Stage6, repair, 2500 grafts, 12 month result (Συνεχεια του "Τελικά, αφήνει ουλές η ανακύκλωση μοσχευμάτων στο HAIRLINE???" προ 12 μηνών"

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Την περιπτωση του Γιαννη την παρουσίασα περυσι που καναμε αρχικα την ανακύκλωση των μοσχευμάτων και μετα μια 2μερη συνεδρια με 2500 τριχοθυλάκια.
Εδω θα δειτε πως ήταν πριν και αμεσως μετα την αφαιρεση - ανακύκλωση των μοσχευματων στην προσθια περιοχή!

Εδω ειναι εικόνες 4 και 15 ημέρες μετα!

 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εικόνα πριν και αμεσως μετα την αφαιρεση των μοσχευμάτων!
DSC05694.JPG
DSC05704.JPG
DSC05744.JPG
DSC05746.JPG
DSC05748.JPG
DSC05750.JPG
DSC05756.JPG
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Για συγκριση, δειτε πως πρεπει να δειχνει μια τομη αμεσως μετα τη συρραφη και στις 6 ημερες
DSC04343.jpg


DSC04626.jpg
 

JimKan1

Well-Known Member
Γιατρε βλεπω υπαρχει και εντονο pitting, αυτο θεραπευεται με την εξαγωγη μοσχευματων η ειναι μονιμο;
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Γιατρε βλεπω υπαρχει και εντονο pitting, αυτο θεραπευεται με την εξαγωγη μοσχευματων η ειναι μονιμο;
Οπως βλεπεις μπορω να το διορθωσω τις περισσοτερες φορες. Μαλλον δεν περιμενες τις τελικες φωτογραφιες! :)
 

Bigk

Well-Known Member
Εγώ γιατρε δεν κατάλαβα την σειρά των επεμβάσεων. Στις πρώτες φωτογραφίες έχετε διορθώσει τις ουλές και έχει ελάχιστα dots από fue , ενώ μετά έχει όλα τα dots από τις fue με τις ουλές όπως ήταν αρχικά χωρίς διόρθωση. Και πάλι ζητώ συγγνώμη αν κατάλαβα λάθος..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Μου θυμίζει την ουλή που έχω στο αριστερό γόνατο από εγχείρηση χιαστού το 1996….. με τις τρύπες αριστερα-δεξιά …..δράμα…..πριν… τώρα μια χαρά! Μια πυκνωσουλα βέβαια από το mid και πίσω εγώ θα την έκανα για να δέσει καλύτερα με το μπροστά που έχει καλή πυκνότητα.
 

Marios1982

Well-Known Member
Μου θυμίζει την ουλή που έχω στο αριστερό γόνατο από εγχείρηση χιαστού το 1996….. με τις τρύπες αριστερα-δεξιά …..δράμα…..πριν… τώρα μια χαρά! Μια πυκνωσουλα βέβαια από το mid και πίσω εγώ θα την έκανα για να δέσει καλύτερα με το μπροστά που έχει καλή πυκνότητα.
Σκι ή μπάλα;
 

Bigk

Well-Known Member
Συγγνώμη για το προηγούμενο σχόλιο. Τώρα είδα ότι υπάρχουν φωτογραφίες άλλης επέμβασης για σύγκριση των περιστατικών.
 

JimKan1

Well-Known Member
Οπως βλεπεις μπορω να το διορθωσω τις περισσοτερες φορες. Μαλλον δεν περιμενες τις τελικες φωτογραφιες! :)
Αρα θεραπευεται, τις φορες που δεν μπορειτε να το διορθωσετε ποιος ειναι ο λογος; πολυ μεγαλη ζημια να φανταστω;

Απο τις φωτογραφιες δεν μπορω να καταλαβω αν διορθωθηκε απο την εξαγωγη η αν κρυφτηκε απο τα νεα μοσχευματα που μπηκαν.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Αρα θεραπευεται, τις φορες που δεν μπορειτε να το διορθωσετε ποιος ειναι ο λογος; πολυ μεγαλη ζημια να φανταστω;

Απο τις φωτογραφιες δεν μπορω να καταλαβω αν διορθωθηκε απο την εξαγωγη η αν κρυφτηκε απο τα νεα μοσχευματα που μπηκαν.
Αμα κοιταξει;ς καλυτερα θα δεις οτι εχω αφαιρεσει ΠΟΛΛΑ μοσχευματα απο πολυ χαμηλα και απο σημεια που δεν επρεπε να εχουν μπει στους κροταφους = δεν καλύφθηκαν απο νεα τριχθυλάκια.
Η ανακύκλωση δεν αφηνει σημαδια οταν γινεται σωστα!
 

JimKan1

Well-Known Member
Αναρωτιέμαι αν υπάρχουν γιατροί να αναλαμβάνουν τόσο δύσκολα περιστατικά! Συγχαρητήρια Γιατρέ !
Καλα δεν τα αναλαμβανουν δωρεαν, συν οτι στους περισσοτεροι γιατρους ΜΕΤ, αν κρινεις απο αποτελεσματα σαν αυτο, δεν τους καιγεται καρφι για τον ασθενη.
 
Μπλουζα