Salonikios30, fue, 1900 grafts, 17-05-2016

ItsAllGone

Active Member
Μεγαλο φαουλ της κλινικης η απειλη για συνεπειες,απαραδεκτοι.Τι τους ζητησες ακριβως μονο να παραδεχτουν το λαθος τους?Τι σου ειπαν τελικα δεχονται το σοκλος η το θεωρουν πιθανη εξεληξη της τριχοπτωσης μετα απο 1 χρονο η τιποτα τετοιο?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Επειδή απο την hdc μας διαβάζουν απ οτι κατάλαβα ας μας πούνε την γνώμη τους δημοσια, ας κανουν μια εγγραφή και να γραψουν.
 

koumparos

Well-Known Member
Salonikie μην μασησεις δεν μπορουν να σου κανουν τιποτα.Ντροπη τους που αλαξαν σταση ενω παντα ηταν κορυφαιοι σε υποστηριξη μετα την μμ.Δεν φτανει που εφτιαξαν ονομα μεσα απο το φορουμ και εβγαλαν και βγαζουν τρελα λεφτα απο μελη που πανε εκει αρχισαν τις μαγκιες?Εγω εαν ημουν στην θεση σου φυσικα και θα συνεχιζα να ενημερωνω και θα ζητουσα επιστροφη χρηματων.Ουτε διορθωτικη ουτε τιποτα.Επισης αφου το παιζουν μαγκες ενω εκαναν πατατα θα ανεβαζα την μμ σε ολλα τα φορουμ!!Εκει να δεις που θα παει η μαγκια και τι θα παθουν.Ειμαστε μαζι σου μην μασας!!!!!
 

chrisk100

Member
Εγω σαλονικιε στη θεση σου θα τους πουλαγα τρελα.Θα τους ελεγα οτι ειναι τοσο καλο το αποτελεσμα οπως και η στηριξη απο την κλινικη σας που στις 21 Ιουνιου που ειναι το International workshop στην Αθηνα με Lorenzo Erdogan, Χασονα κλπ. θα εδινα ολες τις φωτο με το πριν και το μετα στο Cvial να τις δωσει εκει και να το ανεβασουν στα Site τους και στα international forum τους με τιτλο ενα απο τα καλυτερα αποτελεσματα της HDC.Να τους κανει και διαφημιση.
Ακομα να ρωταγε ο Cvial τον Lorenzo που θα ειναι εδω στην Αθηνα να μας πει την γνωμη και να την ανεβασεις μετα.Βεβαια ειναι ικανοι αφου πουλανε τσαμπουκα να τον βγαλουν τον Lorenzo οτι δεν τα λεει καλα.
Η αντιμετωπιση τους θυμιζει Ελληνικη κλινικη.Ερασιτεχνικη τελειως
 

geeorgee

Active Member
Salonikie πραγματικα με πιανουν τα νευρα μου φιλε και δε θελω να εκφραστω οπως αισθανομαι αυτη τι στιγμη,σε νιωθω γιατι εχω περασει παρομοια φαση και προσπαθησα κιολας να σου πω να το σκεφτεις καλα πριν κανεις μεταμοσχευση αλλα δεν ηθελα να νομισει κανεις οτι σε αποτρεπω για αλλους λογους,απλα δυστυχως επιβεβαιωνομαι.Τραγικοι απλα οι τυποι με την απαντηση που σου εδωσαν δε λεω τιποτα αλλο.Αλλα κιεσενα θα ειναι λαθος σου να σταματησεις να γραφεις γιαυτο το λογο η απλα να σε πεισουν οτι ολα καλα ρε φιλε απλα ιδεα σου ειναι
 

salonikios30

Active Member
δεν ξερω!!!τι να πω???? ειχα προθεση να κανω τριχοριζογραμμα γιατι με ειπαν 70 graft το τ.ε για να δουμε ποσα πυκνωσαν κυριως στις ενωσεις αλλα πλεον δε θα το κανω!ουτε προκειται να ενημερωσω σε ξενα φορουμ ουτε να αποτρεψω καποιον να παει(προσωπικα p.m η τηλεφωνα ,δε το εκανα αλλωστε ποτε) γιατι ειναι μια σοβαρη κλινικη με κατερτισμενο προσωπικο,ουτε να επεμβαινω σε νηματα αλλων με αλλο nickname !ΣΕΒΟΜΑΙ TON EYATO MOY ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ! Συγνωμη στην κλινικη αν το θεωρησαν λασπολογια κ οχι αξιωση για το αποτελεσμα που ειχα στο μυαλο μου συμφωνα με το nw κ σχολαστικος πελατης που ημουν(ενδεχομενως αυτο που ειχα στο μυαλο μου δε δυναται απο καμια κλινικη) κ συγνωμη σε ολα τα μελη του foroum αν θεωρουν οτι ισως ειμαι υποκινουμενος και μεροληπτω με καποιες φωτο μου που θεωρουν οτι δεν ειναι τοσο καλες! Ισως να μη ξαναγραψω!ΕΥΧΟΜΑΙ σε ολους οτι καλυτερο!!!!!!
 

nine

Active Member
Περα απο το μετριο αποτελεσμα οπως θεωρεις εσυ, το μαλλι σου ειναι τεζα. Πολλοι μικροτεροι θα ηθελαν να ειναι ετσι σε αυτη την ηλικια. Δεν υπαρχει λογος να χαλαει η ψυχολογια σου εισαι μια χαρα ουτε σου κατεστρεψαν το κεφαλι απλα δεν επιασες το 10/10. Αν ειχες λιγο παραπανω φυτρωση σε αυτα τα σημεια θα λεγαμε ηταν τελειο το αποτελεσμα.

