Salonikios30, fue, 1900 grafts, 17-05-2016

athenian

Well-Known Member
Υπάρχει θέμα στον δεξί κρόταφο το οποίο δεν δικαιολογείται. Επικοινώνησε με την κλινική το συντομότερο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Δεν πηγε καλα φιλε σαλονικιε.Μετρια φυτρωση στους κροταφους και εισαι ατυχος διοτι η κλινικη εχει υψηλο ποσοστο επιτυχιας.
Επικοινωνησε να σου κανουν διορθωτικη χωρις χρεωση.Δεν χρειαζεσαι πολλα μοσχευματα απλα περισσοτερη προσοχη απο τη μερια τους και λιγο παραπανω τυχη απο τη μερια σου.
 

salonikios30

Active Member
opd00v98b
 

salonikios30

Active Member
Δεν πηγε καλα φιλε σαλονικιε.Μετρια φυτρωση στους κροταφους και εισαι ατυχος διοτι η κλινικη εχει υψηλο ποσοστο επιτυχιας.
Επικοινωνησε να σου κανουν διορθωτικη χωρις χρεωση.Δεν χρειαζεσαι πολλα μοσχευματα απλα περισσοτερη προσοχη απο τη μερια τους και λιγο παραπανω τυχη απο τη μερια σου.
Δεν ειναι προθεση μου να τα βαλω με την κλινηκη απλα να μοιραστω καθε εμπειρια μου ,οπου κ να εκανα οσα κ να εδινα δεν πιστευω οποιοςδηποτε στην θεση μου να ηταν ικανοποιημενος με το τελικο αποτελεσμα .Ακολουθησα πιστα-σχολαστικα μεταγχειρητικες οδηγιες .Αξιω οπως εγω ημουν σχολαστικος κ ακολουθησα οτι μ ειπαν, να κανει κ η κλινηκη το ιδιο να εχω το αποτελεσμα που αναμενοταν με το μικρο nw που ημουν γιατι πλεον βαζω τοπικ να βγαινω που πριν δεν ειχα αναγκη.παντα σε μια μ.μ υπαρχει ρισκο αλλα εμενα ηταν μηδαμινο κ το αποτελεσμα μετριο κ κυριως η ΕΝΩΣΕΙΣ με τα μαμα χαλια .οσο ποιο μακρια τα αφηνω τοσο χειροτερα δειχνουν για αυτο κ απο 6μηνο τα κουρευω πολυ κοντα(ποτε δε κουρευομουν κοντα) .Αν δε δεχτουν διορθωτικη (ασχετα τι εφταιξε-αλλα στα πλαισια να ικανοποιηθει ο πελατης που ακολουθησε σχολαστικα οτι ειπαν με μικρο ΝW) ποια πρεπει να ειναι η ΘΕΣΗ μου?
 

nine

Active Member
Να σε ρωτησω, ειναι κατι μονο εσυ που ξερεις στο μαλλι σου.
Εισαι σιγουρα στο hairline χειροτερα απο πριν την μμ σε πυκνοτητα στο ιδιο κουρεμα; Αν καταλαβα καλα τωρα εχεις πιο κλειστη hairline αλλα μεγαλυτερη αραιωση;
Αρχικα μιλα με την κλινικη αν δεν το εχεις κανει για τους λογους του shock loss και τι αλλο σου προτεινουν απο εκει και περα. φινα; 2η μμ;
 

tasos33

Well-Known Member
Επικοινωνία με την κλινική , συνάντηση με τον φιουρη όταν ερθει Ελλάδα παλι και δωρεάν αποκατάσταση.

Ακόμα και να δεχτούμε πως το τελευταίο χρονο έχασες κάποια μαλλια δικά σου, είναι προφανές οτι εχεις υποστεί σοκ.λος ,στην ένωση των μμ μαλλιών με τα δικά σου, αλλά έχω και υπόνοιες πως ίσως να είχες και μικρότερη απο τον αναμενομενο φυτρωση σε κάποια σημεία των νέων μαλλιών ,γιαυτό ζήτησα καθαρη πανοραμική.





Δεν ειναι προθεση μου να τα βαλω με την κλινηκη απλα να μοιραστω καθε εμπειρια μου ,οπου κ να εκανα οσα κ να εδινα δεν πιστευω οποιοςδηποτε στην θεση μου να ηταν ικανοποιημενος με το τελικο αποτελεσμα .Ακολουθησα πιστα-σχολαστικα μεταγχειρητικες οδηγιες .Αξιω οπως εγω ημουν σχολαστικος κ ακολουθησα οτι μ ειπαν, να κανει κ η κλινηκη το ιδιο να εχω το αποτελεσμα που αναμενοταν με το μικρο nw που ημουν γιατι πλεον βαζω τοπικ να βγαινω που πριν δεν ειχα αναγκη.παντα σε μια μ.μ υπαρχει ρισκο αλλα εμενα ηταν μηδαμινο κ το αποτελεσμα μετριο κ κυριως η ΕΝΩΣΕΙΣ με τα μαμα χαλια .οσο ποιο μακρια τα αφηνω τοσο χειροτερα δειχνουν για αυτο κ απο 6μηνο τα κουρευω πολυ κοντα(ποτε δε κουρευομουν κοντα) .Αν δε δεχτουν διορθωτικη (ασχετα τι εφταιξε-αλλα στα πλαισια να ικανοποιηθει ο πελατης που ακολουθησε σχολαστικα οτι ειπαν με μικρο ΝW) ποια πρεπει να ειναι η ΘΕΣΗ μου?
 

