Salonikios30, fue, 1900 grafts, 17-05-2016

salonikios30

Active Member
Δεν ειναι προθεση μου η επιστροφη χρηματων αλλα να παρω αυτο που θελω κ γινοταν συμφωνα με το nw μου .Να ανταπροκριθει κ να κοιταξει η κλινικη τον πελατη αν προκυψει θεμα ειτε μεγαλο η ειτε μικρο!σημερα ειμαι εγω αυριο θα ειναι καποιος αλλος για αυτο αλλωστε ειμαστε στο φορουμ!Οι φωτο μου λιγο πολυ παρουσιαζουν το προβλημα ,το οποιο τονιζω, για καποιους ειναι μικροτερο για καποιους μεγαλυτερο ,αλλα το αποτελεσμα αντικειμενικα ειναι πολυ μετριο κατ εμε . Την ανταποκριση αυτη πιστευω θα την εχω, αλλα θα διξει.....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

salonikios30

Active Member
Δεν ειναι προθεση μου η επιστροφη χρηματων αλλα να παρω αυτο που θελω κ γινοταν συμφωνα με το nw μου .Να ανταπροκριθει κ να κοιταξει η κλινικη τον πελατη αν προκυψει θεμα ειτε μεγαλο η ειτε μικρο!σημερα ειμαι εγω αυριο θα ειναι καποιος αλλος για αυτο αλλωστε ειμαστε στο φορουμ!Οι φωτο μου λιγο πολυ παρουσιαζουν το προβλημα ,το οποιο τονιζω, για καποιους ειναι μικροτερο για καποιους μεγαλυτερο ,αλλα το αποτελεσμα αντικειμενικα ειναι πολυ μετριο κατ εμε . Την ανταποκριση αυτη πιστευω θα την εχω,ημουν σχολαστικος σε ολα κ δεχτηκα οτι μου ειπαν (συμφωνω δε συμφωνω) κ στο κατω κατω επεσαν εξω στις προβλεψεις τους!πιστευω θα την εχω....θα δειξει......!!!!
 

salonikios30

Active Member
Αυτό φίλε salonikios που ήθελες ήταν μακραν δυσκολότερο από αυτό που σου έκαναν και πολύ πιο επικίνδυνο ..το shockloss θα ήταν σίγουρα αρκετά μεγαλύτερο από τώρα..καλύτερα (για εμένα) που δεν το κάνατε γιατί θα ειχες θέμα σοβαρότερο αρκετά από αυτό..μην τρελενεσαι ,σχετικά οκ είσαι,δες με τους κύπριους εκεί τι έγινε,να σου κάνουν ένα free repair με 800-1000grafts και θα είσαι κούκλος.!;)
Για μενα το ιδανικο ειναι να μη σφυριξουν αδιαφορα κ να αναλαβουν repair οχι δωρεαν αλλα εστω με μικροτερο κοστος σαν πελατης που επεσαν εξω στις προβλεψεις τους με μικρο nw
 

tasos33

Well-Known Member
Cool σε βρίσκω ,απο την στιγμη που φταίνε ΔΩΡΕΑΝ και μονο
Για μενα το ιδανικο ειναι να μη σφυριξουν αδιαφορα κ να αναλαβουν repair οχι δωρεαν αλλα εστω με μικροτερο κοστος σαν πελατης που επεσαν εξω στις προβλεψεις τους με μικρο nw
 

aeratos28

Just aeratos
Για μένα το ιδανικό θα ήταν free repair..από τις δικές τους προβλέψεις έχεις θέμα και έπεσαν έξω..δεν έκαναν κάτι που να μην το πρότειναν αυτοί..εσύ συμφωνησες με ότι πρότειναν και το έκανες..αλλά αυτή είναι δική μου σκέψη άνευ σημασίας.δική σου υπόθεση το τι θεωρεις ιδανικό και τι όχι φίλε salonikie..
 

salonikios30

Active Member
Cool σε βρίσκω ,απο την στιγμη που φταίνε ΔΩΡΕΑΝ και μονο
Για μένα το ιδανικό θα ήταν free repair..από τις δικές τους προβλέψεις έχεις θέμα και έπεσαν έξω..δεν έκαναν κάτι που να μην το πρότειναν αυτοί..εσύ συμφωνησες με ότι πρότειναν και το έκανες..αλλά αυτή είναι δική μου σκέψη άνευ σημασίας.δική σου υπόθεση το τι θεωρεις ιδανικό και τι όχι φίλε salonikie..[/QUO
Για να δουμε........
 

tasos33

Well-Known Member
Σαλονικε έχω μπερδευτεί λίγο με τις φωτο σου, σε αλλες φαίνεται μεγαλο το πρόβλημα σε αλλες φαίνεσαι πιο καλός, σε αυτήν αν τα είχες στεγνά θα ήσουν καλά, βάλε μερικές φωτεινές καθαρές στεγνές αν μπορείς να καταλάβουμε καλυτερα.
20170516_133746.jpg
 

