Sta8is, fue, 2700 grafts, 8/6/2015

aeratos28

Just aeratos
φιλε δημητρη38 που ειδες να συγκρινω εταιρίες?? εγώ συγκρινα τι ειπες στον ένα και τι στον άλλον..και στον κωστακι έχεις ξεκινήσει από νωρίς και μιλας για φυτρωση ούτε 1000 grafts ενώ εδώ του λες ότι έχει παρά πολύ δρόμο ακόμα..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

river1

New Member
file stahti δε θελω να σε χαλασω αλλα μαλλια δε προκειται να βγουν, αν δε βγηκανε στους 3-4 μηνες μη περιμενεις κ πολλα
ενας φιλος μου ειχε κανει εκει και μαλλια δε βγηκανε,πεντε τριχες βγηκαν ,καραφλος και τοτε καραφλος και τωρα,του λεγανε θα βγουν στους επομηνες μηνες πεντε εξι εφτα μηνες.. τα μαλλια δε βγηκανε ποτε και εκλαιγε τα λεφτα του
σε βαζουν και υπογραφεις και λεφτα δε παιρνεις πισω,τις εταιριες τις ενδιαφερει το κερδος γ αυτο υπογραφεις για να μη
παρεις τα λεφτα σ πισω βγουν δε βγουν τα μαλλακια.. παντως γνωμη μου για πιο σιγουρο αποτελεσμα επρεπε να πας προς αμερικη να τη κανεις , παρακολουθω το φορουμ καιρο και κατι εχω μαθει ευτυχως που υπαρχει κ αυτο..
 

dimitris50423

Well-Known Member
στον 4ο μηνα Σταθη επρεπε να εχεις φυτρωση.. δεν εχει παει καλα μεχρι τωρα η μμ σου. εχεις μιλησει με την κλινικη που πηγες? τι σου εχουν πει? εχεις και αλλους μηνες μπροστα αλλα δεν γινεται ξαφνικα να φυτρωσουν 2700 μοσχευματα.
προς τιμην σου ειναι που βαζεις φωτο και αν δε σε ικανοποιησει το αποτελεσμα να διεκδικησεις αυτο για το οποιο εδωσες 8000 ευρω. να μας ενημερωνεις για την πορεια σου οποια και αν ειναι αυτη.
εχεις τους 2 επομενους μηνες που ειναι δυνατοι οσο αφορα την φυτρωση ας ελπισουμε να παει καλυτερα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
file stahti δε θελω να σε χαλασω αλλα μαλλια δε προκειται να βγουν, αν δε βγηκανε στους 3-4 μηνες μη περιμενεις κ πολλα
ενας φιλος μου ειχε κανει εκει και μαλλια δε βγηκανε,πεντε τριχες βγηκαν ,καραφλος και τοτε καραφλος και τωρα,του λεγανε θα βγουν στους επομηνες μηνες πεντε εξι εφτα μηνες.. τα μαλλια δε βγηκανε ποτε και εκλαιγε τα λεφτα του
σε βαζουν και υπογραφεις και λεφτα δε παιρνεις πισω,τις εταιριες τις ενδιαφερει το κερδος γ αυτο υπογραφεις για να μη
παρεις τα λεφτα σ πισω βγουν δε βγουν τα μαλλακια.. παντως γνωμη μου για πιο σιγουρο αποτελεσμα επρεπε να πας προς αμερικη να τη κανεις , παρακολουθω το φορουμ καιρο και κατι εχω μαθει ευτυχως που υπαρχει κ αυτο..

Παρακολουθεις το φορουμ καιρο μεγαλε αλλα ΑΡΧΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙΣ........
Ξαφνικα πεταγεσαι σαν νεο μελος με ενα μυνημα μονο στο ιστορικο σου για να μας πει τι ρε μεγαλε?
Να τα γειωσεις ολα και να τρολαρεις?
Στον φιλο οντως φενεται να μην εχει παει κατι καλα αλλα πρεπει να μπει οπωσδηποτε να μας ενημερωση αν εχει καμια εξελιξη.
βαλε φωτος και του φιλου σου να δουμε μαγκακο του πληκτρολογιου και μετα ελα μιλα μας.
 

aeratos28

Just aeratos
john θα σου πω την αλήθεια φιλε..δεν μου έχει ξεφύγει αλλά είπα πως αν πω κάτι θα με πείτε προκατειλημμένο κτλ και ότι ψάχνω τα αρνητικά της Κύπρου γι αυτό και δεν ασχολήθηκα..ειπα το 2016 θα με κάνει πιο ήρεμο στις κουβέντες μου εδώ στο φόρουμ.:)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
θα θελα να εξεταστη η IP. του river1 πιστευω ειναι κλωνος και μπηκε να εξοργισει κοσμο....
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
john θα σου πω την αλήθεια φιλε..δεν μου έχει ξεφύγει αλλά είπα πως αν πω κάτι θα με πείτε προκατειλημμένο κτλ και ότι ψάχνω τα αρνητικά της Κύπρου γι αυτό και δεν ασχολήθηκα..ειπα το 2016 θα με κάνει πιο ήρεμο στις κουβέντες μου εδώ στο φόρουμ.:)