Περιμενε να δεις τι μπορει να κανεις ειτε με θεραπειες για regrowth ειτε με μμ σε επομενα χρονια. Δωσε χρονο στο μαλλι σου μπροστα μετα το 12μηνο μηπως ειναι καλυτερο για styling και στρωνει. Βλεπεις γενικα κατι να παει να γινεται στις περιοχες shock loss? Για να επανελθεις εννοω
 
Τελευταία επεξεργασία:

athenian

Well-Known Member
Αν οντως ειπωθηκε κατι τετοιο απο την κλινικη,προτεινω αποκλεισμο της απο το φορουμ και να μην παει κανενας απο εδω μεσα εκει για μμ.Ακου θα εχεις συνεπειες!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Το αποτελεσμα ειναι μετριο οχι καταστροφικο. Τα λαθη που εγιναν κατ εμε τα διατυπωσα. Επρεπε να ειναι καλυτερο. Απο κοντα τον ειδα και εγω και ο Γεωργιου και ενα αλλο παιδι του φορουμ που ειχε ερθει για να κλεισει ο οποιος δεν γραφει ομως εδω. Ολοι μας ειδαμε την ιδια εικονα. Μια μετρια εικονα με κενα που οντως ισχυουν. Ο ανθρωπος δεν λεει ψεματα ουτε δειχνει κατι διαφορετικα αποτι ειναι. Απο εκει και περα αρκετα αναλγητη η σταση της κλινικης και επρεπε τουλαχιστον να τον καλεσουν σε ραντεβου για εκτιμηση και συζητηση και οχι να κοπει ο χαβας τηλεφωνικα και με εμμεσες απειλες ιδιως οταν τα γραφομενα του σαλονικιου εδω δεν περιεχουν τιποτα το συκοφαντικο και ο ιδιος ποτε δεν αξιωσε τιποτα.
 

Tsek

Well-Known Member
Τα λεφτά πίσω ή δωρεάν αποκατάσταση αν σέβονται το όνομά τους, αλλιώς Χ απο όλους.
 
  • Like
Reactions: P70

geeorgee

Active Member
μηπως πρεπει να γινει καποιος αποκλεισμος της κλινικης απο το forum η να ανοιξει εστω ενα νημα που να αφορα αποκλειστικα το θεμα με τις απειλες η κατι τελοσπαντον να το βλεπουν ολοι μεχρι να ξεκαθαρισει το θεμα.Οταν στελνουν μηνυματα σε ατομα εδω να ανακοινωσουν ποτε ερχονται για συναντησεις Ελλαδα τοτε ειναι ολο γλυκες και ειναι ωραιο το φορουμ τωρα τους επιασαν οι αγριαδες.Ενδιαφερον θα ειχε να εκανε και τριχοριζογραμα ο σαλονικιος οπως ειπε να δουμε και με νουμερα ποσο ειναι αυτη η max πυκνοτητα που λενε οτι κανουν και ποσα απο τα 70 + grafts που λενε φυτρωσαν
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αποκλεισμοί δεν γίνονται Geeorgee παρά μόνο σε εξαιρετικές περιπτώσεις. Το φόρουμ είναι ελεύθερο και η κλινική μπορεί να γράψει και αυτή την αποψή της. Έτσι θα βγάλουμε καλύτερα συμπεράσματα. Εκτιμώ ότι βλέπουμε έναν ακόμα εμφύλιο μεταξύ των Κυπρίων.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

geeorgee

Active Member
παντως τον salonikio τον εκαναν και χαιρετησε ηδη μαυτα που του ειπαν,ουτε να ξαναφραψει δε θελει οχι να διεκδικησει κατι,πολυ ωραια
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κακώς, πρέπει να ξαναγράψει. Τα περί κυρώσεων είναι για τα "πανηγύρια", δεν έχουν καμμία βάση. Αν ήμουν στη θέση του και μου έλεγαν κάτι τέτοιο θα άκουγαν πολλά "γαλλικά"...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν οντως ειπωθηκε κατι τετοιο απο την κλινικη,προτεινω αποκλεισμο της απο το φορουμ και να μην παει κανενας απο εδω μεσα εκει για μμ.Ακου θα εχεις συνεπειες!

Εγώ πάντως εκεί θα ξανά πήγαινα για μεταμόσχευση και να ξέρετε μαζί είχαμε πάει στην Κύπρο για όσους ξεχάσαν.
 

athenian

Well-Known Member
Εγώ πάντως εκεί θα ξανά πήγαινα για μεταμόσχευση.
Εγω που την ειχα νο1 στις προτιμησεις για μελλοντικη μεταμοσχευση αν ισχυουν τα προαναφερομενα δεν θα περασω ουτε απ εξω γιατι και μια πιθανοτητα να υπαρχει να παει κατι στραβα,αν εχω τετοια αντιμετωπιση το πιθανοτερο ειναι να κατεβω στο νησι με το πρωτο αεροπλανο και να μας γραψουν οι εφημεριδες.Αν,το τονιζω,ισχυουν αυτα περι απειλων κτλ τα οποια μου φαινονται παραξενα!
 
Μπλουζα