ΜΜ 4860 Grafts DR Yaman 9 Αυγουστου

Octopus95

Member
Την ημερα που ήμουνα εγώ ημασταν δυο αλλά την επόμενη ηταν μάλλον τρεις γιατί ηταν και ένα παιδι απο Αμερικη που του πήρανε και απο τα γένια..
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panoschania

Active Member
δεν ξέρεις από ποια μέρα ειναι ο καθένας. μπορει κάποιος να έμεινε παραπάνω μέρες να κάνει και άλλο λούσιμο ξερω γω και να έφυγε μαζι με εσένα.
Στο βαν μετα την επέμβαση εννοώ, 3 τους κάνει άνετα, μην ψαρώνετε με αυτά, μπορεί πχ ο τρίτος να είναι ένα μικρό nw, τα κανονίζουν αυτοί, υπάρχει και μέρα που δεν έχουν μμ καν...
 

witcher

Well-Known Member
Ευχαριστώ πολύ φιλε μου !
Κοιτα εκείνη τη μέρα με είχανε απο τις 12 με 8 το βράδυ και το άλλο παιδι τελειωσε στις 10 οποτε δεν νομιζω μπορούν και παραπανω μμ να κανουν ...
Θα κάνω τοπική αγωγη για κάνα 11 μηνο δεν νομιζω θελω για παντα. Έπαιρνα φίνα πριν 10 χρόνια και την έκοψα. Μεγα λαθος
Και η τοπική καλή ειναι από το τίποτα πάντως, ξεκίνα την τώρα όμως...Γιατι την ειχες κόψει την φινα σου ειχε βγάλει παρενέργειες;
 

Octopus95

Member
Δεν νομιζω παντως να έχουν τη συγκεκριμένη κλινική αναμεσα στα "χασαπικα" που λένε οτι υπαρχουν αβερτα στην πόλη. Έχει καλό όνομα.
 

Octopus95

Member
Και η τοπική καλή ειναι από το τίποτα πάντως, ξεκίνα την τώρα όμως...Γιατι την ειχες κόψει την φινα σου ειχε βγάλει παρενέργειες;
Βαρεθηκα να την παίρνω και απο τοτε κατήφορος το μαλλί..χαχα αλλα που και που με ενοχλούσε αλλά πολύ λίγο
 

Panoschania

Active Member
Δεν νομιζω παντως να έχουν τη συγκεκριμένη κλινική αναμεσα στα "χασαπικα" που λένε οτι υπαρχουν αβερτα στην πόλη. Έχει καλό όνομα.
Όχι καμία σχέση με χασαπιδες, εάν εξαιρέσεις ότι είναι λίγο μαστροχαλαστες στις δότριες κατά τα άλλα οκ
 

witcher

Well-Known Member
Βαρεθηκα να την παίρνω και απο τοτε κατήφορος το μαλλί..χαχα αλλα που και που με ενοχλούσε αλλά πολύ λίγο
εντάξει ευτυχώς πάντως μετά από αυτά τα 10 χρονια που δεν έπαιρνες δεν κατέληξες και norwood 6...και έμεινες στο 5. Αν και πίσω βλέπω κατεβαίνει το crown.. Τι ηλικία έχεις;
 

Octopus95

Member
Όχι καμία σχέση με χασαπιδες, εάν εξαιρέσεις ότι είναι λίγο μαστροχαλαστες στις δότριες κατά τα άλλα οκ
Εχεις ερθει σε αυτό το συμπέρασμα? Δεν είναι λίγο νωρίς ? Μας πήρανε παρα πολλά μοσχεύματα μην το ξεχνάς και εχεις καιρό ακόμα να στρώσει ή δοτρια..
 

witcher

Well-Known Member
Και εγώ νόμιζα οτι είχα ΝW4 xaxa
40.
5 εισαι προς 6...γιατι κατεβαίνει προς τα κάτω το crown και πιθανόν να υποχωρήσουν και οι γέφυρες μελλοντικά...γιαυτο καλο ειναι να συνεχίσεις τη θεραπεία και μετα με μια φορά τη μερα
 

Octopus95

Member
Πανό να είμαστε θετικοί μέχρι το τελικο αποτέλεσμα! Θυμάμαι ενα παιδι απο εδώ που του άφησαν ενα πολύ κοφτό τετράγωνο στη δοτρια . Συμμετρικό πολύ αλλά δεν νομιζω πως το ζήτησε έτσι..Υπαρχουν και αυτά..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Octopus95

Member
5 εισαι προς 6...γιατι κατεβαίνει προς τα κάτω το crown και πιθανόν να υποχωρήσουν και οι γέφυρες μελλοντικά...γιαυτο καλο ειναι να συνεχίσεις τη θεραπεία και μετα με μια φορά τη μερα
Βλέπω οτι τα λες ακριβως όπως τα βλέπεις! Χαχα ευχαριστώ για την ειλικρινεια
 

