regaine η kirkland

GK

New Member
Απ: regaine η kirkland

danceworld_2001 είπε:
ποιό site είναι έμπιστο για παραγγελία kirkland? Μαζί με μεταφορικά πόσο να υπολογίζω για πακέτο 6 ή 12 μηνών?

Αυτό που διάβασα κάπου για sulfate minoxidil μπορεί κανείς να το κάνει πιο λιανά? Που την βρίσκεις και τι κάνει?

Τα 12=69 ευρώ χωρίς μεταφορικά, τα 6=40
http://www.biovea.net/%28S%28lbjjt4uincy2c555oqg12r55%29%29/product_detail.aspx?PID=2024&CID=0

Απο το συγκεκριμένο δεν έχω παραγγείλει αλλά φένεται έμπιστο, έχω ακούσει και από άλλους.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

max_os

New Member
Απ: regaine η kirkland

όντως είναι έμπιστο. Ειχα παραγγείλει 2-3 φορές. Εχω και 4 αθικτες συστευασίες μινοχ. 5% ΚΙRΚLΑΝD.,δεν βάζω άλλο διότι μου φέρνει αρκετή φαγούρα. Οποιος θέλει και ενδιαφέρεται 25,00 ευρόπουλα + μεταφορικά ΤΑ τέσσερα μπουκαλάκια . Εγγυημένα :) Μάχος.
 
Απ: regaine η kirkland

Η minoxidil της kirkland τα δικά μου μαλλιά τα λαδώνει πάντως.
Την έχω πάρει από ebay, 12μηνη προμήθεια γύρω στα 50 ευρά (αν θυμάμαι καλά) μαζί με τα μεταφορικά. Με ημερομηνία λήξης 2012 παρακαλώ (ε μετά δε θα είχαν αξία έτσι κι αλλιώς :D).
Δεν είδα καμιά διαφορά πάντως σε σχέση με το Regaine. Και κάτι τελευταίο, εγώ δε βάζω μόνο 6 ψεκασμούς στο κεφάλι μου, και δεν έχω και καμία παρενέργεια.
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: regaine η kirkland

Άγγελος είπε:
Η minoxidil της kirkland τα δικά μου μαλλιά τα λαδώνει πάντως.
Την έχω πάρει από ebay, 12μηνη προμήθεια γύρω στα 50 ευρά (αν θυμάμαι καλά) μαζί με τα μεταφορικά. Με ημερομηνία λήξης 2012 παρακαλώ (ε μετά δε θα είχαν αξία έτσι κι αλλιώς :D).
Δεν είδα καμιά διαφορά πάντως σε σχέση με το Regaine. Και κάτι τελευταίο, εγώ δε βάζω μόνο 6 ψεκασμούς στο κεφάλι μου, και δεν έχω και καμία παρενέργεια.

Ετσι και εγω Αγγελε βαζω καμια 10αρια χωρις να δω καμια παρενεργεια
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: regaine η kirkland

ενδιαφέρομαι να στα αγοράσω, δες τα pm σου φίλε μου.

Μάχος είπε:
όντως είναι έμπιστο. Ειχα παραγγείλει 2-3 φορές. Εχω και 4 αθικτες συστευασίες μινοχ. 5% ΚΙRΚLΑΝD.,δεν βάζω άλλο διότι μου φέρνει αρκετή φαγούρα. Οποιος θέλει και ενδιαφέρεται 25,00 ευρόπουλα + μεταφορικά ΤΑ τέσσερα μπουκαλάκια . Εγγυημένα :) Μάχος.
 

mikipitri

Member
Απ: regaine η kirkland

ρε παιδιά παίζει οι συσκευασίες kirkland να έχουν μικρότερη ποσότητα από τα 60ml???
εγώ βάζω πρωί-βράδυ λίγο παραπάνω από το 1ml και τελείωσε σε 20 μέρες!!!
λογικά θα έπρεπε να έβαζα 1,5ml για να κρατήσει μόνο 20 μέρες...
λέτε να έιναι η ιδέα μου??? :chinscratch
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: regaine η kirkland

mikipitri είπε:
ρε παιδιά παίζει οι συσκευασίες kirkland να έχουν μικρότερη ποσότητα από τα 60ml???
εγώ βάζω πρωί-βράδυ λίγο παραπάνω από το 1ml και τελείωσε σε 20 μέρες!!!
λογικά θα έπρεπε να έβαζα 1,5ml για να κρατήσει μόνο 20 μέρες...
λέτε να έιναι η ιδέα μου??? :chinscratch

Iδεα σου ειναι ποσο παραπάνω βαζεις δηλαδη;;
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: regaine η kirkland

ANAR είπε:
[quote author=Άγγελος link=topic=669.msg32026#msg32026 date=1271749140]
Η minoxidil της kirkland τα δικά μου μαλλιά τα λαδώνει πάντως.
Την έχω πάρει από ebay, 12μηνη προμήθεια γύρω στα 50 ευρά (αν θυμάμαι καλά) μαζί με τα μεταφορικά. Με ημερομηνία λήξης 2012 παρακαλώ (ε μετά δε θα είχαν αξία έτσι κι αλλιώς :D).
Δεν είδα καμιά διαφορά πάντως σε σχέση με το Regaine. Και κάτι τελευταίο, εγώ δε βάζω μόνο 6 ψεκασμούς στο κεφάλι μου, και δεν έχω και καμία παρενέργεια.

