Επιλογη κλινικης

tasos33

Well-Known Member
Δημήτρη από τις φώτο φαίνεται να έχεις πολύ καλή δοτρια, πήγαινε σε ένα γιατρό της προκοπης να ξεμπερδεύεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hkapa

New Member
Καλησπερα κ απο μενα,ειμαι νεο μελος(ετων 37),υποψηφιος για μμ κ εγω,ψαχνομαι εδω κ αρκετο καιρο σχετικα με ποιον γιατρο να διαλεξω,μεχρι στιγμης ενα ραντεβου ειχα με τον Αναστασακη για αρχη,επισκεψη 70ε,εχω αερωση στους κροταφους κ το λεγομενο μπιφτεκι,μου εκανε καλη εντυπωση,συζητησημος,εγινε διαγνωση της δοτριας περιοχης,εχω πολυ καλα τρυχοθυλακια συμφωνα με τις φωτο που μου εδειξε,μου προτεινε 1800 τρυχοθυλακια στους κροταφους κ 800 στο "μπιφτεκι".Αν κ μπορω να κανω FUE(2 συνεδριες ενδεχομενος) μου προτεινει FUT(μια συνεδρια,πιο οικονομικο) κ μια θεραπεια για ενα χρονο,οσο γνωριζω προτιμα μεθοδο FUT οταν χρηζει ασθενης πανω 2000 με 2500 τρυχοθυλακια,μου εδειξε φωτο ασθενων σαν τη δικη μου περιπτωση στο πρωτο 6μηνο κ 12μηνο,αποτελεσμα παρα πολυ καλο μπορω να πω,αυτο που μ'αρεσε στον Αναστασακη ειναι το πρωτοκολο που ακολουθει,στους 12 μηνες σε παρακολουθει συνεχεια κ αν ξεχαστεις να πας σε ενημερωνουν,σκεφτομαι να κλεισω ραντεβου κ στον Βεκρη σαν δευτερη γνωμη, η διαφορα μεταξυ Αναστασακη απ᾽οτι εχω ψαξει ειναι οτι ο Βεκρης ασχολειται πιο πολυ FUE..Το κοστος FUT μαζι με την θεραπεια ειναι λιγο πιο κατω απο τα 6.000 ευρω
 

hkapa

New Member
Το κοστος ειναι μαζι με την θεραπεια,χωρις ειναι κατω απο 5000 κ μιλαμε για FUT που υποτιθεται ειναι πιο οικονομικο,αυτα μου προτεινε,αν κανω τη μμ τα 70 αφαιρουνται απο τη συνολικη τιμη,τι να πω δε ξερω..
 

hkapa

New Member
Μελετησα τα χαρτια που μου εδωσε,μεν εχω καλα τρυχοφυλακια πανω απο 4 τριχες το ενα,ειναι αγωγη με laser για πιο πυκνα κ δυνατα μαλλια επειδη εχω λεπτη τριχα,αυτα που λεω απλα ειναι το τι μου προτεινε ο γιατρος,τελικη αποφαση ειναι δικη μου,η FUE ειναι πολυ ακριβη για μενα,δε μπορω να διαθεσω τοσα χρηματα σε σχεση με FUT ,τι ισχυει κ τι οχι ειλικρινα δε ξερω φιλε μου,σκεφτομαι να παω στον Βεκρη να παρω κ μια δευτερη γνωμη κ βλεπουμε.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Ο Βεκρης νομιζω οτι δεν ειναι παρων στην μμ εμενα τουλαχιστον τοτε μοθ ειχανε ζητησει εξτρα χρηματα για να ειναι παρων και να κανει τον σχεδιασμο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

makis25

Well-Known Member
κοροιδο σε επιασε . Αν θες θεραπεια με laser , λεγεται LLLT , εχει αποτελεσματα αλλα πενιχρά , δωσε 200 ευρω παρε μια βουρτσα με laser και κανε τη θεραπεια μονος σου . Τωρα και 5000 ευρω , παλι ειναι παρα πολλα για 2000 μοσχευματα , 2,5 ευρω το μοσχευμα με FUT ;;; Ε οχι , πηγαινε οπουδηποτε αλλου
 

Akis-multi

Well-Known Member
Μην πας στον Αναστασακη αν ειναι να κανεις FUE...
Ο Βεκρης νομιζω οτι δεν ειναι παρων στην μμ εμενα τουλαχιστον τοτε μοθ ειχανε ζητησει εξτρα χρηματα για να ειναι παρων και να κανει τον σχεδιασμο και να ετοιμασει την λήπτρια περιοχη...(εγω ας πουμε αν παω σε οφθαλμιατρο θελω να ασχοληθει μαζι μου ο ιδιος ο ιατρος το ιδιο και στον οδοντιατρο δεν θελω να με δει αλλος...ας μας πουνε αλλα μελη που εχουν εμπειρια απο Βεκρη αν ο ιδιος ο ιατρος ειναι παρων στις μμ)
Για εμενα κρατα τα χρηματα σου κανε οικονομιες και αλλα 2 χρονια αν χρειαζεται και πηγαινε Erdogan να ξεμπερδευεις μια και καλη!!!
ΥΓ
Για την θεραπεια με την μεθοδο π0@τς@ μετρο απλα γελαω αν στο πρότεινε ντροπή του!
Εγώ έκανα μεταμόσχευση στου Βεκρή. Η επίσκεψη όπου θα σε δει καποιος από το προσωπικό είναι δωρεάν. Η επίσκεψη στον ίδιο το Βεκρή είναι 100 €, και αυτό επέλεξα.
 

