Τοπικό τονωτικό σκεύασμα Shen Min, Topical Hair Nutrient

Reve

Active Member
Κάπα όταν λες η τριχόπτωση συνεχίζει εννοείς συνεχίζει να είναι μειωμένη η σου ξαναάρχισε?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Κάπα όταν λες η τριχόπτωση συνεχίζει εννοείς συνεχίζει να είναι μειωμένη η σου ξαναάρχισε?
μου αυξηθηκε απο τοτε που ξεκινησα το nuhair.
θα καλμαρει καποια στιγμη.
πιο πριν δεν χρησιμοποιουσα θεραπεια,απλα εκανα πειραματα στους κροταφους και τωρα περναω το shedding μου.
 
Καλησπέρα σε όλους. Σκεφτομαι να ξεκινήσω το nuhair ...Ειμαι 20 χρονών κ εχω θέμα στους κροταφους καθώς και τριχοπτωση εδώ και χρόνια...Εβαζα για σχεδον ενα χρονο μινοξ αλλα δεν ειδα ιδιαιτερα αποτελεσματα (παρα μονο το πρωτο διμηνο μειωμενη τριχοπτωση) κ αποφασισα να το κοψω..Τωρα χρησιμοποιω δαφνελαιο 2 φορες την εβδομαδα αλλα δεν εχω δει αποτελεσματα(ειμαι στον 1.5 μηνα χρησης του)..Διαβαζοντας την θεραπεια με roller και nuhair μπορει καποιος να μου πει αν μπορω να την ξεκινησω λογω ηλικιας? Επισης το nuhair που χρησιμοποιετε ειναι αυτο
?
Σας ευχαριστω εκ των προτέρων.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Καλησπέρα σε όλους. Σκεφτομαι να ξεκινήσω το nuhair ...Ειμαι 20 χρονών κ εχω θέμα στους κροταφους καθώς και τριχοπτωση εδώ και χρόνια...Εβαζα για σχεδον ενα χρονο μινοξ αλλα δεν ειδα ιδιαιτερα αποτελεσματα (παρα μονο το πρωτο διμηνο μειωμενη τριχοπτωση) κ αποφασισα να το κοψω..Τωρα χρησιμοποιω δαφνελαιο 2 φορες την εβδομαδα αλλα δεν εχω δει αποτελεσματα(ειμαι στον 1.5 μηνα χρησης του)..Διαβαζοντας την θεραπεια με roller και nuhair μπορει καποιος να μου πει αν μπορω να την ξεκινησω λογω ηλικιας? Επισης το nuhair που χρησιμοποιετε ειναι αυτο
?
Σας ευχαριστω εκ των προτέρων.
δεν υπαρχει ηλικιακο οριο,μπορεις να το ξεκινησεις.
θα ελεγα σκετο για αρχη,και αν βεβαιωθεις οτι δουλεψε και θελεις να αυξησεις τα αποτελεσματα βαζεις και ενα roller 1,5mm μια φορα την εβδομαδα ταυτοχρονα με την λοσιον.δεν ειναι απαραιτητο να ματωσεις με το roller
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Ευχαριστώ πολύ kapa.
το σκευασμα ειναι αυτo?
αυτο ειναι αλλα ειναι ο αφρος.
δεν εχω δοκιμασει τον αφρο,αλλα για το τζελ μπορω να σου εγγυηθω οτι σε περιμενει εκπληξη.
πιο αορατη λοσιον δεν εχω ξανα δει
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Ευχαριστώ και πάλι :)
καλη επιτυχια.
εγω σημερα παρελαβα ακομα 2,ενα ηθελα να παρω αλλα με 13 ευρω μεταφορικα δεν ηταν καλη αγορά.
δεν ξερω ακομα ποσο θα μου βγαλει αλλα εχω σιγουρα μεχρι τον 6/2016 που ληγουν
δες πιο ειναι το τζελ....δεν ειναι φωτο απο το google,ειναι τα δικα μου
10816084_797851376920927_16355169_n.jpg
 
παραγγελια απο ειναι καλυτερα να κανω?σκεφτομαι το amazon (αν κ ειναι πιο ακριβο ) για αρχη γιατι δεν εχω paypal ...
το gel θα παρω.Επισης διαβασα οτι ειχες αρκετο shedding .Εχεις ακομη ?Εγω το θελω για αρχη μονο για κροταφους και ισως λιγο κορυφη (εχω γενικα ΄σχετικα΄αραια μαλλια)
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
παραγγελια απο ειναι καλυτερα να κανω?σκεφτομαι το amazon (αν κ ειναι πιο ακριβο ) για αρχη γιατι δεν εχω paypal ...
το gel θα παρω.Επισης διαβασα οτι ειχες αρκετο shedding .Εχεις ακομη ?Εγω το θελω για αρχη μονο για κροταφους και ισως λιγο κορυφη (εχω γενικα ΄σχετικα΄αραια μαλλια)
ενα για αρχη να βεβαιωθεις οτι δουλεψε και μετα παρε ποσοτητα,υπαρχει και το σεναριο να μην δουλεψει.
εχω πολυ τριχοπτωση ακομα,ειδικα την ωρα που περναω με το roller μαυριζω τον νεροχυτη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
εσυ το βαζεις σε ολο το κεφαλι ή μονο κροταφους?
σε ολη την nw6 επιφανεια πλεον.
απο πισω χαμηλα στο μπιφτεκι μεχρι τους κροταφους.
με το ενα χερι,σε στεγνο μαλλι,γυρναω το μπουκαλακι αναποδα πανω απο το κεφαλι.
πιεζω και ριχνω διάσπαρτα σταγονες,ταυτοχρονα με το αλλο χερι κανω κυκλικο μασαζ.
το κακο ειναι οτι δεν εχει dropper,το μονο που μπορεις να μετρησεις ειναι σταγονες.
εγω δεν τα μετραω,τα κανω εμπειρικα με το ματι και προσθετω μεχρι να βραχει καλα το δερμα παντου
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
καλη επιτυχια.
εγω σημερα παρελαβα ακομα 2,ενα ηθελα να παρω αλλα με 13 ευρω μεταφορικα δεν ηταν καλη αγορά.
δεν ξερω ακομα ποσο θα μου βγαλει αλλα εχω σιγουρα μεχρι τον 6/2016 που ληγουν
δες πιο ειναι το τζελ....δεν ειναι φωτο απο το google,ειναι τα δικα μου
.

Πάρε το Shen Min ρε αγόρι, από iherb 3€ είναι τα μεταφορικά, αφού το ίδιο προϊόν είναι
 
Δεν ηξερα οτι ειναι ακριβως τα ιδια shen min-nuhair ουτε για το iherb
Χρειαζεται paypal? Παιζει τελωνειο?
Επισης αν θελετε και οι υπολοιποι που το( ή τα) χρησιμοποιειτε να μου πειτε εντυπωσεις θα το εκτιμουσα πολυ.
Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας.
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Άκυρο, το iherb ανέβασε τα μεταφορικά στο διπλάσιο (7.15€). Να πάει να :eek: θα ψωνίζω από αλλού.
F*ck, και το vitacost 8€ τα έχει τα μεταφορικά, τον ήπιαμε.
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
International Airmail — €5.36 μου βγάζει εμένα...Ρε τα λαμόγια...και κάνει και πάνω από 3 εβδομάδες να έρθουν...
 

tasos33

Well-Known Member
για το shen min που τωρα μολις κοιταω τα μεταφορικα ειναι 4,45 δολλαρια και 13 δολαρια το μπουκαλι και ερχεται σε δυο βδομαδες
 
Μπλουζα