dr.iasonargyriou - introduction to greek forum

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και επιλογή να γίνει (αλήθεια τι σημαίνει επιλογή), αν εξελίσεται σε πραγματικό χρόνο σου δίνει μια καλή αίσθηση του ποσοστού επιτυχίας σε ΤΥΧΑΙΟ δείγμα. Το πρόβλημα των επίσημων είναι ότι είναι γνωστή η επιτυχία πριν γίνει η παρουσίαση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Εκεί πάμε μακρυά Cvial θέλει χρόνο αυτό ακόμα και σε τυχαίο δείγμα,απλά για μένα το σημαντικό είναι να δούμε έστω και σε ένα ελάχιστο τυχαιοποιημένο δείγμα αυτές τις δουλειές .
 

Gianney

Well-Known Member
Ρε παιδιά αν φτάσει ο γιατρός 65 70 πυκνότητα μιλάμε για ισπανικές αποδόσεις δια χειρός Έλληνα για πρώτη φορά στην ιστορία.Μακαρι βέβαια.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ρε παιδιά αν φτάσει ο γιατρός 65 70 πυκνότητα μιλάμε για ισπανικές αποδόσεις δια χειρός Έλληνα για πρώτη φορά στην ιστορία.Μακαρι βέβαια.

Δεν υπάρχουν αυτά στην Ισπανία. Οι Ισπανοί δεν παίζουν με τέτοιες πυκνότητες σε 1μμ. Τώρα 1-2 περιστατικά στα χιλιάδες μπορεί.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Α σωστά αυτή σε δεύτερη φτάνουν σε τέτοιες πυκνότητες,δηλ μιλάμε για πρωταφανες;

Προς το παρόν πρωτοφανείς δηλώσεις, εύχομαι με όλη μου την καρδιά και πρωτοφανή έργα. Εδώ θα είμαστε και να τα δούμε αλλά και να τα μετρήσουμε.
 

aeratos28

Just aeratos
Εμένα πάντως,μου αρέσει η προσέγγιση που έχει ο γιατρός..τώρα το μόνο που μένει είναι τα ντοκουμέντα..ας περιμένουμε να δούμε,είπε ότι θα ανεβάσει περιστατικά.γενικα πάντως ευχάριστο να μπαίνουν και νέοι γιατροί
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ronaldo

Well-Known Member
Εμένα πάντως,μου αρέσει η προσέγγιση που έχει ο γιατρός..τώρα το μόνο που μένει είναι τα ντοκουμέντα..ας περιμένουμε να δούμε,είπε ότι θα ανεβάσει περιστατικά.γενικα πάντως ευχάριστο να μπαίνουν και νέοι γιατροί
Πράγματι έχει τον σωστό τρόπο σκέψης και αντιμετώπισης των περιστατικών ο dr Iason και είναι πολύ ευχάριστο αυτό. Αναμένουμε να δούμε και την εφαρμογή στην πράξη βέβαια μέσα από αποτελέσματα.
 

Gianney

Well-Known Member
@vlafo και λοιποί ο κύριος Αναστασάκης ανέβασε περιστατικό με τιτλο super dence yes or no αλλά πέρασε στο ψιλό.Το είδατε;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το αναρτημένο περιστατικό πως το κρίνεις Cvial?

Πολύ καλό.

Πάντως το τραγούδι το feeling good Cvial με ταξίδεψε Ισπανία που είχες ανεβάσει το video με stripar.
Ίδια μουσική υπόκρουση.
Τυχαίο?:)

Μάλλον ναι. Η αλήθεια είναι ότι το τραγούδι είναι διάσημο και δόκιμο αλλά η εκτέλεση στην αρχή είναι από τον ίδιο καλλιτέχνη σε αυτό που είχα φτιάξει για τον stripar.
 

vlafo

Well-Known Member
Πολύ καλό.



Μάλλον ναι. Η αλήθεια είναι ότι το τραγούδι είναι διάσημο και δόκιμο αλλά η εκτέλεση στην αρχή είναι από τον ίδιο καλλιτέχνη σε αυτό που είχα φτιάξει για τον stripar.
Το δικό σου ήταν το πρωτότυπο,αυτό μετά χάλασε και έγινε μια μίξη.
Και τα πρωτότυπα πάντα είναι καλύτερα.
 

