Nikos chif, fue, 1800 grafts, 11/10/2016

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Ο φιουρης τότε είχε τραβήξει μια γραμμή κάτω από την hairline και από εκεί θα πηγαίναμε προς τα μέσα. Αυτός ήταν ο πρώτος σχεδιασμός..

αυτο δεν το ειχα προσεξει να σου πω. το ειχες ξανααναφερει? αν κατεβαζαν hairline αναλογως ποσο εννοειτε οτι θα ηθελες περισσοτερα μοσχευματα. βγαλε και εσυ φωτο Νικο και οταν παρεις της κλινικης τις βαζεις και αυτες. ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

nikos chif

Active Member
Δημήτρη μην φανταστείς ότι μια καινούρια hairline χρειάζεται να κατέβεις και πολύ κάτω. Ένα κλικ κάτω και χρειάζεται 800 με 1000 grft γιατί μπαίνουν μονότριχα και πολύ πυκνά.
Δεν ξέρω πόσο καλές είναι οι φωτογραφίες...
 

nikos chif

Active Member
Παιδί να ρωτήσω.. Σήμερα το ένα μου το αυτί ήταν πρησμένο και είχε πεταχτεί προς τα έξω. Λογικό είναι ???
 

aeratos28

Just aeratos
λογικά θα είναι πρήξιμο από την όλη διαδικασία.αλλα αυτί πρησμένο και προς τα έξω δεν το έχω ξανακουσει..μιλα με τους γιατρούς,ειδοποιησε τους..
 

nikos chif

Active Member
λογικά θα είναι πρήξιμο από την όλη διαδικασία.αλλα αυτί πρησμένο και προς τα έξω δεν το έχω ξανακουσει..μιλα με τους γιατρούς,ειδοποιησε τους..


Δεν βλέπω φώτα δίπλα.. Αύριο στο λούσιμο. Και εγώ νομίζω πως κατέβηκε το πρήξιμο γιαυτό
 

dimitris50423

Well-Known Member
ξαπλωσε απο το αλλο αυτι. να μην γερνεις προς το πρησμενο. θα ξεπρηστει. εγω απο οποια μερια ξαπλωνα πρηζοταν εκεινο το ματι λιγο. τα υγρα κυκλοφορουν κατω απο το δερμα. ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikos chif

Active Member
ξαπλωσε απο το αλλο αυτι. να μην γερνεις προς το πρησμενο. θα ξεπρηστει. εγω απο οποια μερια ξαπλωνα πρηζοταν εκεινο το ματι λιγο. τα υγρα κυκλοφορουν κατω απο το δερμα. ;)

Ναι τώρα που το λες θυμήθηκα ότι το μεσημέρι εγειρα λίγο το κεφάλι και κοιμήθηκα. Το πρωί δεν το είχα...
 

nikos chif

Active Member
Μόλις έμαθα ότι την Δευτέρα έρχεται από Ελλάδα ένα παιδί για μεταμόσχευση. Είναι κανένας από το group??
 

nikos chif

Active Member
Νίκο θα τα πούμε από κοντά την κυριακη τότε!! Σε ποιό δωμάτιο θα είσαι;

Στο 001 στα δωμάτια δίπλα στην κλινικη. Απ ότι μου είπε ο φιουρης εσύ θα καθίσεις σε αυτό το δωμάτιο και εγώ θα πάω απέναντι. Οκ τα λέμε Κυριακή
 
Μπλουζα