Salonikios30, fue, 1900 grafts, 17-05-2016

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Οποτε εχουμε και λεμε:
Γεωργιου Vs Μπουκλα 1-0
HDC vs Salonikios 1-0
DHI vs καποιος πελατης στο παρακατω εγγραφο 1-0

O βερκης σου εμεινε σαν επιλογη πλεον φιλε athenian.


17.Hairloss DHI Καταγγελια.png
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
John νομίζω ότι δεν χρειάζεται να γενικεύουμε, εδώ συζητάμε για την συγκεκριμένη περίπτωση. Τα σφάλματα των προηγούμενων δεν δικαιολογούν τους επόμενους.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

salonikios30

Active Member
Κυριοι ειμαι ενα περαστικο εχει παρα πολλα η κλινικη κ πολλα ειναι αριστα εξαλου το αποτελεσμα μου οπως σωστα ειπε ο nine δεν ειναι καταστροφικο αλλα δε ειναι και 10/10 .Εξακολουθω να πιστευω οτι ειναι μια παρα πολυ κλινικη απλα ισως αυτο που ειχα εγω στο μυαλο μου να μην γινετε !Απο την στιγμη που το νημα μου θεωρηθηκε οτι λασπολογω κανω πισω γιατι δεν ειχα αυτην την προθεση αλλα ηθελα να ενημερωσω ποιος ο λογος που σταματαω κ δεν θα ξανακανω ενημερωση! Δεν θελω το νημα μου να γεινει προιον συγκρισης με αλλες κλινικες!Ηθελα απλα να δεινω πληρη ενημερωση !Εξαλλου το αποτελεσμα μου ολοκληρωθηκε αν αλλαξει κατι στο μελλον ισως επανελθω!ο καθενας μπορει να βγαλει τα συμπερασματα του οπως αυτος πιστευει.
 

athenian

Well-Known Member
Οποτε εχουμε και λεμε:
Γεωργιου Vs Μπουκλα 1-0
HDC vs Salonikios 1-0
DHI vs καποιος πελατης στο παρακατω εγγραφο 1-0

O βερκης σου εμεινε σαν επιλογη πλεον φιλε athenian.
Αρα?Μεταμοσχευση και τουμπεκι?Οχι φιλε μου,αν εσυ εχεις τετοια προτυπα συμπεριφορας ειναι δικο σου προβλημα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Salonikie, αυτό που δεν μας άρεσε δεν ήταν το αποτέλεσμα σου, έχουμε δει πολύ χειρότερα από σχεδόν όλες τις Ελληνόφωνες κλινικές (μιάς και το φόρουμ έχει μεγάλο αριθμό μμ από αυτές). Αυτό που μας εξέπληξε αρνητικά ήταν οι "συνέπειες".


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ποιά είναι η άποψή σου επί του θέματος?....

Δεν μπορω να εχω αποψη επι του θεματος διοτι δεν εχω δει το αποτελεσμα του σαλονικιου απο κοντα.
Οσο αφορα αυτο που αναφερετε για τις συνεπειες δεν ξερουμε τι εχει ειπωθει στην μεταξυ τους επικοινωνια,οποτε δεν μπορω να εχω αποψη επι του θεματος.
Αλλα ελπιζω ειληκρινα να λυθει το προβλημα.
Θα ηθελα να ακουσω και την δικη σου αποψη stripar.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αρα?Μεταμοσχευση και τουμπεκι?Οχι φιλε μου,αν εσυ εχεις τετοια προτυπα συμπεριφορας ειναι δικο σου προβλημα.

Εσυ πιστευεις θα εκανα τουμπεκι αν κατι δεν πηγαινε καλα?
Απλα θα τους ζητουσα επιδιορθωση οπως εγιναν και σε αλλα παιδια πχ. flosk.
Φιλε athenian δεν μιλας σε χθεσινο να ξερεις,ασε τις εξυπναδες.
 

Stripar

Established Member
John μαζι πήγατε στο νησί για την μτχ του @salonikios30
Απο την ίδια πόλη είστε , πιθανόν να μιλάτε και συχνά , πυκνά στο τηλ.

Άν δέν έχεις άποψη επί του θέματος , παρακαλώ διαμόρφωσε μία , πάρε τον φίλο ένα τηλ. να βρεθείτε !.
Πώς είναι δυνατόν να έχετε πάει μαζί για την μτχ στην Κύπρο και ένα χρόνο μετά να μήν έχετε βρεθεί?

Την δική μου άποψη την έχω πεί στις πρώτες σελίδες , δυστηχώς άλλα έπραξε ο Salonikios
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alexandros _athens

Active Member
Διαβάζω τα σχόλια σου φίλε Salonicios και πραγματικά λυπάμαι για όλο αυτό που περνάς. Όποιος έχει ζήσει την πορεία της μεταμόσχευσης μαλλιών, την αγωνία να πάνε όλα καλά, καταλαβαίνει. Υπομονή και ηρεμία φίλε. Είμαι σίγουρος πως θα βρεις την καλύτερη λύση.
 

athenian

Well-Known Member
Εσυ πιστευεις θα εκανα τουμπεκι αν κατι δεν πηγαινε καλα?
Απλα θα τους ζητουσα επιδιορθωση οπως εγιναν και σε αλλα παιδια πχ. flosk.
Φιλε athenian δεν μιλας σε χθεσινο να ξερεις,ασε τις εξυπναδες.
Τις εξυπναδες εσυ τις αρχισες φιλαρακο.Ας το αφησουμε εδω ομως για να μην αναγκαζεται ο κοσμος να διαβαζει περιττα σχολια.
 