Disco

Well-Known Member
Καλώς όρισες γιατρέ @dr.iasonargyriou και από εμένα. Θα χαρούμε να δούμε τα αποτελέσματα σου, ώστε να σε γνωρίσουμε καλύτερα και να έχουμε μια πιο ολοκληρωμένη άποψη για την δουλειά σου. Πολύ καλό το αποτέλεσμα που μας πόσταρες, περιμένουμε να δούμε και άλλα τέτοια αποτελέσματα αλλά και διαφορετικές περιπτώσεις περιστατικών. Φαίνεται να είσαι πολλά υποσχόμενος, εξελίξιμος και ικανός πάντως. Μένει να το επιβεβαιώσουμε όμως μέσα από διάφορα περιστατικά σου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

bobby

Well-Known Member
Ανέβασα και εγώ ένα έτσι για να συγκρίνετε.
Εγώ δεν έχω άποψη.
Το σωστότερο είναι οτι δεν θες να εκφράσεις την άποψη σου.... :D :D:D Αλλά κατά την άποψη μου καλά κάνεις, έτσι δεν ρίχνεις λάδι στην φωτιά. Πρέπει να ηρεμήσει η κατάσταση με τον γιατρό, ας συμφωνήσετε (συμφωνήσουμε όλοι) ότι διαφωνείτε και ότι δεν θα κάνατε και παρέα εκτός φόρουμ και ας το αφήσουμε εκεί. Νομίζω τα περισσότερα από τα μέλη έχουν γνώση και κρίση να κρίνουν τα καλά και τα κακά κάθε γιατρού (κανείς δεν είναι τέλειος), δεν χρειάζονται οι "βαριές" αντιπαραθέσεις. Ελπίζω να μην με παρεξηγήσεις, δεν παίρνω θέση στο ποιος έχει δίκιο, απλά εκτιμώ ότι η τόσο βαριά αντιπαράθεση δεν ταιριάζει ούτε σε έσενα ούτε στον γιατρό. Ελπίζω και ο γιατρός να το δει έτσι.
 

vlafo

Well-Known Member
Το σωστότερο είναι οτι δεν θες να εκφράσεις την άποψη σου.... :D :D:D Αλλά κατά την άποψη μου καλά κάνεις, έτσι δεν ρίχνεις λάδι στην φωτιά. Πρέπει να ηρεμήσει η κατάσταση με τον γιατρό, ας συμφωνήσετε (συμφωνήσουμε όλοι) ότι διαφωνείτε και ότι δεν θα κάνατε και παρέα εκτός φόρουμ και ας το αφήσουμε εκεί. Νομίζω τα περισσότερα από τα μέλη έχουν γνώση και κρίση να κρίνουν τα καλά και τα κακά κάθε γιατρού (κανείς δεν είναι τέλειος), δεν χρειάζονται οι "βαριές" αντιπαραθέσεις. Ελπίζω να μην με παρεξηγήσεις, δεν παίρνω θέση στο ποιος έχει δίκιο, απλά εκτιμώ ότι η τόσο βαριά αντιπαράθεση δεν ταιριάζει ούτε σε έσενα ούτε στον γιατρό. Ελπίζω και ο γιατρός να το δει έτσι.
Ο γιατρός δε μπορεί να το δει έτσι γιατί είναι θέμα χαρακτήρα και αυτό δεν αλλάζει φίλε .
Η κατάσταση είναι ήρεμη γιατί πολύ απλά όπως θα έχεις παρατηρήσει,έχουμε αποσυρθεί καιρό τώρα να σχολιάζουμε και κατά δική του απαίτηση,οπότε αυτό έχει γίνει σεβαστό.
Και τώρα εγκαλούμαστε να σχολιάσουμε.Παράνοια.
Αφού ρε άνθρωπε δεν σου αρέσει η κριτική μας θέλεις μόνο να ακούς αποθεωτικά σχόλια αυτό θέλεις.
Τι να μας κάνεις εμάς?

Είναι στην κατηγορία των ανθρώπων που ζούνε με αυτό δηλαδή να γίνεται Βιετνάμ σε κάθε συζήτηση,πολλοί τέτοιοι δεν με εντυπωσίαζει.
Αλλά από την άλλη είμαστε χούλιγκαν επειδή δεν εγκρίνουμε τη δουλειά του.
Τι να κάνουμε το στόμα δεν μας το βουλώνει κανένας.
Αυτό θα πρέπει να γίνει κατανοητό.

Μετά έρχεσαι εσύ να μου βάλεις λάδι στη φωτιά και να μου πεις για σύγκριση dense packing ο ένας 2600 ο άλλος 3300 και βλέπεις το αποτέλεσμα και στα δύο.
Μάτια έχετε και βλέπετε .
Αυτά.
 
Μπλουζα