Akishellas3, fue, 2500 grafts, 2/3/2016

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτο δεν ειναι απαραίτητα κακό, ιδιαιτερα αν βάζεις μινο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

piros75

Well-Known Member
Εμένα με ανησυχεί λίγο η δότρια. Νομίζω ότι τα κενά φαίνονται αρκετά σε αυτό το μήκος που έχεις το μαλλί σου, αν το συγκρίνω με εμένα θα έλεγα ότι φαίνονται πολύ, βέβαια εγώ πήρα 1.400 και εσύ 2.500, αλλά και πάλι νομίζω ότι η εξαγωγή που σου έκαναν ήταν αρκετά επιθετική και ίσως θα μπορούσαν να κινηθούν και λίγο στα πλαινά.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Νομίζω ότι πέραν του περιορισμένου χώρου είναι και θέμα οριοθέτησης. Δεν θα έπρεπε να το κάνουν σε μια ευθεία γραμμή αλλά με κάπως πιο ασύμμετρο τρόπο έτσι ώστε να "σβήνει" και να μην χτυπάει στο μάτι...
 

akishellas3

Well-Known Member
κ εμενα η δοτρια με ανησυχει...κ οχι τιποτα αλλο κ κοντα καλα ειναι αλλα ετσι μου το χαλασαν αν δδεν γινει κατι...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Περίμενε λίγο είναι ακόμα "κόκκινη" και χτυπάει στο μάτι μόλις περάσει ένα διάστημα πιθανώς δεν θα φαίνεται έτσι.
 

salonikios30

Active Member
καλη επιτυχια σου ευχομαι!μια ερωτηση επειδη ειπες οτι εχεις κουρευτει ηδη 2 φορες?επειδη εκλεισες μολις ενα μηνα ρωτησες το γιατρο κ σε ειπε δεν υπαρχει θεμα με δοτρια ληπρια να κουρευτεις απο τωρα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

akishellas3

Well-Known Member
δε ρωτησα αλλα δεν νομιζω να τρεχει κατι ,την ληπτρια εκοψα στην hairline με ψαλιδακι λιγο αυτες που προεξηχαν .
 

andy.k

Active member
Δε παίζει να έχεις πρόβλημα Ακη με το κούρεμα. Εκτός αν τα κουρεψες με σιδηροπριονο κ τραβήχτηκε κανένα graft...πάντως στο μήνα που είσαι περίπου τώρα, έχουν ριζώσει τελείως στο 99% των περιπτώσεων τα μοσχεύματα. Ακόμα και αν τραβηχτεί μία τρίχα, θα βγει μόνο η τρίχα, δε νομιζω οτι παίζει να συμπαρασύρει κ το graft μαζί...
 

andy.k

Active member
Εγω στις 45 μέρες τα πήρα όλα με 1η σκάλα μηχανής και ούτε καν ερεθιστηκε η ληπτρια...ούτε κ η δοτρια εννοειται
 

akishellas3

Well-Known Member
πωωω αρχιζω κ τα περνω οποτε οι πιο εμπειροι παρακαλω ας βοηθησουν λοιπον δειτε τις φωτο ,ανεμσα σε κορυφη κ σε hairline ημουν τιγκα στο μαλι δειτε το κ μονοι σας απο αυτες τις φωτο πριν κ απο αυτες που εχω βαλει στις αρχες με μαλλι,τωρα τι εκανε εβαλε ενδιαμεσα τις τριχες οπως ολοι ειπαμε διοτ δεν ειχε λεει που αλλου να τις βαλει ,το θεμα ειναι πως εγω βλεπω αραιο το μαλλι πλεον ενδιαμεσα στην hairline κ την κορυφη κ στην κουρφη αραιωμα κ σε σημειο ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ !!! Υπαρχει περιπτωση να εχει γινει shock loss ? Οι ανθρωποι αν εχει γινει αυτο πανε καλα ? Ολοι βλεπουμε πως στις φωτο με πολυ κοντο μαλλι πριν τιν μ.μ. μαλλι υπηρχε μονο πισω στην κορυφγ δεν υπηρχε τωρα μου φαινεται πιο αραιο .... δεν μπορουσε να μου κανουν ισια την hairline η πιο πυκνη απο το να τα βαλουν οπου οπου ενδιαμεσα πουα λλωστε τους ειχα ζητησει να ειναι ευθεια η hairline διοτι στην τελικη ευθεια ηταν πριν μου φυγουν μπροστα. Ελιπζω να μαι λαθος κ μου εχουν πηδηξει κ την δοτρια κυριολεκτικα κ τα περνω κ απο εκει .
 

Συνημμένα

  • IMG_4871.JPG
    IMG_4871.JPG
    2.1 MB · Προβολές: 315
  • IMG_4895.JPG
    IMG_4895.JPG
    2 MB · Προβολές: 328
  • IMG_4866.JPG
    IMG_4866.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 319
  • IMG_4866.JPG
    IMG_4866.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 304
  • IMG_4893.JPG
    IMG_4893.JPG
    2.2 MB · Προβολές: 300

akishellas3

Well-Known Member
παιδια καθυσηχαστε με διοτι τα μαλια μου ειναι πολυ αραια ειδικα απο πισω απο την κορυφη μεχρι την hairline ,σημερινες φωτο
 

Συνημμένα

  • P_20160330_131436_1_p.jpg
    P_20160330_131436_1_p.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 338
  • P_20160330_131441_1_p.jpg
    P_20160330_131441_1_p.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 311
  • P_20160330_131636_1_p.jpg
    P_20160330_131636_1_p.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 323
  • P_20160330_131459_1_p.jpg
    P_20160330_131459_1_p.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 315

Adriano

Well-Known Member
Δεν θα ήθελα με τίποτα να δουλεύω σε ομάδα μαζί σου Άκη. Πολύ άγχος ρε φίλε. Λοιπόν ηρέμησε , μίλα μαζί τους και πες τους το πρόβλημα. Αν και είναι πολύ νωρίς, το πιο πιθανό είναι να είναι shock loss. Αν υπάρχει αραίωση
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πρώτον που είναι οι σημερινές φώτο? Δεύτερον ακόμα και shock loss να έχεις πάθει, αν είναι σε υγιή μαλλία θα επανέλθουν οπότε κούλαρε.
 

akishellas3

Well-Known Member
μολις τωρα τις ανεβασα τις σημερινες ,δειτε τις κ δειτε διαφορες με αυτες πριν τις M.μ. ποσες τριχες ηταν τοτε ενδιαμεσα κ φυσικα με μαλι .
 
Μπλουζα