ANAR

Well-Known Member
Εφόσον υπάρχουν φωτογραφίες της κλινικής όπως ανέφερε ο firecaptain γιατί δεν ανεβαίνουν στο φόρουμ;
Σίγουρα θα είναι καλύτερης ποιότητας και ποιο διαφωτιστικές.
 

tasos33

Well-Known Member
Επίσης να μας πει τι ακριβως του ειπαν απο την κλινικη
Εφόσον υπάρχουν φωτογραφίες της κλινικής όπως ανέφερε ο firecaptain γιατί δεν ανεβαίνουν στο φόρουμ;
Σίγουρα θα είναι καλύτερης ποιότητας και ποιο διαφωτιστικές.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Εγώ θεωρώ την H** καλή κλινική και αν δεν είχα γνωρίσει τον Μιχάλη άνετα θα πήγαινα. Άλλωστε ήταν η νο.1 επιλογή μου το 2011 που το έψαχνα απλά έπεσε ένα δούλεμα και τους έκοψα. Έχουν καλά αποτελέσματα αλλά όχι τόσο προσωποποιημένη συμπεριφορά στον πελάτη. Η περίπτωση του σαλονικιού περιέχει έναν απαιτητικό πελάτη που ήθελε το 100% και πήρε πχ το 70-80. Δικαίωμα του να μην είναι ευχαριστημένος όπως και δικαίωμα της κλινικής να μην θεωρεί πως δεν πήγε κάτι στραβά. Εγώ δεν θα εστίαζα τόσο στο γεγονός πως δεν πήρε το 95% της φύτρωσης αλλά πχ το 80-85, αλλά στην σπατάλη της δότριας και λανθασμένη εκτίμηση αυτής για ένα άκαιρο κατέβασμα hairline και στο τι πήγε λάθος στις περιοχές που πίσω φαίνονται αραιές. Παντού θα παιχτούν λάθη ή αστοχίες, και στους καλύτερους, το θέμα είναι μετά η ανάληψη ευθυνών που εδώ δεν υπάρχει προθυμία ούτε συζήτησης επι αυτών, πόσο μάλλον για κάποια λύση. Και ο Γεωργίου είχε ατυχή περιστατικά που τα γνώρισα από κοντά. Πχ krhtikos– bouklas. Είναι εξαφανισμένοι, όμως πιστεύετε εσείς πως δεν πήραν λύση, πως απλά κουράστηκαν και τα παράτησαν; Εγώ δεν το νομίζω, ο αδικημένος δεν τα παρατάει αλλά σκούζει παντού. Και ο vayero ήρθε στα τελευταία ραντεβού για να πάρει και αυτός λύση. Έχω δει και πελάτη στυλ σαλονικιού που είχε κάνει στο παρελθόν 4 μμ αλλού και η φύτρωση του ήταν πχ 80% αντί για 95% και του δόθηκε και δωρεάν έξτρα μερεμέτι. Γνωρίζω αρκετό κόσμο στα ραντεβού και βλέπω αρκετά. Επίσης δεν νομίζω πως μιλάμε για εμφύλιο μεταξύ των κλινικών. Μόνη της η H** έβγαλε τα μάτια της αν όντως μίλησε έτσι στο παιδί. Εμείς θα το ανάγουμε σε εμφύλιο και σε οπαδικό όπως πάντα το κλίμα αν αρχίσουμε να λέμε εγώ θα πήγαινα εκεί όχι εκεί κτλ κτλ. Όλοι κάνουν λάθη, ουδείς αναμάρτητος. Το παν είναι η διαχείριση τους. Το θέμα δεν είναι ποιος είναι ο καλύτερος, αλλά πως θα έχουμε ποιοτικές μεταμοσχεύσεις σε προσιτή τιμή με προσωποποιημένη εξυπηρέτηση και υποστήριξη πριν και μετά.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Είναι προφανές Dance ότι τα πήραν "κρανίο" όταν πήγε στον Γ. για να πάρει γνώμη και μετά το δικό σου ποστάρισμα. Γί αυτό μίλησα για εμφύλιο. Φυσικά, ακόμα και έτσι δεν δικαιολογείται τέτοια αντίδραση, ο καθένας κάνει ότι θέλει και πάει όπου θέλει. Απλά μάλλον έχασαν την ψυχραιμία τους.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ANAR

Well-Known Member
Εμένα παντός μου φαίνεται περίεργο ότι στον 10 μήνα με την μεταμοσχευση να μην έχει ολοκληρωθεί ακόμα έκανε ραντεβού με ΑΛΛΟΝ γιατρό από την Κύπρο.
Άποψη μου είναι ότι αν έπρεπε να τον δει κάποιος γιατρός είναι ο Μαρας που του έκανε την μεταμοσχευση.... τι ποιο λογικό;
Θέλω να πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα ανέβουν οι φωτογραφίες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εμένα δεν μου φαίνεται καθόλου περίεργο, ο καθένας έχει δικαίωμα να πάρει όσες γνώμες θέλει και μάλιστα και από τρίτους μη εμπλεκόμενους και μετά να αποφασίσει. Απλά αν ήμουν στην θέση του δεν θα πόσταρα (και θα παρακαλούσα να μην ποστάρουν άλλοι) μέχρι να ξεκαθαρίσει το πράγμα με την κλινική.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Μπλουζα