Salonikios30, fue, 1900 grafts, 17-05-2016

salonikios30

Active Member
image-0-02-05-3e7f8bf7f7d3b8e30005c9832ecfad6fc1abc95d530483a2608655f8433ee8db-V.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Θες μια μικρη επισκευη σαλονικιε και εισαι κομπλε.Οντως το αποτελεσμα ειναι μετριο και πρεπει να σε αναλαβουν δωρεαν για διορθωτικη.Δεν νομιζω οτι χρειαζεσαι πολλα μοσχευματα απλα να φυτρωσουν αυτα που θα μπουν και θα εισαι κομπλε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

salonikios30

Active Member
Αυτο ειναι κ το τελικο αποτελεσμα μετα απο 15 μηνες απο την μ.μ .δυστηχως αναπολω την προ μ.μ κατασταση μου. Πριν την μ.μ χρησιμοποιουσα λακ κ δεν αφηνα το μαλλι αλουστο για να καλυπτω τους κροταφους , πλεον εμαθα να κυκλοφορω μονο με τοπικ ευτυχως π υπαρχει κ καμουφλαρομαι.
 

salonikios30

Active Member
Συναντηθηκα με τον φιουρη και το γεωργιου κ θα ηθελα να τους ευχαριστησω για το χρονο τους. Με φιουρη ειχα φιλικη κουβεντα δε με ψιλαφισε στο μαλλι κ οπως με ειπε δε μπορουν να με αναλαβουν για διορθωτικη γιατι εχω πολυ μαμα μαλλι κ υπαρχει κινδυνος σοκ λος. Του ξεκαθαρισα δε θελω τιποτα δωρεαν κ δε με ενδιαφερει το δωρεαν θελω ομως να φτιαξω την εικονα μου και να μη κυκλοφορω με τοπικ για να το καμουφλαρω κ παλι με διαβεβαιωσε οτι δε γινετε λογο κινδυνου σοκ λος κ οτι ειναι μεγαλο το ρισκο κ αν επιμεινω να κανω το ρισκο θα ειναι αποκλειστικα δικο μου αποτρεποντας με να κανω διορθωτικη. Κ οτι καλο σαν προταση θα ηταν να ξεκινησω φινα..
 

koumparos

Well-Known Member
Λογικο μου ακουγεται διοτι φοβουνται για δευτερη αποτυχια και δεν θελουν να ρισκαρουν.Κοιτα προς τουρκια μερια η ισπανια εαν σε παιρνει οικονομικα αλλιως ποιο μακρυ μαλι και λιγο τοπικ και μην ασχοληθεις ξανα.Δεν εχεις αλλες επιλογες νομιζω.Θα σου ελεγα γεωργιου αλλα εδω χρειαζεσαι μαεστρο και εμπειρια και η γνωμη μου ειναι φινα πριν και κατα τη διαρκεια της μμ ωστε να εισαι καλυμενος απο ολες τις πλευρες.
 

salonikios30

Active Member
Απο hdc διορθωτικη γιοκ .συναντηθηκα κ με τον γεωργιου οταν ηρθε θεσσαλονικη μετα την συναντηση π ειχα με τον φιουρη ο οποιος απο το βλεμα του εδειξε απογοητευση για την γενικη εικονα της μ.μ μου .απογοητευση οποια ειχα κ εγω. Με ψιλαφισε ληπτρια κ εστιασε στη δοτρια μου ρωτωντας με ποσσες μ.μ εχω κανει γιατι η κατασταση της δοτριας μου ειναι λες κ εχω κανει 2 μ.μ.με ενημερωσε οτι η δοτρια μου δε μπορει να δωσει πανω απο 800 γκραφτ για να μη κανει μπαμ. Εκει μου κοπηκαν τα ποδια ξερω οτι δεν εχω καλη δοτρια αλλα η αρχικη εκτιμηση απο hdc προ μ.μ ηταν οτι μπορουν να παρουν μεχρι κ 9000 γκραφτ κ μπορω να κανω αλλες 2-3 μ.μ μιας κ μ.μ που θα κανω θα ειναι μικρη. Ο γεωργιου μ προτεινε αν το αποφασισω λογο της απογοητευσης μου πλεον για τις μ.μ οτι θα με αναλαβει δωρεαν κ με διαβεβαιωσε 100% για το αποτελεσμα της μ.μ προκειμενου να διορθωθει η εικονα μου κ οτι ουδεμια περιπτωση για κινδυνο σοκ λος θα εχω. Τον ευχαριστησα επανερχομενος στην επιφυλαξη μου για το αποτελεσμα που θα μου δωσει κ με διαβεβαιωσε οτι δεν υπαρχει κανενας κινδυνος κ οτι μπορει χωρις κανενα ρισκο να μου δωσει το αποτελεσμα που θελω.
 

salonikios30

Active Member
Επιλογ
Λογικο μου ακουγεται διοτι φοβουνται για δευτερη αποτυχια και δεν θελουν να ρισκαρουν.Κοιτα προς τουρκια μερια η ισπανια εαν σε παιρνει οικονομικα αλλιως ποιο μακρυ μαλι και λιγο τοπικ και μην ασχοληθεις ξανα.Δεν εχεις αλλες επιλογες νομιζω.Θα σου ελεγα γεωργιου αλλα εδω χρειαζεσαι μαεστρο και εμπειρια και η γνωμη μου ειναι φινα πριν και κατα τη διαρκεια της μμ ωστε να εισαι καλυμενος απο ολες τις πλευρες.
βγαζουμε την επιλογη ποιο μακρυ μαλλι κ ας μη μου παει το κοντο γιατι οσο ποιο μακρυ διχνει χειροτερα.
 

Stripar

Established Member
Πως γίνεται άν έχεις δότρια 9000g όπως σου είπε ο Φιουρης στο consultation , ο Γεωργίου να μιλάει οτι μπορεί να πάρει μέχρι 800g , Προκειμένου να μην φαίνεται άσχημη η δότρια.

1900 g δεν έβαλες στην μτχ σου?
Που πήγε η υπόλοιπη δότρια...?
 

salonikios30

Active Member
Κακα τα ψε
Πως γίνεται άν έχεις δότρια 9000g όπως σου είπε ο Φιουρης στο consultation , ο Γεωργίου να μιλάει οτι μπορεί να πάρει μέχρι 800g , Προκειμένου να μην φαίνεται άσχημη η δότρια.

1900 g δεν έβαλες στην μτχ σου?
Που πήγε η υπόλοιπη δότρια...?
κακα τα ψεματα 9000 γκραφτ δε παιζει αλλα αφεθηκα στα χερια τους κ πλεον απογοητευτκα οσο αναφορα το θεμα μ.μ.1850 γκραφτ για την ακριβεια
 
Μπλουζα