Nickpepe, Combo FUE+FUT, 4613g, 30/3/2021

Nikcpepe

Member
Καλησπερα στην παρεα του φόρουμ.....
Αρχικά θέλω να σας ευχαριστήσω όλους εδώ και ιδιαίτερα τα παιδια που το έφτιαξαν ώστε να ανοίξουν τα μάτια μας και να μην πετάμε τα λεφτά από εδώ και από εκεί... Δεν είναι μόνο τα λεφτά αλλά και η ψυχολογία μας....
Έκανα μεταμόσχευση μαλλιών στις 30/3 ....
Και οφείλω όπως έδειξαν οι υπόλοιποι έτσι πρέπει να κάνω και εγώ έτσι ώστε να βοηθήσω έναν άλλο άνθρωπο....
Πάμε στην ιστορία μου..
Όταν ήμουν 18 αρχισα και έβλεπα πολλες τρίχες στα χέρια μου... Και άρχιζα να τρελενομαι... Ξέρεις όταν είσαι 18 είναι σαν να χάνεις την γη κάτω από τα πόδια σου...
Περάσανε τα χρόνια και έτσι έφτασα 24 ....
Χωρίς hair line και ένα μικρό μπιφτέκι...
Τρελενομουνα... Καταλαβαίνετε....
Έτσι έφτασα στην πορτα της τότε τρανή l..... r l.. E..... Το αποτέλεσμα άστα 2 μεταμόσχευσης στριπ ... Λες και με βαραγαν με τσεκουρι για 10 τρίχες... Και στο τέλος πάρε 1 depon και είσαι οκ.... Πέρασε ο καιρός Απότελεσμα τίποτα... Στεναχώρια μεγάλη παιδια.... Όποιος το έχει περάσει με καταλαβαίνει.... Πέρασαν 16 χρ έτσι αλλά μέσα μου με έτρωγε... Πολυ... Έτσι μπήκα εδώ έβαλα τα πράγματα κάτω είπα κάνω τελευταία προσπάθεια.... Είδα τον κυριου Αναστασακη μιας και έβλεπα βίντεο και νήματα σαν το δικό μου περιστατικό....
Προχωρήσαμε σε μμ στις 30/3 ....
Θέλω να ευχαριστήσω τον Κυριο Αναστασακη που με άντεξε με τις πολλές ερώτησης μου... Και ευχαριστήσω τα κορίτσια που έκατσαν μαζί μου παρακαλω από τις 9το πρωι ως 8 το βράδυ ασταμάτητα....
Θέλω την γνώμη σας να που πείτε πως πηγα ... Αν αξίζει...
Αναμένω το αποτέλεσμα.....
Ευχαριστώ που ακούσετε... Αυτά που έγραψα... Αν θέλει κάποιος βοήθεια ας μου στείλει...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Εγώ θα σου ευχηθώ να έχεις ένα πολύ καλό αποτέλεσμα πλέον. Ο γιατρός έχει αποδείξει ότι τα καταφέρνει. Δεν ξέρω αν θα γίνει όπως έχεις στο μυαλό σου αλλά νομίζω θα νιώσεις δικαίωση από αυτό που είδα εγώ. Να είσαι καλά σου εύχομαι και να χαμογελάς στις φωτό σε 6 μήνες
 

Nikcpepe

Member
Φωτογραφίες
Εγώ θα σου ευχηθώ να έχεις ένα πολύ καλό αποτέλεσμα πλέον. Ο γιατρός έχει αποδείξει ότι τα καταφέρνει. Δεν ξέρω αν θα γίνει όπως έχεις στο μυαλό σου αλλά νομίζω θα νιώσεις δικαίωση από αυτό που είδα εγώ. Να είσαι καλά σου εύχομαι και να χαμογελάς στις φωτό σε 6 μήνες
Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.... Πιστεύω σε κάτι καλό... Μακάρι θα δείξει ο χρόνος...
 

Nikcpepe

Member
Πριν την μμ φωτογραφίες με το δικό μου τηλέφωνο...
IMG_20210331_205654.jpg
IMG_20210331_205729.jpg
IMG_20210331_205756.jpg
IMG_20210331_205820.jpg
 

Nikcpepe

Member
Φωτογραφίες το βράδυ την μμ... Στο ξενοδοχείο... Από το κινητό μου
 

Συνημμένα

  • IMG_20210331_212004.jpg
    IMG_20210331_212004.jpg
    1.7 MB · Προβολές: 408

Nikcpepe

Member
Φωτογραφίες το βράδυ την μμ... Στο ξενοδοχείο... Από το κινητό μου
 

Συνημμένα

  • IMG_20210331_212031.jpg
    IMG_20210331_212031.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 387

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ManCyprus87

Well-Known Member
Καλή φύτρωση φίλε, ότι καλύτερο, και λύτρωση από αυτό το συνεχές πρόβλημα που μας τρώει τη ψυχή.
 

Dob31

Active Member
Καλή φύτρωση να ευχηθώ και εγώ. Εάν θες μπορείς να μας περιγράψεις την εμπειρία σου από θέμα πόνου; Γιατί λένε ότι πρόκειται για μια επίπονη επέμβαση
 

koumparos

Well-Known Member
Καλή φυτρωση αδερφέ.Με τόσα μοσχεύματα θα δεις πολύ μεγάλη αλλαγή.Στη φυτρωση δείχνει να έχει καλά αποτελέσματα η συγκεκριμένη κλινική.
 

Theodor

Member
Καλά αποτελέσματα και καλή φύτρωση. Θα έχεις μεγάλη βελτίωση σε σχεση με την εικονα του πριν.
 

Nikcpepe

Member
Καλή φυτρωση αδερφέ.Με τόσα μοσχεύματα θα δεις πολύ μεγάλη αλλαγή.Στη φυτρωση δείχνει να έχει καλά αποτελέσματα η συγκεκριμένη κλινική.
Πιστεύω σε κάτι πολυ καλο... Αξίζει η προσπαθεια .... Ευχομαι σε όλα τα παιδια που θέλουν να κάνουν ότι καλυτερο...
 

Nikcpepe

Member
Καλή φύτρωση να ευχηθώ και εγώ. Εάν θες μπορείς να μας περιγράψεις την εμπειρία σου από θέμα πόνου; Γιατί λένε ότι πρόκειται για μια επίπονη επέμβαση
Ευχαριστώ πολυ φίλε σου ευχομαι τα καλυτερα..... Εχω κανει πριν 15 χρ στην l.... R l... E λες και με σφαζανε....
Σου εγγυώμαι πραγματικά φίλε στον Αναστασακη όλα είναι σουπερ.... Το πρώτο τσίμπημα και μετα είναι παιχνιδι...
 

Peter Pan

Active Member
Καλή φυτρωση σου εύχομαι, ο συγκεκριμένος γιατρός έχει δείξει πολύ καλά δείγματα κ πιστεύω θα δικαιωθείς.
 
Μπλουζα