Kwstakis, fue, λιόσης, 2500 grafts, 17-18/3/2015

kwsTakis

Active Member
ΦΩΤΟΣ ΜΟΥ ΠΡΙΝ Κ ΜΕΤΑ
prin.jpg
prin1.jpg
prin.jpg
prin1.jpg
meta.jpg
prin.jpg
prin1.jpg
meta.jpg
meta1.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Corfu Rider

Active Member
Καλή φύτρωση kwsTakis!!
Σίγουρα ΔΕΝ σε πόνεσε φίλε μου??
Γιατί τόσο πολύ κοκκίνισμα??
Πάντως, το hairline μου αρέσει))
Ελπίζω και εύχομαι να πάνε όλα καλά)
Ελπίζω να 'αναδυθεί ιδανικά' η πύκνωση..
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
το νημα παιρνει μεταγραφη απο το "μεταμοσχευσεις" στο "παρουσιασεις μεταμοσχευσεων"
καλη φυτρωση και απο εμενα;)
 

kwsTakis

Active Member
kappa εχω κ δικεσ μ φωτο απο το κινητο,,αλλα δεν φαινονται καλα..κ δεν κανω καμια παρουσιαση,,απλα μ ειπατε νανενβασω κ ανεβασα,,αν δεν ανεβαζα θα λεγατε παλι πωσ ελεγε ψεματα γιαυτο κ δεν ανεβασε,,οχι δεν πονεσε κορφου κ ειναι κοκκινο γιατι μολισ ειχα τελειωσει την συνεδρια,,οσοι πραγματικα το εννοειτε ευχαριστω για τισ ευχεσ,,,
 

Corfu Rider

Active Member
O kapa δεν υπονοούσε κάτι, απλώς υπάρχει ειδικός τομέας στο forum που 'αφιερώνεται' στην 'παρουσίαση' μεταμοσχεύσεων σε όποια κλινική και εάν πραγματοποιηθει))
Anyway, τώρα έχει υποχωρήσει το κοκκινισμα? Μετά από πόσες ημέρες πιστεύεις ότι 'δεν θα καταλάβουν από το περιβάλλον σου ότι έκανες μεταμοσχευση?'
Είναι και αυτό το 'ταμπου', ειδικότερα στις μικρές Ελληνικές κοινότητες: "Ε, κοιτάξτε, ο Βασίλης έκανε μμ". Η: "κοίτα αυτό το παιδί, έκανε μμ"..
Λες και πειραξαμε καποιον..((
 

kwsTakis

Active Member
ναι εχει υποχωρησει πολυ το κοκκινισμα,,,εχουν μεινει στο ελαχιστο,,λουζομαι 2 φορεσ την μερα (για να φυγουν οι ,,,ακαρθασιουλεσ απο την μμ)κ ολα πανε καλα,σε 2 με 3 μερεσ δε θα φαινεται τιποτα,,εκτοσ απο το κοντο μαλλι,,,εχω σταματησει ολα τα χαπια απο την τριτη μερα,,εγω απλα την εμπειρια μ σασ λεω παιδια,τιποτα περισσοτερο.κ θαθελα κ τη δικη σασ καλοπροαιρετη γνωμη απο αυτα που βλεπετε στισ φωτο ωσ τωρα,
 

Corfu Rider

Active Member
Δηλ, σε μια εβδομάδα δεν θα ξέρει κανένας ότι έκανες μμ)
Ωραία, για να ξέρω (όταν με το καλό κανω μμ), πόσες ημέρες να... λείψω από την Κέρκυρα ))
Σε εμένα, αρέσει η hairline που σου κάνανε..
Μακάρι να φυτρώσουν και όλες οι τρίχες και να είσαι ευχαριστημένος.. σε 12 μήνες δηλαδή..))
Την γάζα την έβγαλες αμεσως?
 

kwsTakis

Active Member
νομιζω μπορεισ κ την επομενη μερα να ταξιδεψεισ,,3 μερεσ αν λειψεισ θα σαι οκ,,την γαζα την εβγαλα σε 3 μερεσ κ ψεκαζω απο τοτε 2 φορεσ την μερα την δοτρια περιοχη μενα σπραυ π μ δωσε η κλινικη για γρηγορη επουλωση
 

Corfu Rider

Active Member
Δηλ, σε μια εβδομάδα δεν θα ξέρει κανένας ότι έκανες μμ)
Ωραία, για να ξέρω (όταν με το καλό κανω μμ), πόσες ημέρες να... λείψω από την Κέρκυρα ))
Σε εμένα, αρέσει η hairline που σου κάνανε..
Μακάρι να φυτρώσουν και όλες οι τρίχες και να είσαι ευχαριστημένος.. σε 12 μήνες δηλαδή..))
Την γάζα την έβγαλες αμεσως?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kwsTakis

Active Member
Την εβγαλα την τριτη μερα Την γαζα κ δεν πονεσε. Σε 10 μερες το πολυ πιστευω δε θα φαινεται τιποτα
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
kwstakis καλη επιτυχια και απο μενα, ποσο κοστισε η επεμβαση? ποιος ο γιατρος της επεμβασης? ποσες ωρες? στο χειρουργειο ποσα ατομα ηταν?
 

Corfu Rider

Active Member
Α, ωραία ακούγεται.. δηλαδή σε 10 ημέρες δεν θα καταλάβει κανείς πως έκανες μμ)))
Από την DHI, τι αλλο σου είπαν σχετικά? Σου έδωσαν κάποιες οδηγίες και συμβουλές, ή τωρα που έκανες την μμ και πληρώσεις, 'δεν τρέχει μια'???
Γιατι, η πεποίθηση μου είναι πως η φροντίδα μετά την επέμβαση είναι το ίδιο σημαντική με την επέμβαση καθεαυτή..
 

kwsTakis

Active Member
εχουμε επικοινωνησει αλλη μια φορα,,τουσ πηρα τηλ να ρωτησω καποιεσ λεπρομερεισ με καλεσαν αργοτερα απο μονοι τουσ για να με βοηθησουν(,,αν κ μ δωσαν εγγραφεσ οδηγιεσ για το τι πρεπει να κανω μετα,,,)γενικωσ ωσ τωρα θελω να πιστευω πανε ολα καλα
 

Stripar

Established Member
2500 grafts έβαλε ο άνθρωπος Hairline , middle A & B , που και πάλι λίγα είναι !

Με 2500 grafts & το crown , ούτε ο Copperfield...
 
Μπλουζα