4fue και μια στριπ

rambo69

New Member
Καλησπέρα ομάδα ειμαι παλιος στο φόρουμ αλλά λογω ελειψης χρονου και επειδή δεν με ενδιέφερε μετα την τελευταία μεταμοσχευση το θέμα δεν έμπαινα. Εχω κανει μια στριπ παλια το 2006 Θεσσαλονίκη σρ καπιον ουτε θυμάμαι και 4fue στην dhi το 2015 με 2500μοσχευματα και το 2016 με 2300 την πρώτη ο Παπανικολάου την δεύτερη Μπιρου. Τωρα λογικα έχει εξαντληθεί η δοτρια οπότε σκέφτομαι για τατοο η μμ απο γενια ακουω γνώμες
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

karampalikis

Active Member
Καλησπέρα. Γίνε πιο συγκεκριμένος με τις μμ που έκανες στην D@I.
Λες ότι έκανες 4 FUE αλλά μας αναφέρεις μόνο δύο αυτή με τον Παπανικολάου το 2015 και εκείνη με την Μπίρου το 2016.....μήπως έκανες 2 FUE αλλά η καθεμία έγινε σε δύο συνεχόμενες ημέρες?
Πες μας αν ήταν καλά ή όχι τα αποτελέσματα των συγκεκριμένων μμ και φυσικά αν μπορείς ανέβασε και φώτο με το πριν και το μετά τις μμ.

Για να σου πούμε την γνώμη μας θα πρέπει να ανεβάσεις και φώτο από διάφορες λήψεις για το πως είναι τα μαλλιά σου αυτή την στιγμή.
 

rambo69

New Member
IMG_20180820_155234.jpg IMG_20180820_155947.jpg IMG_20180820_155450.jpg IMG_20180820_155520.jpg IMG_20180820_155927.jpg IMG_20180820_155927.jpg IMG_20180820_155520.jpg IMG_20180820_155450.jpg IMG_20180820_155947.jpg
Καλησπέρα. Γίνε πιο συγκεκριμένος με τις μμ που έκανες στην D@I.
Λες ότι έκανες 4 FUE αλλά μας αναφέρεις μόνο δύο αυτή με τον Παπανικολάου το 2015 και εκείνη με την Μπίρου το 2016.....μήπως έκανες 2 FUE αλλά η καθεμία έγινε σε δύο συνεχόμενες ημέρες?
Πες μας αν ήταν καλά ή όχι τα αποτελέσματα των συγκεκριμένων μμ και φυσικά αν μπορείς ανέβασε και φώτο με το πριν και το μετά τις μμ.

Για να σου πούμε την γνώμη μας θα πρέπει να ανεβάσεις και φώτο από διάφορες λήψεις για το πως είναι τα μαλλιά σου αυτή την στιγμή.
Καλησπέρα. Γίνε πιο συγκεκριμένος με τις μμ που έκανες στην D@I.
Λες ότι έκανες 4 FUE αλλά μας αναφέρεις μόνο δύο αυτή με τον Παπανικολάου το 2015 και εκείνη με την Μπίρου το 2016.....μήπως έκανες 2 FUE αλλά η καθεμία έγινε σε δύο συνεχόμενες ημέρες?
Πες μας αν ήταν καλά ή όχι τα αποτελέσματα των συγκεκριμένων μμ και φυσικά αν μπορείς ανέβασε και φώτο με το πριν και το μετά τις μμ.

Για να σου πούμε την γνώμη μας θα πρέπει να ανεβάσεις και φώτο από διάφορες λήψεις για το πως είναι τα μαλλιά σου αυτή την στιγμή.
 

rambo69

New Member
Έτσι είμαι αυτη τη στιγμή. Ναι εγιναν 2διαδοχικες μερες 2φορες η μια το 2015 και η αλλη το 2016
 

chrisk100

Member
Εκεί στη dhi δεν το κλείνετε το μαγαζί να τελειώνουμε. Έβαλε ο φίλος 4800 μοσχεύματα χωρις να υπολογίσουμε ότι είχε απο το στριπ και καμία ζώνη στο κεφάλι του δεν ειναι πλήρης. Και τις μεταμοσχεύσεις τις κάνανε τα καλα ονόματα της εταιρειας. Κρίμα.
 

rambo69

New Member
Παιδιά ποια η γνώμη σας; θεραθεραπειες εχω δοκιμάσει αλλα δεν συκωνω ουτε regain ουτε προσκαρ
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ποια η ηλικία σου φίλε?
Το αποτέλεσμα για 5000+ grafts είναι κάτω του μετρίου.
Βέβαια πρέπει να δούμε & φωτογραφίες από πριν για να συγκρίνουμε τι δουλειά έχει γίνει.
Πρώτο πράγμα που πρέπει να κάνεις είναι μια εκτίμηση της δότριας περιοχής.
Εφόσον έχει απόθεμα θα πρέπει να να ξεκινήσεις να χτίσεις μια σωστή hairline μπαίνοντας προς τα μέσα.
Με 3000 grafts θα μπορέσεις να δώσεις ένα κάλο αποτέλεσμα σε συνδυασμό με τα υπάρχοντα μαλλάκια.
Στο crown δεν είσαι τόσο χάλια,το αφήνεις για αργότερα εφόσον έχεις δότρια.
 

karampalikis

Active Member
Οι φώτο είναι λίγο θολές και δεν μπορούμε να καταλάβουμε ακριβώς τι γίνεται...αν έβγαζες πιο καθαρές φώτο σε εξωτερικό χώρο θα μας βοηθούσες πολυ.
Σε ποιο σημείο του κεφαλιού έγιναν οι δύο μμ στην D@I?
Πάντως με αυτές τις φώτο το αποτέλεσμα με 4800 τριχοθυλάκια φαίνεται κακό...λες και φύτρωσαν τα μισά.

Σε αυτό που λέει ο John_John1 έχει δίκιο, πρέπει πρώτα να κάνεις εκτίμηση της δότριας πριν μιλήσουμε για γένια ή tattou.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

rambo69

New Member
Φιλε μην κολας σε τετοια 21την εκανα στους κροταφους. Η dhi μου έβαλε παντού σε ολο το κεφάλι ίσως δεν βοηθάνε οι φωτο πολυ το αποτέλεσμα ειναι μετριο
 

aeratos28

Just aeratos
Ειδικά hairline και το forelock,δεν υπάρχουν καθόλου..με μια ακόμα αν μπορέσεις να κάνεις θα διορθωθεί πολύ το θέμα..θα πυκνωσεις αρκετά.σκεψου που θα πας και μην αγχώνεσαι ,φτιάχνεις σε μεγάλο βαθμό
 

rambo69

New Member
Αυτό είναι το θέμα που θα παω και αν επαρκεί η δοτρια πιστεύω οτι με 2500θα ειμαι καλα μπροστά
 
Μπλουζα