Heraklistang, fue, 2200 grafts, 17/4/2014

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Μια χαρά ειναι σίγουρα, απλά ο καθένας έχει την δική του οπτική και απαιτήσεις ποιότητας. Εγώ πχ όταν έκανα μεταμόσχευση ήθελα να μην φαίνεται δέρμα όπως και έγινε. Δεν θα συμβιβαζόμουν με την αραιότητα. Πάντως η διαφορά ειναι τεράστια με πριν, απλά ο φίλος δεν κάνει και αγωγή αν δεν κάνω λάθος και ίσως γιαυτό να χάνει και μαλλιά άλλα.

zotrix είπε:
δε χρειάζεται τοπικ. Μια χαρα ειναι το παιδι. Δε χάλασε και ο κοσμος αν είναι λίγο αραιη η κορυφη
 
Έκανα λάθος με τους Μήνες. Η Φώτο είναι 6 μήνες μετά και όχι 7.
Η μεταμόσχευση μου ήταν 04-04-14.

Δεν παίρνω κάποια αγωγή. Θα περιμένω ακόμη λίγο και θα προχωρήσω μάλλον και πιο μπροστα για μεταμόσχευσης. Προς το παρόν είμαι ικανοποιημένος αλλά δεν το βλέπω να αργεί.

[attachment=7073]
 

Συνημμένα

  • Before and After 6 months.jpg
    Before and After 6 months.jpg
    434.5 KB · Προβολές: 1,355

Flosk

Well-Known Member
Heraklistang σου εχω κανει μια ερωτησουλα πιο πανω. Αν γνωριζεις θα ηθελα να μου πεις, ευχαριστω πολυ!
 
φίλε φλοσκ δεν θυμάμαι, αλλά θα πρέπει να μετρήσω και να σου απαντήσω περίπου πόσα εκατοστά
θα το κάνω όταν έχω Βοήθεια για να υπολογίσω
 
Την άλλη βδομάδα θα έχει 7.5 μήνες από την μεταμόσχευση που έκανα στην κορυφή. Θα ετοιμάσω φωτο για να ανεβάσω
 
Καλησπέρα παιδιά ανεβάζω 3 φωτογραφίες μετά από 7.5 μήνες από τη μεταμόσχευση μου στο crown.

Σχόλια ευπρόσδεκτα

[attachment=7241]
[attachment=7242]
[attachment=7243]
 

Συνημμένα

  • without flash  - back.JPG
    without flash - back.JPG
    307.8 KB · Προβολές: 966
  • inside with Flash.JPG
    inside with Flash.JPG
    395.6 KB · Προβολές: 1,019
  • without Flash top.JPG
    without Flash top.JPG
    331.1 KB · Προβολές: 980

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ωραιος αλλα θα θελα να γεμισει κιαλο.
Εσυ εισαι ευχαριστημενος εως τωρα?
Θα δωσει και αλλο το crown τι λετε?
 

poseidonas77

Well-Known Member
εγω το θεωρω πολυ καλο το αποτελεσμα..ειχε μεγαλο προβλημα ο φιλος και τωρα γεμισε μαλια...με κανα 500ρικο ακομα θα ειχες τελειο αποτελεσμα
εαν εχεις μαρουλακι ριχτα στη 2 που θα κανεις και θα γινεις τουμπανο...
ρε συ μηπως πρεπει να σκεφτεις το θεμα θεραπεια ξανα??
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
ΠΟΛΥ καλος και για μενα. Φανταζομαι για να εισαι τελειος ομως πρεπει να ριξεις λιγα ακομα grafts. Εσυ εισαι ευχαριστημενος; Στην περιοχη αυτη δεν χρειαζεται να εισαι οπως και στην hairline, βεβαια η διαφορα σου με πριν ειναι πολυ σημαντικη. Μακαρι να εχω και εγω τετοιο αποτελεσμα οταν κανω το crown μου. Ισως να εχεις να δωσεις και λιγο ακομα στους επομενους μηνες..
 

traccas

Active Member
Ωραίο αποτέλεσμα φίλε heraklistang και μου φαίνεται ότι έχει δώσει λίγο τον τελευταίο μήνα και λογικά θα δώσει κι άλλο. Πάντως αν φτιάξω κι εγώ τέτοιο crown (μελλοντικά) θα είμαι αρκετά ευχαριστημένος.
 

Physio40

Member
Αλλη μια την θες και δεν την θες. Ισως το μικρο κενακι μονο. Θα κανω κι εγω μετα τις γιορτες την κορυφη. Εισαι ευχαριστημένος?
 
Παιδια καλησπέρα είμαι πλεόν στους 9 μήνες και κάτι. Ανεβάζω 2 φωτογραφίες πρόσφατες. Είμαι ευχαριστημένος πολύ με το αποτέλεσμα. Τι νομίζετε?
 

Συνημμένα

  • After 9 months without flash back.JPG
    After 9 months without flash back.JPG
    130.4 KB · Προβολές: 866
  • Before and after 9 months without flash.jpg
    Before and after 9 months without flash.jpg
    217.9 KB · Προβολές: 847

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ωραιος και βεβαια να εισαι!!!
Μπραβο και για σενα που εισαι ευχαριστημενος!!!
 

Reve

Active Member
Τι λες τώρα ρε φίλε?Μπράβο φοβερό αποτέλεσμα!! Και φαντάσου ότι μέχρι το 12μηνο θα δώσει λίγο ακόμη λογικά (Απο βίντεο που έχω δει στο tube..)
 
Μπλουζα