φιλε δεν μαρεσεις ηρεμος.και η κυπρος δεν ειναι δικια μας κλινικη και ουτε μετοχοι ειμαστε..ισα ισα και μεγαλη η χαρη της.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν ειναι αρνητικο το αποτελεσμα του φιλου μας εδω και εμεις θα το δωσουμε στεγνα το μονο σιγουρο.Πρεπει να μας ενημερωσει τι γινεται πρωτα...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Δημητρης38

Active Member
φιλε δεν μαρεσεις ηρεμος.και η κυπρος δεν ειναι δικια μας κλινικη και ουτε μετοχοι ειμαστε..ισα ισα και μεγαλη η χαρη της.

Ηρεμος αν ειναι, δεν γουσταρουμε ξενερωτους φλωρους πες του.. ...
Μπογδανος Απολογητικος και μην μας πρηζει τα @@ σε καθε ποστ οτι δεν θελει να παρεξηγηθουν αυτα που λεει να ΜΗΝ ειναι πες του (τωρα δεν θα ειναι ουτε ηρεμος)


----------------------
Σταθη που χαθηκες εσυ φιλε ?
Εχουμε κανενα νεο προοδου ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
εσένα ποιος σου μίλησε ρε τώρα?? είμαι ευγενικός κτλ και δεν θέλω φασαρίες αυτό είναι όλο...αλλα επειδη με προκαλειται,περιμένω λοιπόν να ανεβάσει φωτό ο φίλος να δείτε την φολα που του πάτησαν στην νήσο της Αφροδίτης..αν και δεν πιστεύω ότι θα ανεβάσει καμία φωτό..δεν τον είδαν ότι ήταν ακατάλληλος για εμφύτευση ???μπαμ έκανε το παιδί!χαλια δοτρια χάλια όλα!
Ηρεμος αν ειναι ειναι, δεν γουσταρουμε ξενερωτους φλωρους πες του.. ...
Μπογδανος Απολογητικος και μην μας πρηζει τα @@ σε καθε ποστ οτι δεν θελει να παρεξηγηθουν αυτα που λεει να ΜΗΝ ειναι πες του (τωρα δεν θα ειναι ουτε ηρεμος)
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Παρατηρω του σταθη την δοτρια και βλεπω δεν ειναι καλη αλλα θα θελα να με διευκρινησει λιγο αυτο που λεει εδω.....
Καταγραφή.JPG
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Η κλινικη τον ειπε ειναι δυσκολη περιπτωση αρα κατι γνωριζε οτι ισως δεν παει και τοσο καλα.
Θα με πεις τωρα να μην τον αναλαμβανε καν ναι...και εδω ερχομαι και ρωτω τον σταθη.
Σταθη μηπως επεμενες εσυ να κανεις μεταμοσχευση και οτι γινει? με ρισκο να μην πετυχει?
Γιατι απο δοτρια εισαι χαλια λιγακι και τα 8100 ευρω δεν ειναι και λιγα για να μην πετυχεις τιποτα.
Αν επεμενε ομως η κλινικη οτι ολα θα πανε καλα μην ανυσηχεις ενω ηξεραν τι θα συμβει τοτε ειναι φαουλ.
Ας μας το διευκρινησει αυτο ο σταθης καλυτερα.
 

aeratos28

Just aeratos
john αν δεν έπρεπε να κάνει ο Στάθης έπρεπε να τον διώξει ή h*c..ας επέμενε όσο ήθελε.σοβαρή εταιρία ειναι και δεν πρέπει να χαλάει το όνομα της με τέτοια..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εχεις δικιο αλλα ειναι αυτο που γραφω παραπανω και θελω να μας το εξηγησει ο σταθης.
Λενε η ελπιδα πεθαινει τελευταια.
Αν πηγαινα εγω και τους ελεγα βαλτε με μεσα για μεταμοσχευση και μου ελεγαν σηκω φυγε με τιποτα και τους εβγαζα 8000 χιλιαρικα ζεστα και ελεγα δεν με νοιαζει οτι και αποτελεσμα να παρω για να μου φυγει ενα βαρος οτι προσπαθησα δεν θα το κανα?
Μην ξεχνας τα παλια αποτελεσματα της lazerline και bergank*d ηταν μηδενικα τα εβλεπε ο κοσμος αλλα πηγαινε παλι με αυτην την γ@μημενη ελπιδα μπας και γινει κατι.
 
Μπλουζα