Nikos chif, fue, 1800 grafts, 11/10/2016

nikolakis

Well-Known Member
Πολυ ωραίος σχεδιασμός κ γενικά δείχνει ωραια δουλεια. Τα μαλλάκια σου φαίνονται καλα τα υπόλοιπα , σου εύχομαι κάθε επιτυχία κ καλή συνεχεια. Ενημέρωνε μας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikos chif

Active Member
Πολυ ωραίος σχεδιασμός κ γενικά δείχνει ωραια δουλεια. Τα μαλλάκια σου φαίνονται καλα τα υπόλοιπα , σου εύχομαι κάθε επιτυχία κ καλή συνεχεια. Ενημέρωνε μας.

Ευχαριστω πολυ Νκολα ...μακαρι να πανε ολα καλα.Τα τελευταια χρονια εχασα την αυτοπεποιθηση μου πολυ επικινδυνα...¨((
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ευχαριστω πολυ Νκολα ...μακαρι να πανε ολα καλα.Τα τελευταια χρονια εχασα την αυτοπεποιθηση μου πολυ επικινδυνα...¨((

Kαλη επυτιχια!!! εχασες την αυτοπεποιθηση σου με τετοιο μαλλι τουμπανο?
Τι να πουμε και μεις εδω στο φορουμ..:D
 

firecaptain

Active Member
Ευχαριστω πολυ Νκολα ...μακαρι να πανε ολα καλα.Τα τελευταια χρονια εχασα την αυτοπεποιθηση μου πολυ επικινδυνα...¨((
Είδες και εμένα σήμερα και αναπτερωθηκες. Υπάρχουν και χειρότερα [emoji6][emoji6][emoji6]. Τώρα όλα καλά και μην αγχωνεσαι.
 

nikos chif

Active Member
Είδες και εμένα σήμερα και αναπτερωθηκες. Υπάρχουν και χειρότερα [emoji6][emoji6][emoji6]. Τώρα όλα καλά και μην αγχωνεσαι.


Ναι ναι χαχαα χαχαα
Εσύ θα γίνεις βαλντεραμα!!!! :p
Μόλις σε είδα πέθανα στο γέλιο... :-D
Υπομονή φίλε μου
 

nikos chif

Active Member
Kαλη επυτιχια!!! εχασες την αυτοπεποιθηση σου με τετοιο μαλλι τουμπανο?
Τι να πουμε και μεις εδω στο φορουμ..:D


Ευχαριστώ Jhon. Φίλε Jhon δεν έστρωνε με τίποτα το μαλλί και τον τελευταίο χρόνο δεν μπορούσα πλέον να βάλω και τοπικ. Μια φορά με λέει μια κοπέλα... Νίκο βαφής τα μαλλιά ??? Ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί.. Από τότες φοράω καπέλο!!! Κατάθλιψη με έπιασε και απέφευγα όλες της γιορτές, γάμους, βαφτίσια κτλ κτλ Πάντα φορούσα φόρμες και καπέλο.
 

nikolakis

Well-Known Member
Ευχαριστώ Jhon. Φίλε Jhon δεν έστρωνε με τίποτα το μαλλί και τον τελευταίο χρόνο δεν μπορούσα πλέον να βάλω και τοπικ. Μια φορά με λέει μια κοπέλα... Νίκο βαφής τα μαλλιά ??? Ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί.. Από τότες φοράω καπέλο!!! Κατάθλιψη με έπιασε και απέφευγα όλες της γιορτές, γάμους, βαφτίσια κτλ κτλ Πάντα φορούσα φόρμες και καπέλο.
Νικόλα όλοι τα περνάμε αυτα πολυ η λίγο. Τωρα θα γίνεις τούμπανο! Φαινεται πολυ καλος ο σχεδιασμός κ γενικά δείχνει οτι θα δέσει όμορφα με τα υπόλοιπα. Μη σε νοιάζει τιποτα τωρα , ολα καλα θα πανε.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ευχαριστώ Jhon. Φίλε Jhon δεν έστρωνε με τίποτα το μαλλί και τον τελευταίο χρόνο δεν μπορούσα πλέον να βάλω και τοπικ. Μια φορά με λέει μια κοπέλα... Νίκο βαφής τα μαλλιά ??? Ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί.. Από τότες φοράω καπέλο!!! Κατάθλιψη με έπιασε και απέφευγα όλες της γιορτές, γάμους, βαφτίσια κτλ κτλ Πάντα φορούσα φόρμες και καπέλο.