salonikios30

Active Member
Να σε ρωτησω, ειναι κατι μονο εσυ που ξερεις στο μαλλι σου.
Εισαι σιγουρα στο hairline χειροτερα απο πριν την μμ σε πυκνοτητα στο ιδιο κουρεμα; Αν καταλαβα καλα τωρα εχεις πιο κλειστη hairline αλλα μεγαλυτερη αραιωση;
Αρχικα μιλα με την κλινικη αν δεν το εχεις κανει για τους λογους του shock loss και τι αλλο σου προτεινουν απο εκει και περα. φινα; 2η μμ;
ποιο κλειστη hairline αραιωση στα μαμα , κ πτωση μαμα στις ενωσεις
 

salonikios30

Active Member
Επικοινωνία με την κλινική , συνάντηση με τον φιουρη όταν ερθει Ελλάδα παλι και δωρεάν αποκατάσταση.

Ακόμα και να δεχτούμε πως το τελευταίο χρονο έχασες κάποια μαλλια δικά σου, είναι προφανές οτι εχεις υποστεί σοκ.λος ,στην ένωση των μμ μαλλιών με τα δικά σου, αλλά έχω και υπόνοιες πως ίσως να είχες και μικρότερη απο τον αναμενομενο φυτρωση σε κάποια σημεία των νέων μαλλιών ,γιαυτό ζήτησα καθαρη πανοραμική.
δεν εχω την αναμενομενη φυτρωση σε καποια σημεια κ ιδιετερα στον αριστερο κροταφο.αλλα δεν εστιαζω καθολου εκει.εξ αρχης δεν εστιασα εκει.εστιασα στην ανομοιγενεια κ σοκ-λος,με λιγα λογια εστιαζω στην ζημια οχι στο ιδανικο που περιμενα ως σχολαστικος κ απαιτητικος κ μικρο nw που ημουν.
 

nine

Active Member
Μιλα με την κλινικη το συντομοτερο ετσι και αλλιως μετα τον χρονο νομιζω συζητας μαζι τους για να βγαλουν φωτο κλπ για το τελικο αποτελεσμα. Ισως κατι εγινε και λογω μμ προχωρησε η αα σε εκεινο το σημειο (κακη αιματωση ; ) και προχωρησε την αα.

Αυτο που χρειαζεσαι πριν σκεφτεις για 2η μμ ειναι τροπους για regrowth σε εκεινα τα σημεια που λογικα ειναι ζωντανα ακομα αν εισαι μεσα στο χρονο. Δες το μαζι τους, θα ξερουν καλυτερα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

salonikios30

Active Member
η κληνικη μ προτεινε φινα ,αλλα πρωτον ειμαι κατα αλλα το σημαντκοτερο ειναι οτι η φινα δεν δουλευει κροταφους ζωνη Α αλλα crown
 

dimitris50423

Well-Known Member
salonikie βαλε καθαρη φωτο. να φαινονται λεπτομερειες.. εβαλες 1900 grafts σε μικρη περιοχη. απο τις φωτο που ειδα μεχρι τωρα δεν βλεπω μεγαλη φυτρωση. αν ειχες πχ 80% θα επρεπε να ειναι τουμπανο η hairline.
ουτε εγω θα ημουν ικανοποιημενος αν εβαζα 1900 μοσχευματα για κροταφους εδινα 5000 ευρω και ενω προσεχα πολυ περισσοτερο απο ολους οσους κανουν μμ ειχα αυτο το τελικο αποτελεσμα.
συμφωνω και με το shockloss απο προηγουμενες φωτο που ειχα δει.
ουτε αυτο επρεπε να συμβει. μπηκαν διπλα απο τα μαμα μαλλια και οχι αναμεσα τους για να υπαρχει τετοιος κινδυνος.
βαλε μερικες φωτο χωρις να ειναι θολες ωστε να φανουν λεπτομερειες. εχεις μιλησει με την κλινικη καθολου?
 

dimitris50423

Well-Known Member
φυτρωση εχεις τελικα. η θολη φωτο παραπλανουσε. στις ενωσεις υπαρχει ενα θεμα. αυτο που λες και εσυ.
με τη φυτρωση στα μεταμοσχευμενα εισαι ευχαριστημενος?
 
Μπλουζα