salonikios30

Active Member
φιλε τασο στην συγκεκριμενη φωτο εχω βρεξει τα δακτυλα μου κ τα εχω κανει προς τα πισω για να φανει αναομειογενεια πανοραμικα,κ ουτε κανεις μια μεταμοσχευση με μικρο nw με τη λογικη να μη τα βρεχεις.Μαζι με αυτην την φωτο εχω βαλει κ με στεγνο μαλλι.εχω βαλει πανω απο 20 φωτο απο τοτε που ειδα κατι δεν παει καλα.Συμφωνω καποιες ειναι καλες καποιες σκοτεινες καποιες τονιζουν το προβλημα καποιες οχι αλλα δυστηχως υπαρχει,για καποιους μικρο για καποιος μεγαλο αλλα δυστηχως υπαρχει κ το αποτελεσμα αν οχι κακο παρα πολυ μετριο σαν γενικη εικονα !μπορει να φταει μη επαρκη φητρωση μπορει να φταει σοκ λος μπορει να φταιει η ενωση με τα μαμα μπορει να φταει ο γιατρος μπορει να φταιει η κιλινικη μπορει να φταιει η μη ληψη θεραπειας( που δε μου προτειναν) μπορει να φταει η μινο (που η κλινικη μου προτεινε), ο μονος που δε φταει ειμαι εγω γιατι ημουν σχολαστικος σε ολα!!!!!
 

tasos33

Well-Known Member
Αν ηταν αυτή η μονη φωτο που θα μας έδειχνε ς πιστεύω οι περισσότεροι θα έλεγαν οτι είσαι μια χαρά, δεν λέω μαλλίας η τουμπανο η ουαου και καποιες υπερβολές που διαβάζω σε διάφορα ποστ,αλλά θα έλεγα ενα καλό αποτέλεσμα που συνάδει και με την ηλικία σου.

Εννοείται πως θα βρεχεις τα μαλλια αλλά όταν θες να κρινεις ενα αποτέλεσμα το κανεις με στεγνό μαλλί και χτενισμενο, αφού η μμ ειτε σε μικρο ειτε σε μεγαλυτερο nw είναι κυρίως illusion

 

koumparos

Well-Known Member
Και εγω στη φωτο αυτη δεν βλεπω προβλημα αλλα ενα καλο αποτελεσμα με κουρεμα ακαταληλο για μμ και ισως νερο στο μαλι που επισης ειναι ακαταληλο για μμ.
 

tasos33

Well-Known Member
Επίσης θα πρόσθετα πως το σχεδιαστικό κομματι είναι πολύ καλό, το εκτελεστικό είναι προς εξεταση.
Και εγω στη φωτο αυτη δεν βλεπω προβλημα αλλα ενα καλο αποτελεσμα με κουρεμα ακαταληλο για μμ και ισως νερο στο μαλι που επισης ειναι ακαταληλο για μμ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

salonikios30

Active Member
στα σχεδια ολα καλα φαινονται στην εκτελεση κ στο τελικο αποτελεσμα παντα ειναι το προβλημα :) .
 

koumparos

Well-Known Member
Εγω νομιζω ο φιλος εβαλε πολυ ψηλα το πηχη και δυστυχως εκανε λαθος επιλογη κλινικης με βαση τις προσδοκιες του.
Οι κυπριοι ειναι σοβαροι αλλα εχουν ταβανι.Νομιζω εαν πηγαινε πχ ερντογαν θα του εβαζε τουλαχιστον 2500 για να υπαρχει ομοιομορφια με τα μαμα μαλια.Υποθεσεις κανουμε.Το θεμα ειναι οτι θελω να δω και ποιο μακρυ μαλι τι καλυψη δινει.Εαν το κοντο φενεται αξιοπρεπες με λιγο ποιο μακρυ θα ειναι πολυ καλος.Χωρις ομως ζελεδες νερα κτλπ.Και φωτο ημερας.
 

salonikios30

Active Member
Για μενα αυτο δεν ειναι ενωση μαμα με μ.μ σε μια πολυ κλινικη την οποια να πληρωσεις αδρα.ποσο μαλλον που στον αλλο κροταφο τα πραγματα ειναι χειροτερα!
 

salonikios30

Active Member
Εγω νομιζω ο φιλος εβαλε πολυ ψηλα το πηχη και δυστυχως εκανε λαθος επιλογη κλινικης με βαση τις προσδοκιες του.
Οι κυπριοι ειναι σοβαροι αλλα εχουν ταβανι.Νομιζω εαν πηγαινε πχ ερντογαν θα του εβαζε τουλαχιστον 2500 για να υπαρχει ομοιομορφια με τα μαμα μαλια.Υποθεσεις κανουμε.Το θεμα ειναι οτι θελω να δω και ποιο μακρυ μαλι τι καλυψη δινει.Εαν το κοντο φενεται αξιοπρεπες με λιγο ποιο μακρυ θα ειναι πολυ καλος.Χωρις ομως ζελεδες νερα κτλπ.Και φωτο ημερας.
δυστηχως με ποιο μακρυ μαλλι δειχνουν χειροτερα γιατι δεν υπαρχει πυκνωτητα-ομοιογενεια στις ενωσεις κ φαινονται χειροτερα. οσο ποιο κοντο τοσο ποιο ομοιομορφα δειχνουν
 

salonikios30

Active Member
ΙΣΩΣ εβαλα υψηλα τον πηχη βαση NW που ημουν!αλλα δεν εστιαζω σε αυτο που δεν πηρα αλλα σε αυτο που ειχα και εχασα :) .γιατι αν οχι ιδανικη πυκνωτητα στα πλαισια μιας μ.μ που ειναι θεμα illusion προσδοκουσα ομοιογενεια κ δυστηχως πλεον χρησιμοποιω τοπιν που πριν δεν ειχα αναγκη!
 
Μπλουζα