Είμαι ανάμεσα στον κ. Καραλέξηςκαι στον Κ.Αναστασάκη για μεταμόσχευση

Wanderer

New Member
Ο κ.Καραλέξης μου είπε 3000 ευρώ για να γεμίσει το crown και mid-scalp και ελάχιστα το hairline γιατί θέλει να το αφήσει να ανέβει λίγο από την τριχόπτωση και σε δεύτερη επέμβαση μετά από καιρό να ασχοληθεί.

Στο ιατρείο του κ.Αναστασάκη μου είπαν περίπου 6000 ευρώ για να κάνει γέμισμα στο crown και mid-scalp αλλά θα εστιάσει πιο πολύ στο hairline.

Δεν ξέρω τι να επιλέξω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Ο κ.Καραλέξης μου είπε 3000 ευρώ για να γεμίσει το crown και mid-scalp και ελάχιστα το hairline γιατί θέλει να το αφήσει να ανέβει λίγο από την τριχόπτωση και σε δεύτερη επέμβαση μετά από καιρό να ασχοληθεί.

Στο ιατρείο του κ.Αναστασάκη μου είπαν περίπου 6000 ευρώ για να κάνει γέμισμα στο crown και mid-scalp αλλά θα εστιάσει πιο πολύ στο hairline.

Δεν ξέρω τι να επιλέξω.
Χρόνια πολλά, Χρίστος Ανέστη.Αρχικα πόσα grafts σου είπαν οι δύο γιατροί.Επισης την ερώτηση που έκανες σε άλλο νήμα που άνοιξες περί φιναστεριδης την έκανες στους γιατρούς;Τέλος αν θες βάλε και φωτό
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν υπάρχει το χρήμα που μάλλον υπάρχει βάση τίτλου σου πάνε στους καλύτερους.
 

TopBoy

Member
Καλησπέρα φίλε. Βάλε φωτογραφιες σου να δούμε το πρόβλημα σου.

Πάντως στη θέση σου θα κοίταζα για εξωτερικό αν ήταν να ξοδέψω ένα σεβαστό ποσο σε ενα γνωστο και έμπειρο γιατρο του εξωτερικού και όχι Ελλάδα.
 

Gianney

Well-Known Member
Ο Αναστασάκης θα σου είπε κοντά στα 2500 τριχοθυλάκια γτ εκεί παίζει συνήθως 6000ευρω;;
 
Μπλουζα