sos αυπνια

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

orestis

Member
Σε πολλα super market κυκλοφορουν τα παρακατω τσαγια. Ειναι για διαφορα προβληματα το καθενα, και εχει και για την αιπνια.
http://www.badheilbrunner-hellas.gr/ioei-i-i-i-i-i-i-i-i-i-i-i-i-i.html?p=1
Μπορεις να δοκιμασεις. Προκειτε για μηγματα απο διαφορα βοτανα, που ειναι καταλληλα για την καθε περιπτωση.
 

Kostas123

New Member
Καλησπέρα. Παιδιά εγώ σαν άτομο έχω πολύ άγχος και γενικά αγχώνομαι για το παραμικρό. Για ένα χρόνο αντιμετώπιζα σοβαρό πρόβλημα αϋπνίας. Σηκωνόμουν όπως κάνω κάθε μέρα 7 το πρωί και πήγαινε 1 το βράδυ και δεν έκλεινα μάτι. Καφέδες κλασικά ένα με δυο την ημέρα . Επίσης με έπιανε συχνουρία μόνο όταν έπεφτα στο κρεβάτι, ανά 20 λεπτά πήγαινα τουαλέτα. Τι με βοήθησε έμενα να το ξεπεράσω:
Απλά πρόσθεσα λίγο υδατάνθρακα μια ώρα πριν τον ύπνο λίγα μακαρόνια ή ρύζι ή πατάτες και λίγους ξυρούς καρπούς. Ακομα σταμάτησα όταν έπεφτα για ύπνο να σκεφτομαι τι έγινε στην μέρα που πέρασε και τι πρέπει να κάνω την επομένη κλπ…
Για το φαγητό μην σαν πάρω στον λαιμό μου εγώ δεν έχω θέμα να φάω και μετά από μια ώρα να ξαπλώσω, άλλους μπορεί να τους πειράξει. Νομίζω όμως ότι οι θετικές σκέψεις είναι το σημαντικότερο!
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Kostas123 είπε:
Ακομα σταμάτησα όταν έπεφτα για ύπνο να σκεφτομαι τι έγινε στην μέρα που πέρασε και τι πρέπει να κάνω την επομένη κλπ…
[/u]

Καλησπέρα φίλε Κωστα, αυτο και μόνο κάνει δουλεια.. δοκιμασμένο ;)
 
Μπλουζα