Eμενα που η δουλεια μου ειναι γαμοι και βαφτισια καμεραμαν και πεφτουν ολα τα φωτα μου πανω μου πρωτη πιστα με τους παπαδες φαντασου πως φενεται το τοππικ στο κροουν μου.
 

nikos chif

Active Member
Eμενα που η δουλεια μου ειναι γαμοι και βαφτισια καμεραμαν και πεφτουν ολα τα φωτα μου πανω μου πρωτη πιστα με τους παπαδες φαντασου πως φενεται το τοππικ στο κροουν μου.


Ωχ κατάλαβα... Τελικά είναι και θέμα χαρακτήρα. Βλέπω ανθρώπους με τεράστιες καραφλες, νέα παιδιά και να μην τους ενοχλεί. Από την άλλη είμαστε εμείς που όχι απλά μας ενοχλη, μας επηρεάζει και στην καθημερινοτητα μας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikolakis

Well-Known Member
Νίκο εκτός του οτι ειναι μακρινές οι φωτο κ δεν φαινεται η πυκνότητα ειναι πολυ νωρίς για συμπεράσματα. Μετα τον έβδομο μηνα θα εχεις μια ιδέα για το τελικό αποτέλεσμα, υπομονή κ καλή συνεχεια ολα καλα θα πανε.
 

nikos chif

Active Member
Νίκο εκτός του οτι ειναι μακρινές οι φωτο κ δεν φαινεται η πυκνότητα ειναι πολυ νωρίς για συμπεράσματα. Μετα τον έβδομο μηνα θα εχεις μια ιδέα για το τελικό αποτέλεσμα, υπομονή κ καλή συνεχεια ολα καλα θα πανε.

Να σε καλά ρε Νικόλα... Εκτός από υπομονή δεν μπορούμε να κάνουμε και κάτι άλλο.
Τώρα σκέφτομαι την θεραπεία που θα πρέπει να ακολουθήσω... Σκέφτομαι την φινα αλλά φοβάμαι. Υπάρχει καμία πρόταση για σαμπουάν ???
 

dimitris50423

Well-Known Member
Υπάρχει καμία πρόταση για σαμπουάν ???

frezyderm απο ιντερνετ βρισκεις σε καλη τιμη. ειναι καλο. σας εχουν πει για καθημερινο λουσιμο απο την κλινικη?
και nanogen χρησιμοποιω το οποιο μου αρεσει επισης πολυ. επισης της avalon εχω σκοπο να δοκιμασω. νομιζω ο cvial χρησιμοποιει αυτης της μαρκας. ;)
 

nikos chif

Active Member
frezyderm απο ιντερνετ βρισκεις σε καλη τιμη. ειναι καλο. σας εχουν πει για καθημερινο λουσιμο απο την κλινικη?
και nanogen χρησιμοποιω το οποιο μου αρεσει επισης πολυ. επισης της avalon εχω σκοπο να δοκιμασω. νομιζω ο cvial χρησιμοποιει αυτης της μαρκας. ;)

Έχω βρει δύο avalon... Το ένα είναι Biotin b complex και το άλλο deep Moisturizing conditioner.
Και στο frezyderm μου βγάζει διάφορα και με μπέρδεψε. Δεν ξέρω ποιο από όλα..

Καθημερινό λουσιμο με αυτά που μας δώσανε στην κλινικη.Όταν τελειώσουν με οποίο σαμπουάν θέλουμε εμείς...
Είχα ρωτήσει για το αν προτείνουν κάποιο σαμπουάν και μου είπαν δεν προτείνουν.
 
Μπλουζα