....ο οποιος εχιε προβλημα τριχοπτωσης....και καθε φορα που με βλεπει μετα την επεμβαση δε πιστυει στα ματια του κ χτυπαει το κεφαλι του στο τοιχο ;D
 

sofo85

New Member
Απ: ΑΝΔΡΙΚΑ ΚΟΥΡΕΜΑΤΑ

Panos1982 είπε:
[quote author=dimitris1991 link=topic=2090.msg38729#msg38729 date=1283219887]
panos μονος τα κανεις/

αν ενοεις το κουρεμα δε το κανω μονος μου...με κουρευει ενας φιλος μου.....ο οποιος εχιε προβλημα τριχοπτωσης....και καθε φορα που με βλεπει μετα την επεμβαση δε πιστυει στα ματια του κ χτυπαει το κεφαλι του στο τοιχο ;D
[/quote]
επεμβαση???πετυχημενη απ οτι καταλαβαινω,που την εκανες?εαν επιτρεπεται.
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: ΑΝΔΡΙΚΑ ΚΟΥΡΕΜΑΤΑ

Panos1982 είπε:
[quote author=dimitris1991 link=topic=2090.msg38729#msg38729 date=1283219887]
panos μονος τα κανεις/

αν ενοεις το κουρεμα δε το κανω μονος μου...με κουρευει ενας φιλος μου.....ο οποιος εχιε προβλημα τριχοπτωσης....και καθε φορα που με βλεπει μετα την επεμβαση δε πιστυει στα ματια του κ χτυπαει το κεφαλι του στο τοιχο ;D
[/quote]


αυτααααα ειναιιιι!!!!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΑΝΔΡΙΚΑ ΚΟΥΡΕΜΑΤΑ

ναι....στις μεταμοσχευσεις αν πας...εχω ενα θεμα και τα λεω ολα αναλυτικα.....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα