Flosk, fut+fue, 3200+460 grafts, 8-9/8/2011

Stripar

Established Member
Πάντρεμα με τα κανονικά μαλλιά για να μήν φαίνεται η διαφορά της ποιότητας και διαμέτρου των grafts των γενιών , συνεπώς επιτυχή κάλυψη-camouflaz.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Stripar ειναι πολυ καλη η ιδεα σου. Θα το ρωτησω. Ενθουσιαστηκα κιολας.. Εγω ειχα κατα νου να βαλω πρωτα οπου χρειαστει απο το κεφαλι και στο μελλον αν χρειαστει να βαλω παντου απο γενια για πυκνωση.( ακομη και σε α-β ζωνη)
Ισως ομως να πρεπει να παρει ο γιατρος πρωτα δοκιμαστικα απο τα γενια για να δει αν εχει επιτυχια και μετα να κανει βαρβατη μμ. Anyway δεν χανω κατι να ρωτησω..
Ειναι ωραια η προταση σου
 

Stripar

Established Member
Smiley.jpg
 

geeorgee

Active Member
Εμενα με προβληματιζει πολυ παντως που εχουν τοσο μεγαλη αποκλιση οι προβλεψεις απο Κυπρο με
Bisanga γιατι αν τελικα πεφτουν τοσο εξω εχουμε μεγαλο προβλημα
 

Flosk

Well-Known Member
Εμενα να δεις ποσο με προβληματισε Geeorgee.. Στην Κυπρο δεν με πιεσαν για φινα και μου εχει κατσει καλυτερα. Ο αλλος γιατρος επεμενε τρελα και χαλαστηκα. Παντως ειμαι αποφασισμενος να μην παρω.
Θα προτιμουσα να ριξω ξουρα προσωπικα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εισαι σε πολυ καλυτερη κατασταση στο crown απο μενα,ετσι φενεται τουλαχιστον.
 

gkast

Active Member
Δεν ειναι μεγαλη επιφανεια. Σαν ενα μπαλακι του τεννις περιπου..
Πολλή καλή δουλειά (είσαι σταθερός χωρίς απώλειες) και το γεγονός οτι δεν παίρνεις φίνα κάνει το αποτέλεσμα σου πολύ ρεαλιστικό για άτομα που δεν παίρνουν φίνα .
Εαν θέλεις την συμβουλή μου μην κάνεις τίποτα σχετικά με τον crown κράτα τα υπόλοιπα grafts σε βάθος χρόνου μιας και η τριχόπτωση σου εξελίσσεται αργά .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Σε αυτή την τελευταία παράγραφο σου Gkast ειναι που αντανακλάται και η μεγάλη μάχη που δίνω με τον εαυτό μου τα τελευταία χρόνια. Γιαυτο τρωγομαι με τα ρούχα μου ρε γμτ..
 

geroksouras

Active Member
flosk
μην ξεχνας τα γενια φιλε
εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος με την καλυψη-ογκο που δινουν κ με κατι ακομα που δεν γνωριζα
πιανοντας το κεφαλι μου νομιζω οτι ειμαι τοσο γεματος απο μαλλια σαν να μην ειχα ποτε προβλημα.τοσο ογκο δινουν
(ολα αυτα στον ποντο,φανταζομαι στους 2+ ποντους τα πραγματα θα ειναι πολυ καλυτερα)
αν ειχα full δοτρια κ επρεπε να ξεκινησω μτχ,θα εβαζα παλι σε συνδιασμο απο γενια αν οχι 50-50 τουλαχιστον 70-30
για μενα βαλε 1500 μισα-μισα.μην βαλεις μονο γενια γιατι θα επικεντρωθουν σε ενα σημειο κ θα ειναι οχι στο ματι αλλα στην υφη αρκετα διαφορετικα(οχι οτι τρεχει κατι αλλα για να μην ξεχωριζουν καθολου οταν θα σε ακουμπανε)
ο Μαρας ειναι μανα.μην φοβασαι τιποτα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εναι ρε bro με ελαχιστο τοππικ εισαι καλα.Ανεμενε καποια χρονακια ακομη.στο υπολοιπο κεφαλι εισαι μια χαρα εξαλλου.
Αλλα αν τρωγεσε τοσο πολυ και μπορεις να το κανεις οκ.Εσυ το ξερεις αυτο μονο.
 

geroksouras

Active Member
flosk το κανονιζουμε
μετα πασχα θα ειμαι πιο ευκαιρος
αν και καλυτερα θα ητανε να κλεισω 6μηνο να παρεις συνολικη σχεδον εικονα
 

Flosk

Well-Known Member
John δυστυχως ουτε εγω το ξερω.. Οσο για τοπικ δεν ειμαι πολυ φαν ρε συ..ευχαριστω παντως για τις σκεψεις σου. Εινσι πιθανο να εχεις δικιο κιολας αλλα ειμαι και γω λιγο ανυπομονος και ξεροκεφαλος μαλλον.
 

Flosk

Well-Known Member
Geroksoura οταν εισαι εξαμηνο τοτε. Just let me know.. Ειμαι πολυ περιεργος για το μουσι!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα