Rogaine / Regaine FAQ

Quarantine

Active Member
Μην νομίζεις οτι και με την τοπική δεν υπάρχουν θέματα. Πχ εμένα με αφρό και μόνο κροτάφους μπιφτέκι και λίγο γένια, τα φρύδια έχουν γίνει θάμνος απο τότε και οι τρίχες στα αυτιά δεν παλεύονται. Αλλά... χαλάλι, και δουλειά στο κεφάλι έκανε και τα γένια γέμισαν τελείως (αυτά στο κεφάλι τα κράτησε η φίνα και συνεχίζει να τα κρατάει η ντούτα μια χαρά).
Ανάλογα ποσά χρόνια την βάζεις,εγώ την βάζω 10 χρόνια και δεν έχω τίποτα,στην αρχή είχα και εγώ μια αύξηση στα φρύδια.Αν είσαι νέος χρήστης θα φύγει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dlazaros

Well-Known Member
Ανάλογα ποσά χρόνια την βάζεις,εγώ την βάζω 10 χρόνια και δεν έχω τίποτα,στην αρχή είχα και εγώ μια αύξηση στα φρύδια.Αν είσαι νέος χρήστης θα φύγει.
Μπά, δεν φύγανε απο τότε. Νομίζω οτι έχει να κάνει με την ηλικία όπου αρχίζουν και μακραίνουν τρίχες που μέχρι τα 40 δεν μάκραιναν όπως τα φρύδια. Μικρό το κακό.
 

Quarantine

Active Member
Η απόδοση της μινοξ παρατηρώ πως έχει πέσει αρκετά σε σχέση με τα πρώτα χρόνια.
Κάθε φορά που βάζω μινοξ δύο φορές την μέρα,παρατηρώ τά μαλλιά μου να φουντώνουν και να φαίνονται κατευθείαν πιο πικνά,σαν να πήραν την δόση τους,σαν το λουλούδι που διψά για νερό και όταν το ποτίζεις τινάζει κατευθείαν.
Έτσι και τα μαλλιά μου,σαν να διψάνε για μινοξ και αυτήν η ποσότητα που βάζω πλέων δεν τους είναι αρκετή.Μετα από λίγες ώρες από την στιγμή που βάζω μινοξ τα μαλλιά ξανά επιστρέφουν στην αρχική τους κατάσταση, μαραίνονται.
Αυτό το πράγμα δεν γινόταν τα πρώτα χρόνια.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Η απόδοση της μινοξ παρατηρώ πως έχει πέσει αρκετά σε σχέση με τα πρώτα χρόνια.
Κάθε φορά που βάζω μινοξ δύο φορές την μέρα,παρατηρώ τά μαλλιά μου να φουντώνουν και να φαίνονται κατευθείαν πιο πικνά,σαν να πήραν την δόση τους,σαν το λουλούδι που διψά για νερό και όταν το ποτίζεις τινάζει κατευθείαν.
Έτσι και τα μαλλιά μου,σαν να διψάνε για μινοξ και αυτήν η ποσότητα που βάζω πλέων δεν τους είναι αρκετή.Μετα από λίγες ώρες από την στιγμή που βάζω μινοξ τα μαλλιά ξανά επιστρέφουν στην αρχική τους κατάσταση, μαραίνονται.
Αυτό το πράγμα δεν γινόταν τα πρώτα χρόνια.
Σίγουρα πέφτει η απόδοση της μινόξ με τα χρόνια.
Και σε σχέση με τη φίνα, μπορεί να πέσει και πολύ απότομα η απόδοση της.
Είμαι χρήστης μινόξ εδώ και 13-14 χρόνια.
Από τα 22 μέχρι τα 30-31 η μινόξ με κρατούσε αναλλοίωτο. Κάπου εκεί κατέρρευσε πολύ απότομα η δραστικότητα της.
Επίσης το 2 φορές την ημέρα μινόξ από το 1 έχει ελάχιστη διαφορά έως καθόλου.
Γι αυτό να το έχετε υπόψη ειδικά όσοι είστε καπου στα 30-32+.
 

orange

Member
Axelan έχει μόνο υγρό;από π το παίρνεις και πόσο;
Και η φαρμακοποιός και εδώ μέσα μου είπαν πως βγαίνει μόνο σε υγρό. Το προτίμησα γιατι, απο οσο μπορεσα να καταλαβω απο οσα γραφτηκαν στο φορουμ, εχουν καλυτερη εμφανιση τα μαλλια σε σχεση με τα αλλα σκευάσματα μινοξιδιλης, και μονο για αυτο. Πηγα στο φαρμακείο της γειτονιάς μου το ζητησα, το παραγγειλε στην φαρμακαποθηκη και την ιδια μερα το ειχα.
Υγ. όποιος εχει γνωμη αν κανει καλο να περναω λιγο ρολερ πριν την εφαρμογή (σε οποιοδήποτε σκευασμα μινοξιδιλης) ή αν το εκανε και ειδε αρνητικα συμπτώματα, θα ημουν ευγνωμων αν ενημερωνε (μην κανω κανα κοκκινισμα και δεν μπορώ να βγω εξω)
 

Quarantine

Active Member
Σίγουρα πέφτει η απόδοση της μινόξ με τα χρόνια.
Και σε σχέση με τη φίνα, μπορεί να πέσει και πολύ απότομα η απόδοση της.
Είμαι χρήστης μινόξ εδώ και 13-14 χρόνια.
Από τα 22 μέχρι τα 30-31 η μινόξ με κρατούσε αναλλοίωτο. Κάπου εκεί κατέρρευσε πολύ απότομα η δραστικότητα της.
Επίσης το 2 φορές την ημέρα μινόξ από το 1 έχει ελάχιστη διαφορά έως καθόλου.
Γι αυτό να το έχετε υπόψη ειδικά όσοι είστε καπου στα 30-32+.
Σκέφτομαι να αυξήσω για έναν μήνα σε τρείς φορές την μέρα,λες να διατρεχω κάποιον κίνδυνο?
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Σκέφτομαι να αυξήσω για έναν μήνα σε τρείς φορές την μέρα,λες να διατρεχω κάποιον κίνδυνο?
Δε χρειάζεται ρε φίλε, μην ταλαιπωρείσαι περαιτέρω με την μινόξ.
1 φορά είναι αρκετή, ότι είναι να σου δώσει θα στο δώσει με τη 1 φορά εννοώ.
Και γω όταν ξεκίνησε να χάννει δραστικότητα αύξησα από 1 σε 2, ελάχιστη διαφορά για λίγο και πάλι σύντομα κατέρρευσε.
Είναι να μην αρχίσει να χάνει δραστικότητα η μινόξ..
 

Quarantine

Active Member
Δε χρειάζεται ρε φίλε, μην ταλαιπωρείσαι περαιτέρω με την μινόξ.
1 φορά είναι αρκετή, ότι είναι να σου δώσει θα στο δώσει με τη 1 φορά εννοώ.
Και γω όταν ξεκίνησε να χάννει δραστικότητα αύξησα από 1 σε 2, ελάχιστη διαφορά για λίγο και πάλι σύντομα κατέρρευσε.
Είναι να μην αρχίσει να χάνει δραστικότητα η μινόξ..
Κάτι άλλο που να έχουμε στην φαρέτρα εκτός φίνα ντούτα και saw Palmetto?
Κάποια καλή βιταμίνη γνωρίζεις για μαλλιά?
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Κάτι άλλο που να έχουμε στην φαρέτρα εκτός φίνα ντούτα και saw Palmetto?
Κάποια καλή βιταμίνη γνωρίζεις για μαλλιά?
Φίνα ντούτα που είπες αυτά είναι, και είσαι υπερπλήρης.
Τα saw palmetto που είπες επειδή έχω παίξει και με αυτά κάπου στα 32, αποτελούν και αυτά ένα βραχυπρόθεσμο πυροτέχνημα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

m3e36

Well-Known Member
Σίγουρα πέφτει η απόδοση της μινόξ με τα χρόνια.
Και σε σχέση με τη φίνα, μπορεί να πέσει και πολύ απότομα η απόδοση της.
Είμαι χρήστης μινόξ εδώ και 13-14 χρόνια.
Από τα 22 μέχρι τα 30-31 η μινόξ με κρατούσε αναλλοίωτο. Κάπου εκεί κατέρρευσε πολύ απότομα η δραστικότητα της.
Επίσης το 2 φορές την ημέρα μινόξ από το 1 έχει ελάχιστη διαφορά έως καθόλου.
Γι αυτό να το έχετε υπόψη ειδικά όσοι είστε καπου στα 30-32+.
Male έχω μια απορία ρε φίλε όσον αφορά τη μινοξ.
πες ότι ένας έχει πρόβλημα μόνο στο μπιφτέκι 80-90 cm2 και βάζει τη συνιστώμενη ποσότητα 2 ml την ημέρα.
έχουμε και έναν άλλο που είναι διάχυτο 5αρι 120cm2 περίπου.
αυτός με τα 120cm2 μήπως πρέπει να βάζει λίγο παραπάνω ποσοτητα ανά ημέρα?
αυτή η συνιστώμενη ποσότητα 2ml ανά ημέρα για πόσα cm2 είναι επαρκής και κάνει αποτελεσματική δουλειά?
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Male έχω μια απορία ρε φίλε όσον αφορά τη μινοξ.
πες ότι ένας έχει πρόβλημα μόνο στο μπιφτέκι 80-90 cm2 και βάζει τη συνιστώμενη ποσότητα 2 ml την ημέρα.
έχουμε και έναν άλλο που είναι διάχυτο 5αρι 120cm2 περίπου.
αυτός με τα 120cm2 μήπως πρέπει να βάζει λίγο παραπάνω ποσοτητα ανά ημέρα?
αυτή η συνιστώμενη ποσότητα 2ml ανά ημέρα για πόσα cm2 είναι επαρκής και κάνει αποτελεσματική δουλειά?
Φίλε @m3e36 είναι καλή η ερώτηση σου και σε εμένα αυτό με τα πόσα ml πρέπει να μπαίνουν ανα περιοχή ποτέ δεν ήταν ξεκάθαρο.
Δεν υπάρχει rule που να σου καθορίζει ακριβώς τα ml ανά cm2.
Και όντως για μεγάλες περιοχές για να είσαι καλυμμένος ίσως μπορεί να πρέπει να βάζεις και λίγο παραπάνω από 2ml, για να είσαι σίγουρος ότι τις έχεις καλύψει.
Για παράδειγμα εγώ που βάζω 1 φορά την ημέρα μινόξ, βάζω στο front/3, middle, άνω crown, κάτω crown 2-3 ψεκασιές, άρα σύνολο 8-10 ψεκάσιες που σίγουρα είναι πάνω από 1ml.
Δεν υπάρχει τρόπος να το μετρήσεις ακριβώς και να ξέρεις.
Γι' αυτό λένε κιόλας, ότι για μεγάλες περιοχές έχουν αντικειμενικές δυσκολίες τα τοπικά, και ίσως είναι καλύτερο το οραλ π.χ. οραλ μινόξ.
Αλλά το μόνο όραλ που αξίζει για εμένα είναι η φίνα, εφόσον τη δουλειά της οραλ μινόξ μπορείς να την κάνεις με το τοπικό και ας είναι και μεγάλη η περιοχή.
 

m3e36

Well-Known Member
Φίλε @m3e36 είναι καλή η ερώτηση σου και σε εμένα αυτό με τα πόσα ml πρέπει να μπαίνουν ανα περιοχή ποτέ δεν ήταν ξεκάθαρο.
Δεν υπάρχει rule που να σου καθορίζει ακριβώς τα ml ανά cm2.
Και όντως για μεγάλες περιοχές για να είσαι καλυμμένος ίσως μπορεί να πρέπει να βάζεις και λίγο παραπάνω από 2ml, για να είσαι σίγουρος ότι τις έχεις καλύψει.
Για παράδειγμα εγώ που βάζω 1 φορά την ημέρα μινόξ, βάζω στο front/3, middle, άνω crown, κάτω crown 2-3 ψεκασιές, άρα σύνολο 8-10 ψεκάσιες που σίγουρα είναι πάνω από 1ml.
Δεν υπάρχει τρόπος να το μετρήσεις ακριβώς και να ξέρεις.
Γι' αυτό λένε κιόλας, ότι για μεγάλες περιοχές έχουν αντικειμενικές δυσκολίες τα τοπικά, και ίσως είναι καλύτερο το οραλ π.χ. οραλ μινόξ.
Αλλά το μόνο όραλ που αξίζει για εμένα είναι η φίνα, εφόσον τη δουλειά της οραλ μινόξ μπορείς να την κάνεις με το τοπικό και ας είναι και μεγάλη η περιοχή.
Κοιτα φιλε εγω χρησιμοποιω συριγγα 1ml και βαζω καθε φορα ακριβως 1ml.
Εδω και 14 μηνες που κανω για πρωτη φορα στη ζωη μου χρήση μινοξ εβαζα σε μια περιοχή περίπου 110-120 cm2 (απο μπροστά μεχρι τη μπλε γραμμη που βλεπεις στη φωτο).
Εδω και 3 βδομαδες εκανα την 5η μεταμόσχευση (ενισχυσα το crown) που είναι μια περιοχη 80-90 cm2.
Επειδη θελω να επιταχυνω την φυτρωση αρχισα βαζω και στο crown.οποτε χονδρικα ειμαστε στα 200+ cm2.
Το 1ml μου φαινεται λιγο καθε φορα γι αυτη την μεγαλη εκταση και αναρωτιεμαι κατα ποσο ειναι αποτελεσματική αυτη η ποσοτητα σε τοσο μεγαλη περιοχή.να βαλω περισσοτερο η θα εχω τιποτα παρενέργειες?
Υ.γ ειμαι πληρη ενημερωμένος για oral minox και φινα και ξερω οτι χωρις αυτα χτίζεις παλάτια στην άμμο αλλα δεν εχω σκοπο να κανω χρηση.
 

Συνημμένα

  • Polish_20230227_125822446.jpg
    Polish_20230227_125822446.jpg
    2.4 MB · Προβολές: 27
  • Polish_20230227_131927423.jpg
    Polish_20230227_131927423.jpg
    2.6 MB · Προβολές: 26
  • Polish_20230227_132211509(1).jpg
    Polish_20230227_132211509(1).jpg
    483.6 KB · Προβολές: 26

orange

Member
όπως είχα διαβάσει και από άλλον εδώ μέσα να του συμβαίνει, και σε εμένα η μινοξιδίλη τοπικό (axelan υγρό) κάνει μαύρους κύκλους στα μάτια σε μεγάλο βαθμό, δηλαδή να κρεμάνε. Φυσικά συνεπικουρεί και ότι έχω το στίγμα της μεσογειακής αναιμίας και αιματοκρίτη πάντα κάτω από τα όρια, 33-35, που και αυτό από μικρή ηλικία που δημιουργεί κομμένα μάτια και μαύρους κύκλους. Απλά με τη μινοξιδίλη, όπως δυστυχώς διαπιστώνω αυτές τις τρεις εβδομάδες που βάζω, το επιβάρυνε αρκετά. Βάζω μια φορά την ημέρα. Θα βάζω μέχρι να τελειώσει το μπουκάλι και θα συνεχίσω μόνο σε χάπι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostas144

Member
Κοιτα φιλε εγω χρησιμοποιω συριγγα 1ml και βαζω καθε φορα ακριβως 1ml.
Εδω και 14 μηνες που κανω για πρωτη φορα στη ζωη μου χρήση μινοξ εβαζα σε μια περιοχή περίπου 110-120 cm2 (απο μπροστά μεχρι τη μπλε γραμμη που βλεπεις στη φωτο).
Εδω και 3 βδομαδες εκανα την 5η μεταμόσχευση (ενισχυσα το crown) που είναι μια περιοχη 80-90 cm2.
Επειδη θελω να επιταχυνω την φυτρωση αρχισα βαζω και στο crown.οποτε χονδρικα ειμαστε στα 200+ cm2.
Το 1ml μου φαινεται λιγο καθε φορα γι αυτη την μεγαλη εκταση και αναρωτιεμαι κατα ποσο ειναι αποτελεσματική αυτη η ποσοτητα σε τοσο μεγαλη περιοχή.να βαλω περισσοτερο η θα εχω τιποτα παρενέργειες?
Υ.γ ειμαι πληρη ενημερωμένος για oral minox και φινα και ξερω οτι χωρις αυτα χτίζεις παλάτια στην άμμο αλλα δεν εχω σκοπο να κανω χρηση.
Φιλε με 5 μμ δεν κανεις παλατια στην αμμο χωρις φινα και μινοξ γιατι πρεπει να εχεις βαλει πολλα μονιμα τριχοθυλακια..κατα την γνωμη μου παλατια στην αμμο κανει καποιος οταν εχει κανει μμ και βαζει μινοξ για 3-4 μηνες η και χρονο ωστε να δυναμωσουν οι τριχες του γιατι οταν την σταματησει θα ειναι σαν να μην εβαλε αλλα ακομα και εφορου ζωης να την βαζει καποιος παλι μετα απο καποια χρονια σταματαει να αποδιδει..εσυ που το θες για επιταχυνση ειναι λογικο αλλα βλεπω και βιντεακια απο γιατρους και την εχουν συνδιασει με την μμ αλλα η αποψη μου ειναι απλα θελουν να καμουφλαρουν τις δουλειες τους..η μαγκια ειναι να δωσει καλο αποτελεσμα χωρις την βοηθεια αυτη
 

Marios1982

Well-Known Member
Φιλε με 5 μμ δεν κανεις παλατια στην αμμο χωρις φινα και μινοξ γιατι πρεπει να εχεις βαλει πολλα μονιμα τριχοθυλακια..κατα την γνωμη μου παλατια στην αμμο κανει καποιος οταν εχει κανει μμ και βαζει μινοξ για 3-4 μηνες η και χρονο ωστε να δυναμωσουν οι τριχες του γιατι οταν την σταματησει θα ειναι σαν να μην εβαλε αλλα ακομα και εφορου ζωης να την βαζει καποιος παλι μετα απο καποια χρονια σταματαει να αποδιδει..εσυ που το θες για επιταχυνση ειναι λογικο αλλα βλεπω και βιντεακια απο γιατρους και την εχουν συνδιασει με την μμ αλλα η αποψη μου ειναι απλα θελουν να καμουφλαρουν τις δουλειες τους..η μαγκια ειναι να δωσει καλο αποτελεσμα χωρις την βοηθεια αυτη
Πως να δώσει αποτέλεσμα όταν μια τρίχα έχει λεπτύνει πάρα πολύ σχεδόν σε όλο το κεφάλι; Όσο καλός και να ναι ο γιατρός! Άστο φίλε, μεγάλη κατάρα η αλωπεκία.
 

Quarantine

Active Member
έχω 15 μέρες που ξανά ξεκίνησα το revivogen και τα μαλλιά μου δείχνουν καλύτερα,η τρίχα έχει παχύνει και όταν τα στρώνω κάτω φαίνονται πυκνότερα.
Θα το κόψω λόγο κόστους βέβαια, απλά είχα ένα μπουκαλάκι και είπα να το τελειώσω.
Ποτε δεν πίστεψα σε ματζουνια αλλά το συγκεκριμένο κάνει δουλειά το ξέρω και από παλιά που το έβαζα περισσότερο καιρό.
Σκέφτομαι να παραγγείλω saw Palmetto σε λάδι που είναι φθηνό και να κάνω τοπική χρήση για να δω μήπως είναι αυτό το συστατικό του revivogen που κάνει όλη τη δουλειά και έτσι δεν χρειάζεται να παραγγέλνω 108 ευρώ τα τρία μπουκάλια παρά μόνον 15 το μπουκάλι.
Πάντως θα ξεκινήσω χρήση μινοξιδιλης μόλις τελειώσω με το revivogen, τρεις φορές την ημέρα για να δω αν θα υπάρξει κάποια βελτίωση,θα βγάλω και φωτογραφίες πριν και μετά.
Γιατί θεωρώ πως η αύξηση της δοσολογίας θα μου δώσει καλύτερα αποτελέσματα όπως παλιά?
Γιατί για ένα μεγάλο διάστημα το είχα γυρίσει από φοαμ σε υγρή, αργότερα αποφάσισα να ξανά αρχίσω φοαμ ξεχνώντας πως πρέπει να γεμίζεις το μισό καπάκι και όχι ολόκληρο,το αποτέλεσμα?να βάζω άθελα μου δυο γεμάτα καπάκια την μέρα δλδ 4 ml το μαλλί είχε γίνει γάματα και δεν το πίστευα,το αστείο? είχα παραγγείλει από biovea το αμερικανικο ρογκειν και μην μπορώντας να καταλάβω την άνοδο που είχα έλεγα, κοίτα να δεις οι Αμερικάνοι έχουν την καλύτερη μινοξιδιλη και η δικές μας είναι μουφα,ακόμα και το regaine που είναι ίδιο.
 

