Tsamers, fue, παπανικολάου, 1400 grafts, 16/6/2015

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Φιλε μου χρειαζόταν αυτό το κούρεμα τελικά..φαίνονται πολύ καλυτερα τώρα..2 πραγματα θέλω να σε ρωτησω..τι πυκνότητα εχεις τώρα με αυτά που μπήκαν?και το άλλο βασικά δεν είναι ερώτηση,ίσως παρατήρηση είναι..φωτογραφιες αν ξαναβαλεις παλι,να βγαλεις μέρα με ηλιο ,βάλε κάποιον να σε φωτογραφίσει,όχι σε σκοτεινό δωμάτιο με φλας στην κάμερα..αν σου στείλω δική μου φωτο με τέτοιες συνθήκες θα νομιζεις οτι είμαι ο Μπέκαμ..αν σου στείλω όμως με τις συνθήκες που σου λέω θα καταλάβεις τεραστια διάφορα..απο την στιγμη που ανεβάζεις,αν θες στείλε όσο καλυτερες μπορείς για να βοηθήσει ολους εμας..
 

Flosk

Well-Known Member
Tsamers όντως πολύ καλύτερα τώρα. Ρε συ τι μήκος τα έκοψες; Φαίνονται κενά στη δοτρια με αυτό το μήκος ή όχι;
 

Tsamers

Member
Tsamers όντως πολύ καλύτερα τώρα. Ρε συ τι μήκος τα έκοψες; Φαίνονται κενά στη δοτρια με αυτό το μήκος ή όχι;
Όχι φίλε μου δεν φαίνονται. Τα έκοψα χωρίς σκάλα έχουν οι λεπίδες 3 αναβαθμίσεις, στην πιο μεγάλη .γενικά δεν φαίνονται κενά από ότι μου λένε και βλέπω τουλάχιστον απλά στις φώτο αν δεν τραβηχτούν καλά οι φώτο γίνονται πιο έντονες οι σκιές και φαίνονται έτσι
 

Flosk

Well-Known Member
Οταν λες χωρις σκαλα;δεν ξερεις ακριβως χιλιοστα;
Πολυ καλο που δεν φαινεται προβλημα στη δοτρια παντως.. Μπραβο, ευχομαι την καλυτερη φυτρωση φιλε
 

Tsamers

Member
Θα σου στείλω φώτο να καταλάβεις
4327570e2c82fc053c94d293eec29eb2.jpg
 

aeratos28

Just aeratos
Φιλε tsammers πως πας με το μαλλάκι?όλα καλά?δεν λέω αν βγήκαν κτλ,καταλαβαίνεις πως ρωταω..σε τι φαση βρίσκεσαι τώρα?κράνος τελικά φορεσες?και με τον ήλιο κτλ πως την παλευεις?
 

Tsamers

Member
Φιλε tsammers πως πας με το μαλλάκι?όλα καλά?δεν λέω αν βγήκαν κτλ,καταλαβαίνεις πως ρωταω..σε τι φαση βρίσκεσαι τώρα?κράνος τελικά φορεσες?και με τον ήλιο κτλ πως την παλευεις?
Όλα καλά φίλος κράνος μου είχε πει μετά από ένα μήνα και μου είπε αν χρειαστεί μπορείς να βάλεις και πιο νωρίς αλλά όχι για πολύ ώρα. Καπέλο για τον ήλιο. Βάζω regain δυο φορές την ημέρα μου είχε πει να βάζω για ένα εξάμηνο. Τώρα όταν λούζομαι η όταν πιάνω τα μαλλιά δεν βγαίνει ούτε μια τρίχα μάλλον φταίει το regain. Παραθέτω δύο φώτο για να δεις διάφορα. Γενικά είμαι ευχαριστημένος φαίνεται ότι έχει γίνει δουλειά οι φώτο βέβαια το αδικούν λίγο το αποτέλεσμα από κοντά φαίνεται σαφώς καλύτερα. Τα πλαϊνά τα κουρεύω με μηχανή όπως και τα πάνω καμιά φορά τώρα που είναι καλοκαίρι για να μην τα ταλαιπωρώ και τα λαδώνω με το regain.
uploadfromtaptalk1439648630153.jpg
Ακούω γνώμες

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 

Flosk

Well-Known Member
Ειναι πιο σκοτεινη η δευτερη Τσαμερς αλλα φυσικα και υπαρχει προοδος.Καλη συνεχεια, τωρα ξεκινανε τα καλα..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Eισαι ακομη διμινο και φενεται να τα πας καλα.
Νωρις ειναι ακομη βεβαια και περιμενουμε κανα 3μηνο ακομη.
 

aeratos28

Just aeratos
κάτι γίνεται αλλά είναι νωρίς ακόμα..υπομονή 5-6 μήνες ακόμα..μακάρι να πυκνώσουν όσο γίνεται για ένα ωραίο αποτέλεσμα..αλλά φιλε μου αν είχες προσθέσει αλλά 1000 με 1200 πιστεύω θα ήσουν 100 φορές καλύτερος..καλή συνέχεια man
 

poseidonas77

Well-Known Member
εγω κραταω την προσεχτικη δουλεια του γιατρου χωρις ιχνος socklos...
για το τελικο αποτελεσμα θα δουμε σε μερικους μηνες...
 

aeratos28

Just aeratos
ίσως να έχει να κάνει ότι ήταν και 1500 grafts και για αυτό να μην είχε όσον αφορά το σοκλος που ειπες..αν εβαζε αλλά 1000 ίσως να ήταν πιο επιφοβο.
 

poseidonas77

Well-Known Member
μαλον ο γιατρος παιζει το σημαντικοτερο ρολο.καπου υπαρχει ενα ποστ ενος παιδιου που εκανε στην BERG..KOR... μονο 800μοσχ. και ειχε πολυ μεγαλο σοκλος..απο τι ειπε ευτυχως οι περισοτερες τριχες επανηρθαν...ποιος ξερει τωρα τι γινεται...γιατρος??αριθμος μοσχ??τυχη??
παντως του φιλου παραπανω φενεται να πηγαινει καλα
 

aeratos28

Just aeratos
όντως μια χαρά φαίνεται ναι..και έκανε το καλύτερο πιστεύω..τα χώρισε σε όλο το κεφάλι δεν τα έβαλε hairline να γίνει τούμπανο μπροστα και πίσω να είναι άστα να πάνε..πιστεύω ότι είναι το πιο σωστό αυτό που επέλεξε να κάνει..βέβαια θα δείξει ή πορεια αν ήταν το σωστό τελικά..αν και πιστεύω θα έχει φοβερή διάφορα με πριν..
 
Μπλουζα