Ετσι και εγω Αγγελε βαζω καμια 10αρια χωρις να δω καμια παρενεργεια
[/quote]
αν και στην αρχη ειχα ταχυκαρδειες οταν ξεπερνουσα τους 6 ψεκασμους,τωρα φτανω τους 8 χωρις να εχω τιποτα :)
 

mikipitri

Member
Απ: regaine η kirkland

Iδεα σου ειναι ποσο παραπάνω βαζεις δηλαδη;;
[/quote]
άντε να ξεπερνώ 2-4 χιλιοστά τη γραμμή του 1ml... δηλαδή άντε να φτάνω στο 1,1 ή 1,2 το πολύ...
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: regaine η kirkland

Καλησπέρα σε όλους. Πήρα στα χέρια μου 4 μπουκαλάκια kirkland 5%. Σε λίγες μέρες που θα μου τελειώσει το regaine θα το χρησιμοποιήσω για πρώτη φορά μετά απο 5 χρόνια χρήσης μόνο regain (και 3 μήνες axelan). Με παραξένεψε οτι στην συσκευασία της kirkland τονίζει πολλές φορές και επίμονα οτι είναι μόνο για vertex και τίποτα άλλο ενώ στο regain δεν κάνει τέτοιο διαχωρισμό Τελικά υπάρχει ποιοτική διαφορά ή απλά η kirkland είναι πιο τίμια? Εγώ με το regain είχα αποτέλεσμα σε όλο το κεφάλι, και hairline (μικρότερο βέβαια αλλά είχα).
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: regaine η kirkland

η διαφορά είναι ότι η kirkland λέει ακριβώς τα πράγματα που έχει εγκριθεί από FDA - περισσότερο δουλειά κάνει στην κορυφή και 2ων στους κροτάφους/hairline ,
ενώ η regain πουλείται από τον αδιάφθορο και ελεγκτικά επιμελή ΕΟΦ... :down :knup:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Synth

New Member
Απ: regaine η kirkland

mikipitri είπε:
ρε παιδιά παίζει οι συσκευασίες kirkland να έχουν μικρότερη ποσότητα από τα 60ml???
εγώ βάζω πρωί-βράδυ λίγο παραπάνω από το 1ml και τελείωσε σε 20 μέρες!!!
λογικά θα έπρεπε να έβαζα 1,5ml για να κρατήσει μόνο 20 μέρες...
λέτε να έιναι η ιδέα μου??? :chinscratch

Δεν παίζει κάτι τέτοιο. Τα μπουκαλάκια της Kirkland περιέχουν ακριβώς 60ml. Εάν κάποιος βάζει από 1ml δύο φορές την ημέρα θα του κρατήσει 30 ημέρες. Μπορεί εύκολα να μετρηθεί με ογκομετρικό κύλινδρο. Τώρα εάν μια παρτίδα βγει λειψή, δεν ξέρω παίζει και αυτό.
 

dimpet

New Member
Απ: regaine η kirkland

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΤΟ KIRKLAND ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ROGAINE,TO AXELAN,TO NHEREA.AKOMH,TO BIOVEA-EUROPE.COM EINAI AΞΙΟΠΙΣΤΟ SITE ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ??
 

dimpet

New Member
Απ: regaine η kirkland

καλημερα.μηπως ξερει κανεις αν η τιμη που δειχνει σε ευρω στο ΒΙOVEA-EUROPE ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ?
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: regaine η kirkland

λογικα ειναι αυτη η τιμη συν τα μεταφορικα
στο checkout λογικα θα σου λεει τελικα τιμη προιον μαζι με μεταφορικα
 

dimpet

New Member
Απ: regaine η kirkland

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟ KIRKLAND ΠΟΥ ΘΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΑΠΟ ΤΟ BIOVEA-EUROPE NA ΕΙΝΑΙ ΝΟΘΕΥΜΕΝΟ?
 

dimpet

New Member
Απ: regaine η kirkland

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟ KIRKLAND ΣΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΜΑΛΛΙΑ?
 
Μπλουζα