HDC Hair Clinic 18/09/2017 - Dr.Kyriakos Maras - 2200 Grafts FUE - 39 ετών,Nw 2.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
- Αποτέλεσμα από την - HDC Hair Clinic Cyprus -

~ Μεταμόσχευση μαλλιών 2200 Grafts (μοσχεύματα) FUE.
~ Norwood 2.
~ Ασθενής ετών 39.
~ Αποτέλεσμα πριν & μετά 15 μήνες.
~ Επικεφαλής γιατρός ο Δρ. Κυριάκος Μάρας.

Αποκατάσταση Hairline και ενύσχιση-εμπλουτισμός.
Τα μεταμοσχευμένα μονότριχα που τοποθετηθηκαν με σωστή κατεύθυνση και μοτίβο στο μέτωπο αναμειγνύονται όμορφα με τα υπάρχοντα μαλλιά δίνοντας μια ομαλή και φυσική γραμμή των μαλλιών.


10.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πριν την επέμβαση.
 

Συνημμένα

  • 01.jpg
    01.jpg
    91.9 KB · Προβολές: 277
  • 02.jpg
    02.jpg
    117.1 KB · Προβολές: 288
  • 03.jpg
    03.jpg
    88.5 KB · Προβολές: 270
  • 04.jpg
    04.jpg
    108.9 KB · Προβολές: 297

gio7

Member
Hairline "τσιμέντο". John γιατί δεν κάνεις μια πρόταση στον κύριο Μάρα να συμμετέχει στο φόρουμ; Νομιζω ότι είναι από τους ελάχιστους Έλληνες γιατρούς με καθολική αποδοχή εδώ μέσα. Σίγουρα δεν έχει κάτι άλλο να αποδείξει για τις ικανότητες του, και ο ελεύθερος χρόνος του είναι πάρα πολύ περιορισμένος,η παρουσία του όμως έστω και περιστασιακά, θα ήταν πολύτιμη.
 

vlafo

Well-Known Member
Θεωρώ πλέον με τις καινούργιες τιμές, η hdc δεν έχει πλέον ανταγωνιστή.
Είναι η καλύτερη vfm κλινική και ακόμα και να αποτύχει η μμ, δεν θα έχεις δώσει μια περιουσία.
Δεν ξέρω ο Γεωργίου που βρίσκεται.
 

giwrgos8888

Active Member
Θεωρώ πλέον με τις καινούργιες τιμές, η hdc δεν έχει πλέον ανταγωνιστή.
Είναι η καλύτερη vfm κλινική και ακόμα και να αποτύχει η μμ, δεν θα έχεις δώσει μια περιουσία.
Δεν ξέρω ο Γεωργίου που βρίσκεται.
οντως τι τιμες εχει ο γεωργιου μετα κορονοιου εποχη
 

makis25

Well-Known Member
δεν τα χουμε μετρησει ποτε τα graft ειναι πολυ δυσκολο αλλα παντα οταν βλεπω τις αμεσως μετα φωτο της μεταμοσχευσης απο hdc , μου δινει πολυ πυκνη εικονα . Εδω και χρονια τα 45αρια ανα τετραγωνικο τα εχουν νομιζω ανετα .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
Θεωρώ πλέον με τις καινούργιες τιμές, η hdc δεν έχει πλέον ανταγωνιστή.
Είναι η καλύτερη vfm κλινική και ακόμα και να αποτύχει η μμ, δεν θα έχεις δώσει μια περιουσία.
Δεν ξέρω ο Γεωργίου που βρίσκεται.
ισως εχει πεσει και ο γεωργιου σε τιμες, αν εχει ρωτησει καποιος προσφατα ας μας πει....συμφερουν οντως οι κυπριακες κλινικες με καλα αποτελεσματα και τιμες... και σου καλυπτουν και τα εξοδα μεταφορας-διαμονης !
 

vlafo

Well-Known Member
ισως εχει πεσει και ο γεωργιου σε τιμες, αν εχει ρωτησει καποιος προσφατα ας μας πει....συμφερουν οντως οι κυπριακες κλινικες με καλα αποτελεσματα και τιμες... και σου καλυπτουν και τα εξοδα μεταφορας-διαμονης !
Πρέπει ,στο 1.70 ήταν η τελευταία ενημέρωση από ένα παιδί την τελευταία φορά που είχε έρθει.
Ας μας πει κάποιος,ποιός από την Ελληνική αγορά μπορεί να τους ανταγωνιστεί.
Κανείς ...
 

vlafo

Well-Known Member
δεν τα χουμε μετρησει ποτε τα graft ειναι πολυ δυσκολο αλλα παντα οταν βλεπω τις αμεσως μετα φωτο της μεταμοσχευσης απο hdc , μου δινει πολυ πυκνη εικονα . Εδω και χρονια τα 45αρια ανα τετραγωνικο τα εχουν νομιζω ανετα .
Πολύ άνετα τα έχουν αυτά και είναι και υπεραρκετά.
Πρέπει να βελτιώσει άμεσα τις λήψεις της, το έχουμε ξαναπεί.
Και πρέπει να βάλει και ο Γεωργίου αποτελέσματα κάποια στιγμή πιο πολλά.
Γενικώς αποτελέσματα...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πρέπει ,στο 1.70 ήταν η τελευταία ενημέρωση από ένα παιδί την τελευταία φορά που είχε έρθει.
Ας μας πει κάποιος,ποιός από την Ελληνική αγορά μπορεί να τους ανταγωνιστεί.
Κανείς ...

Από ότι κατάλαβα το 1.5 έληξε;
 

kharmacoma

Well-Known Member
Εγώ επαναλαμβάνω αυτό που είπα και στο θέμα του Δρ. Αναστασάκη. Ποτε δεν μπορείς να είσαι σίγουρος όταν βλέπεις το 0.5% - στη καλύτερη - και σίγουρα τα πιο επιτυχημένα αποτελέσματα μιας κλινικής. Όποτε η πας στους αντικειμενικά καλύτερους και γνωστά ονόματα είτε παίζεις lotto, σε ένα βαθμό τουλάχιστον.
 

tasos33

Well-Known Member
Εγώ επαναλαμβάνω αυτό που είπα και στο θέμα του Δρ. Αναστασάκη. Ποτε δεν μπορείς να είσαι σίγουρος όταν βλέπεις το 0.5% - στη καλύτερη - και σίγουρα τα πιο επιτυχημένα αποτελέσματα μιας κλινικής. Όποτε η πας στους αντικειμενικά καλύτερους και γνωστά ονόματα είτε παίζεις lotto, σε ένα βαθμό τουλάχιστον.
Είναι πιο ευρύ το θέμα, στον αναστασακη βρίσκουμε κάτι που δεν βρίσκουμε Ελλάδα κ Κύπρο, την fut, πολλοί την ξορκίσουμε αλλά σε πολλούς είναι η λύση ,είτε μόνη της είτε σε συνδυασμό με fue.

Απ όλες τις κλινικές ένα μικρό ποσοστό βλεπουμε πάντα.
 
Μπλουζα