Stage6, repair, 2500 grafts, 12 month result (Συνεχεια του "Τελικά, αφήνει ουλές η ανακύκλωση μοσχευμάτων στο HAIRLINE???" προ 12 μηνών"

SMCH

New Member
Καλα δεν τα αναλαμβανουν δωρεαν, συν οτι στους περισσοτεροι γιατρους ΜΕΤ, αν κρινεις απο αποτελεσματα σαν αυτο, δεν τους καιγεται καρφι για τον ασθενη.
Δεν θα διαφωνήσω,ο συγκεκριμένος γιατρός παρουσιάζει και πολύ δύσκολα περιστατικά!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Έχουν μείνει πάρα πολλοί όμως με την τραγωδία στο κεφάλι της από το παρελθόν!
Τους βλέπω καθημερινά.
Μάλλον άσχετο αλλά έχω παρατηρήσει τις νέες γενιές πώς έχουν ψηλώσει πολύ αλλά έχουν καραφλιάσει και πολύ!
Είναι πραγματικότητα τάχα ή είναι η ιδέα μου επειδή δεν είμαι ψηλός και παρατηρώ τα τελευταία χρόνια έντονα τα κεφάλια των ανδρών;
 

bobby

Well-Known Member
Έχουν μείνει πάρα πολλοί όμως με την τραγωδία στο κεφάλι της από το παρελθόν!
Τους βλέπω καθημερινά.
Μάλλον άσχετο αλλά έχω παρατηρήσει τις νέες γενιές πώς έχουν ψηλώσει πολύ αλλά έχουν καραφλιάσει και πολύ!
Είναι πραγματικότητα τάχα ή είναι η ιδέα μου επειδή δεν είμαι ψηλός και παρατηρώ τα τελευταία χρόνια έντονα τα κεφάλια των ανδρών;
Τα παρακολουθείς όταν είναι ξαπλωμένοι στο κρεβάτι του πόνου (της ΜΜ) όπως και το δικό μου...... :p :p :p :p :p :p :p :p :p
Πέρα από την πλάκα, γενετιστές λένε ότι το μαλλί στο σώμα και το κεφάλι το κληρονομήσαμε από τους προγόνους μας (νεατερνταλ κλπ) που το έιχαν για προστασία από το κρύο κλπ επειδή δεν φορούσαν ρούχα. Η εξέλιξη όμως σιγά σιγά το κάνει "άχρηστο" σε μερικές δεκάδες χιλιάδες χρόνια πιθανόν το ανθρώπινο γένος δεν θα έχει μαλλιά πουθενά..... θα γίνουμε σαν το Alien Nation.......:p:p:p:p:p:p
 

Συνημμένα

  • alien-nation-tv-show-fb-1280x720.jpg
    alien-nation-tv-show-fb-1280x720.jpg
    82.4 KB · Προβολές: 36

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Καλα δεν τα αναλαμβανουν δωρεαν, συν οτι στους περισσοτεροι γιατρους ΜΕΤ, αν κρινεις απο αποτελεσματα σαν αυτο, δεν τους καιγεται καρφι για τον ασθενη.
Προσωπικα έχω αναλάβει πολλα περισταικα επιδιόρθωσης ΔΩΡΕΑΝ.
Εξαιτιας μου η ISHRS δημιούργησε το

World Hair Transplant Repair Day

https://fightthefight.ishrs.org/hair-transplant-repair-day/

Ημουν ο πρώτος που το εφαρμοσε ως ιδεα ήδη από το 2017 και με δικό μου σχεδιασμό και επιμονη η ISHRS το υιοθετησε ως επίσημη ημέρα κάθε χρόνο: ιατροί που επιδιορθώνουν ΔΩΡΕΑΝ παλαιότερα περιστατικά!

 

Kostas97

Well-Known Member
Έχουν μείνει πάρα πολλοί όμως με την τραγωδία στο κεφάλι της από το παρελθόν!
Τους βλέπω καθημερινά.
Μάλλον άσχετο αλλά έχω παρατηρήσει τις νέες γενιές πώς έχουν ψηλώσει πολύ αλλά έχουν καραφλιάσει και πολύ!
Είναι πραγματικότητα τάχα ή είναι η ιδέα μου επειδή δεν είμαι ψηλός και παρατηρώ τα τελευταία χρόνια έντονα τα κεφάλια των ανδρών;
Την παρατηρηση σχετικα με το υψος την εχω κανει και εγω Ιουλιε. Ειμαι 1,90 και στη φουρνια μου +-2 πετυχαινα σπανια ψηλοτερους ή κοντα. Πλεον βρισκω ολο και συχντερα. :D
 
Μπλουζα