2800 fut dr. feriduni+3.200 fue

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

piros75

Well-Known Member
πάντως για μένα είναι νωρίς ακόμα για να βγάλουμε συμπεράσματα. Εγώ είχα φύτρωση ακόμα και στον 8ο μήνα
 

dimitris50423

Well-Known Member
Μια ερωτηση προς συζητηση. Στις πρωτες φωτο που εβαλε ο φιλος τωρα προσεξα οτι οι υποδοχες στη ληπτρια ειναι λιγες και αρκετα μακρια η μια απο την αλλη για 2800 μοσχευματα.

Υπαρχει περιπτωση να του εβαλε τα μισα και να τον μαδησε τον φιλο; δεν μου κανουν για 2800 grafts αυτα.

Η φυτρωση σου για 2800 μοσχευματα αν σου τα εβαλε ειναι σε χαμηλο επιπεδο ακομη υπομονη να δουμε τη συνεχεια.

Ποσες ωρες κρατησε η επεμβαση σου giorgosris; ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Βάλε πανοραμικές μακρινές φώτο να δούμε.
Φαίνεται ότι πάει αργά η εξέλιξη σου.
 

tasos33

Well-Known Member
Σε σχέση με το τετράμηνο που είχε βάλει υπάρχει πρόοδος. Είναι σαν να έχει καθυστερήσει ένα μήνα η φύτρωση.
 

Flosk

Well-Known Member
Ενταξει μην τρομαζει ο ανθρωπος. Στην χειροτερη δεν θα εχει ενα φοβερο αποτελεσμα ανταξιο του ονοματος του γιατρου. Δεν ειναι αποτελεσμα συμφορα ομως.. αν δεν ειναι οπως θα επρεπε στο τελος με λιγα grafts θα διορθωθει η κατασταση. Επισης ειναι ακομα νωρις και οι τριχες φαινονται αρκετα λεπτες για να δωσουν ογκο και πυκνοτητα.
Απλα κανεις δεν θα περιμενε απο εναν τοσο καταξιωμενο γιατρο να μην δει μπομπα αποτελεσμα. Παρ´ολα αυτα ειναι ακομα νωρις..
 

koumparos

Well-Known Member
To μονο που με ανησυχει ειναι οτι ζουμαροντας τις τελευταιες φωτο δεν βλεπω περαιτερω φυτρωση νεων θυλακων προς εξελιξη.
Μπορει και να με ξεγελανε οι φωτο.Στο 8μηνο θα ξερουμε σιγουρα τι τελικα φυτρωσε.Μακαρι να του πανε ολα καλα του παιδιου.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Συγνωμη αλλα επειδη χρονικά ειμαι το ιδιο με το παιδι (κοντεύω 4 μηνες) εγω στην ελλαδα δίνοντας 3 χίλιαρικα με ουτε 2000 γκραφτς και δτο Κράουν εχω πιο αισθητή διαφορα και ο αλλος με 11 χίλιαρικα παρουσιάζει αυτο ; Σορρυ αλλα αν δεν εβλεπα σημαντικη διαφορα σε 2-3 μηνες απο τωρα οχι απλα θα του ζητουσα τα μισα κεγτα πισω ...αλλα θα τον εβαζα να μου κανει κ μμ για να παρω το αποτελεσμα που πρεπει!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

turnfiji123

Active Member
Συγνωμη αλλα επειδη χρονικά ειμαι το ιδιο με το παιδι (κοντεύω 4 μηνες) εγω στην ελλαδα δίνοντας 3 χίλιαρικα με ουτε 2000 γκραφτς και δτο Κράουν εχω πιο αισθητή διαφορα και ο αλλος με 11 χίλιαρικα παρουσιάζει αυτο ; Σορρυ αλλα αν δεν εβλεπα σημαντικη διαφορα σε 2-3 μηνες απο τωρα οχι απλα θα του ζητουσα τα μισα κεγτα πισω ...αλλα θα τον εβαζα να μου κανει κ μμ για να παρω το αποτελεσμα που πρεπει!

Εγώ μάλλον θα τον κρέμαγα. Αφού κάνει την δεύτερη μμ τσάμπα.
 
Επτά μήνες και μόλις γύρισα από συνάντηση με τον Dr F. Ανεβάζω τις φωτό που μου τράβηξε στο ίδιο δωμάτιο και με τον ίδιο φωτισμό για σύγκριση. Αν κάποιος έχει άποψη παρακαλώ να την καταθέσει. Η δική μου άποψη είναι λίγο διαφορετική με εκείνη του γιατρού.

Για λόγους ευκολίας ανεβάζω πρώτα τις pre-op.
 

Συνημμένα

  • PRE_OP_2.jpg
    PRE_OP_2.jpg
    297.6 KB · Προβολές: 168
  • PRE_OP_3.jpg
    PRE_OP_3.jpg
    610.1 KB · Προβολές: 162
  • PRE_OP_4.jpg
    PRE_OP_4.jpg
    517.3 KB · Προβολές: 167
  • PRE_OP_6.jpg
    PRE_OP_6.jpg
    369.3 KB · Προβολές: 166
Και οι τωρινές φώτο
 

Συνημμένα

  • DSC_0903_1.jpg
    DSC_0903_1.jpg
    204.5 KB · Προβολές: 187
  • DSC_0904_1.jpg
    DSC_0904_1.jpg
    240.2 KB · Προβολές: 176
  • DSC_0905_1.jpg
    DSC_0905_1.jpg
    225.1 KB · Προβολές: 179
  • DSC_0906_1.jpg
    DSC_0906_1.jpg
    539.6 KB · Προβολές: 196
  • DSC_0916_1.jpg
    DSC_0916_1.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 158
  • DSC_0917_1.jpg
    DSC_0917_1.jpg
    973.8 KB · Προβολές: 156
  • DSC_0909_1.jpg
    DSC_0909_1.jpg
    559.4 KB · Προβολές: 175

tasos33

Well-Known Member
Δυστυχως το μεχρι τωρα αποτελεσμα δεν ειναι και τοσο καλο, υπαρχουν στοιχεια σχετικα με τον λογο, το παχος της τριχας κτλ?
 

koumparos

Well-Known Member
Ναι δυστυχως ειναι φτωχο το αποτελεσμα.Κριμα,μακαρι να γινοταν ενα θαυμα και να μπουσταρει τους επομενους μηνες αλλα το βλεπω δυσκολο για θεαματικες αλαγες.
 
Μπλουζα