Akis-multi

Well-Known Member
Εγώ έκανα μεταμόσχευση στου Βεκρή. Η επίσκεψη όπου θα σε δει καποιος από το προσωπικό είναι δωρεάν. Η επίσκεψη στον ίδιο το Βεκρή είναι 100 €, και αυτό επέλεξα.
Επίσης η γραμματεας σου λέει μετα το τελος της επισκεψης πως αν κλείσεις επί τόπου ραντεβού για μεταμόσχευση τα 100€ αφαιρούνται από το τελικό πόσο αλλιώς όχι. Είναι ένα μέτρο πίεσης να κλείσεις επί τοπου. Εγώ δε το έκανα ήθελα χρόνο να το σκεφτώ.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Εγώ έκανα μεταμόσχευση στου Βεκρή. Η επίσκεψη όπου θα σε δει καποιος από το προσωπικό είναι δωρεάν. Η επίσκεψη στον ίδιο το Βεκρή είναι 100 €, και αυτό επέλεξα.
Φιλε Ακη γεια σου αλλο ρωταμε στις μμ περνει μερος ο Βεκρης;
 

Akis-multi

Well-Known Member
Φιλε Ακη γεια σου αλλο ρωταμε στις μμ περνει μερος ο Βεκρης;
Εμεις είχαμε κανονίσει 3000€ για 2500 grafts για να μου κανει ένα μέλος της ομάδας του. Για να την κάνει εκείνος το ποσό γινόταν 7000€. Βρέθηκε στο χώρο που έκανα δύο φορές, στην αρχή της εξαγωγής όπου επενεβη και στο σχέδιο που είχε κάνει η κοπέλα στο κεφάλι μου και μια μετά κατα την εισαγωγή. Του είχα ζητήσει και ήθελε και ο ίδιος να είναι παρόν μη τυχόν υπάρξει κάποια επιπλοκή ή οτιδήποτε άλλο γιατί ήμουν ιδιαίτερη περίπτωση λόγω παλαιότερου θέματος υγείας που είχα.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Αρα εξαίρεση!
Ok σε ευχαριστω,να τα γραφουμε αυτα γιατι υπαρχουν νεα μελη που δεν εχουν επαφη με το sport και ακουνε Βεκρης πχ και νομιζουν οτι κανει τη μμ ο Βεκρης!
Και τονιζω αυτο γιατι ολοι τους και οχι μονο Ο Βεκρης ξεκινησανε τις κλινικες τους με την καραμελα ελατε σε εμενα και οχι στις απροσωπες κλινικες εγω εδω παιζω το ονομα μου εμενα ο καθενας σας ειναι η διαφημιση μου κτλ κτλ ενω οι κλινικες δε νοιαζονται κ αν χασουν εναν πελατη κτλ κτλ και σημερα κανουν και αυτοι το μοντελο των κλινικων!
 

Akis-multi

Well-Known Member
Αρα εξαίρεση!
Ok σε ευχαριστω,να τα γραφουμε αυτα γιατι υπαρχουν νεα μελη που δεν εχουν επαφη με το sport και ακουνε Βεκρης πχ και νομιζουν οτι κανει τη μμ ο Βεκρης!
Και τονιζω αυτο γιατι ολοι τους και οχι μονο Ο Βεκρης ξεκινησανε τις κλινικες τους με την καραμελα ελατε σε εμενα και οχι στις απροσωπες κλινικες εγω εδω παιζω το ονομα μου εμενα ο καθενας σας ειναι η διαφημιση μου κτλ κτλ ενω οι κλινικες δε νοιαζονται κ αν χασουν εναν πελατη κτλ κτλ και σημερα κανουν και αυτοι το μοντελο των κλινικων!
Για να είμαι ειλικρινής Δημήτρη δε ξέρω αν παρίσταται ή όχι στα υπόλοιπα περιστατικα. Μιλάω για τη δική μου περίπτωση και μόνο. Αν γράψουν και άλλα παιδιά θα μπορουμε να κρίνουμε καλύτερα. Ειναι γνωστό πάντως πως δεν τις κάνει εκείνος. Νομιζω τουλάχιστον πως εδώ μέσα δεν έχουμε δει κάποιον.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Καλα εξ ολοκλήρου την μμ δε την κανει ουτε ο Γκούρας ούτε ο Αναστασάκης αλλα ρε παιδι μου ειναι εστω στον χωρο εχουν κανει το σχεδιασμο εχουν ανοιξει τις τρύπες εχουν κανει το strip και σε εχουν ραψει...ειναι καπως ενεργει στην ολη διαδικασια!
 
Μπλουζα