Panoschania

Active Member
Εχεις ερθει σε αυτό το συμπέρασμα? Δεν είναι λίγο νωρίς ? Μας πήρανε παρα πολλά μοσχεύματα μην το ξεχνάς και εχεις καιρό ακόμα να στρώσει ή δοτρια..
Και από εμένα και από άλλους, δεν σημαίνει ότι και εσύ θα έχεις ξεπουπούλιασμα,θα περιμένεις να δεις, είναι συχνό όμως το '' παράσημο''.. Δεν έχει σχέση το πολλά. όταν δεν βγαίνει συχνά το πλάνο τους "πολλά Grafts με ασφάλεια" δεν έχει σχέση ο αριθμός αλλά οτι το πιέζουν ενώ δεν πρέπει. Η δοτρια αν δεν στρώσει στο 4μηνο άντε έως 6 μετά δύσκολα θα στρώσει, γιαυτό μινοξ ώστε να κάνεις οτι περνάει από το χέρι σου, κατά τα άλλα μια χαρά είναι ο γιαμανγκας.Εμενα δεν πίστευε ότι αυτή είναι εικόνα δότριας 4 μηνών, όταν του το έδειξα, φαντάσου..βάζε μινοξ λεει και αν δεν φτιάξει έλα να στο φτιάξω τσάμπα..
Εχεις ερθει σε αυτό το συμπέρασμα? Δεν είναι λίγο νωρίς ? Μας πήρανε παρα πολλά μοσχεύματα μην το ξεχνάς και εχεις καιρό ακόμα να στρώσει ή δοτρια
 
Τελευταία επεξεργασία:

witcher

Well-Known Member
Εχεις ερθει σε αυτό το συμπέρασμα? Δεν είναι λίγο νωρίς ? Μας πήρανε παρα πολλά μοσχεύματα μην το ξεχνάς και εχεις καιρό ακόμα να στρώσει ή δοτρια..
Ακριβώς. Οταν βγάζεις περισσότερα μοσχεύματα αργεί και περισσότερο η επούλωση. Αν βγάλεις λίγα θα έρθει πιο γρήγορα. Γιαυτο συμπεράσματα βγάζεις στο τέλος, όταν ολοκληρωθεί το αποτέλεσμα όχι στην αρχη. Και σε αλλα περιστατικά του yaman που έχω δει μια χαρά επανέρχεται η δότρια. Θυμάμαι και ένα περιστατικό από αλλη κλινική που παραπονιόταν για την δότρια στην αρχη και τελικά δεν ειχε τιποτα στο τέλος..
 
Τελευταία επεξεργασία:

Panoschania

Active Member
δεν ξέρεις από ποια μέρα ειναι ο καθένας. μπορει κάποιος να έμεινε παραπάνω μέρες να κάνει και άλλο λούσιμο ξερω γω και να έφυγε μαζι με εσένα. Αν έκανε 4 σε μια μέρα, τους 4 που έκανε σε 2 μέρες θα τους έβαζε σε μια μέρα και οχι σε 2 που τους χώρισε.
Πήγαν για λούσιμο το βράδυ και μετά τους διώξανε μπανταρισμενους δηλαδή ε?
εγώ αν αποφάσιζα να κάνω όλο το κεφάλι θα με έβαζε καπάκι, με άλλους 2 νέους η και 3.
το μέχρι 2 δεν ισχύει 100% , είναι και θέμα μάρκετινγκ το συγκεκριμένο στοιχείο.
κατά τα άλλα τα θέματα με τις δότριες προκύπτουν διότι συμβαίνει αυτό στην ουσία και τρέχουν τους technicians να προλάβουν .
ο τρόπος που ξήλωναν ήταν τρομερά γρήγορος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Panoschania

Active Member
Πανό να είμαστε θετικοί μέχρι το τελικο αποτέλεσμα! Θυμάμαι ενα παιδι απο εδώ που του άφησαν ενα πολύ κοφτό τετράγωνο στη δοτρια . Συμμετρικό πολύ αλλά δεν νομιζω πως το ζήτησε έτσι..Υπαρχουν και αυτά..
Και εμένα ένα τρίγωνο είναι αν το δεις με κοντό.. σου λέω, τα έχω ψάξει πριν πάω, με αυτό το ρίσκο πήγα ως εκεί, δεν έπεσα από τα σύννεφα,ήξερα ότι θα πάρω παράσημο, αν θα φύγει θα δείξει..
 
Τελευταία επεξεργασία:

Octopus95

Member
Όχι βρε συ άλλο θέλω να πω.
Ένας γιατρός εδώ Αθήνα άφησε ενα μόνιμο σχημα τετραγώνου στην δοτρια.
Σαν αυτά που κόβουν τη ζύμη για μπισκοτα
Σημάδι μόνιμο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Antonis80

Active Member
Καλή επιτυχία εύχομαι. Σκέφτομαι και εγώ να επιλέξω τον Yaman, γιατί από την έρευνα μου έχω δει γενικά πολύ καλά και φυσικά αποτελέσματα και σε καλη τιμή χωρίς να χρειάζεται να δώσουμε ένα νεφρό. Και εμένα 3000€ μου ειπε οπως και σε εσένα. Νομίζω είναι από τις καλύτερες value for money επιλογες. Εύχομαι να δικαιωθείς με την επιλογή σου και να πάρεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς.
 

Octopus95

Member
Αντώνη σε ευχαριστώ για τα θερμά σου λογια. Το παιδι που γνώρισα απο Ρωσία έψαχνε τρια χρόνια πριν παει στον Yaman και πιστεύει πως είναι απο τους καλύτερους στο χωρο.
Τώρα αυτά είναι τα χρήματα που θα δώσεις για μμ στην τουρκια. Φαντάζομαι θα χρέωνε πολλά περισσότερα σε μια αλλη χώρα. Πάντως εδώ μου ζηταγανε τα διπλάσια και βάλε. Δεν μπορω να σου πω με σιγουριά να πας διότι τώρα μπαίνω στην τέταρτη εβδομαδα και είναι πολύ νωρίς για να βγάλω κάποιο συμπέρασμα.
 

montecristo

Well-Known Member
Καλη φυτρωση φίλε. Έκανες καλη επιλογή γιατρού και πιστεύω θα μείνεις ικανοποιημένος με το τελικό αποτέλεσμα. Υπομονή τώρα να περασουν οι μηνες :D
 
Μπλουζα