cool11

Well-Known Member
έχω 15 μέρες που ξανά ξεκίνησα το revivogen και τα μαλλιά μου δείχνουν καλύτερα,η τρίχα έχει παχύνει και όταν τα στρώνω κάτω φαίνονται πυκνότερα.
Θα το κόψω λόγο κόστους βέβαια, απλά είχα ένα μπουκαλάκι και είπα να το τελειώσω.
Ποτε δεν πίστεψα σε ματζουνια αλλά το συγκεκριμένο κάνει δουλειά το ξέρω και από παλιά που το έβαζα περισσότερο καιρό.
Σκέφτομαι να παραγγείλω saw Palmetto σε λάδι που είναι φθηνό και να κάνω τοπική χρήση για να δω μήπως είναι αυτό το συστατικό του revivogen που κάνει όλη τη δουλειά και έτσι δεν χρειάζεται να παραγγέλνω 108 ευρώ τα τρία μπουκάλια παρά μόνον 15 το μπουκάλι.
Πάντως θα ξεκινήσω χρήση μινοξιδιλης μόλις τελειώσω με το revivogen, τρεις φορές την ημέρα για να δω αν θα υπάρξει κάποια βελτίωση,θα βγάλω και φωτογραφίες πριν και μετά.
Γιατί θεωρώ πως η αύξηση της δοσολογίας θα μου δώσει καλύτερα αποτελέσματα όπως παλιά?
Γιατί για ένα μεγάλο διάστημα το είχα γυρίσει από φοαμ σε υγρή, αργότερα αποφάσισα να ξανά αρχίσω φοαμ ξεχνώντας πως πρέπει να γεμίζεις το μισό καπάκι και όχι ολόκληρο,το αποτέλεσμα?να βάζω άθελα μου δυο γεμάτα καπάκια την μέρα δλδ 4 ml το μαλλί είχε γίνει γάματα και δεν το πίστευα,το αστείο? είχα παραγγείλει από biovea το αμερικανικο ρογκειν και μην μπορώντας να καταλάβω την άνοδο που είχα έλεγα, κοίτα να δεις οι Αμερικάνοι έχουν την καλύτερη μινοξιδιλη και η δικές μας είναι μουφα,ακόμα και το regaine που είναι ίδιο.

Revivogen απο που παραγγελνεις; Πουλα κανεις στην Ευρωπη; Η αγορες απο Αμερικη, ειναι εντελως απαγορευτικες πια.

Ακομη, να πω οτι ενω το revivogen πολυ παλια, πολλοι το εψαχναν και το ειχαν σε καποια εκτιμηση, η πλειοψηφια των μελων του φορουμ κατεληξε να το χαρακτηριζει....φιδελαιο!
Φυσικα, ηταν παντα πανακριβο.
Το χρησιμοποιησα κι εγω καποια χρονια. Μετα το εκοψα λογω κοστους.
Πιστευω κατι κανει ομως.
 

Quarantine

Active Member
Revivogen απο που παραγγελνεις; Πουλα κανεις στην Ευρωπη; Η αγορες απο Αμερικη, ειναι εντελως απαγορευτικες πια.

Ακομη, να πω οτι ενω το revivogen πολυ παλια, πολλοι το εψαχναν και το ειχαν σε καποια εκτιμηση, η πλειοψηφια των μελων του φορουμ κατεληξε να το χαρακτηριζει....φιδελαιο!
Φυσικα, ηταν παντα πανακριβο.
Το χρησιμοποιησα κι εγω καποια χρονια. Μετα το εκοψα λογω κοστους.
Πιστευω κατι κανει ομως.

Και εγώ απο εδώ μέσα το είχα μάθει δεν το ήξερα.
Έχει σαιτ η εταιρεία στην Ελλάδα,δεν ξανά ασχολούμαι, κάτι κάνει αυτό είναι σίγουρο αλλά δεν είναι αρκετό για τα λεφτά του.
Συνεχίζουμε με Μινοξιδιλη μέχρι να γίνει εντελώς νερό, τώρα είναι νερό με μινοξιδιλη χαχαχα
 
Μπλουζα