Pilotaki, fue, 4500 grafts, 26-27/11/2015

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LARIOSO

Active Member
Σημερα ειδα αυτη τη φωτο στο f της κλινικης και καταλαβα απο τα χειλια οτι ειναι ο Pilotaki στη φωτο.Για ριξτε και σεις μια ματια να δειτε αν εχω δικιο.
 

Συνημμένα

  • pilotaki.jpg
    pilotaki.jpg
    13.5 KB · Προβολές: 667

dimitris50423

Well-Known Member
Σωστος laroiso και εγω το ειπα πριν λιγες μερες οτι τον ειχα δει.
Εσενα που ειναι οι φωτογραφιες σου ρε συ; μια τις βαζεις μια χανονται.
 

crossfire

Well-Known Member
Τώρα ίσως εξηγουνται μερικά πράγματα......
Είχα υποψίες αλλα τωρα το κουμπωσα.

Το αποτέλεσμα του dimitris50423 δεν είναι ούτε αποτέλεσμα 2 μεταμοσχεύσεων ,ούτε αποτέλεσμα toppik κτλ.
Έχει βάλει γύρω στα 3500 grafts σε μία συνεδρία και το παρουσιάζει ως αποτέλεσμα 2300 grafts.....

Επιλήψιμο και αυτό.
 

tasos33

Well-Known Member
Οποίος δει τις φωτο στο site της κλινικής ,η τελευταία φωτο είναι άκρως περίεργη,ενω έχει ξυρισμένο το κεφάλι ,στην περιοχή οπου θα γίνει η μμ,όπως αποδεικνύει η διπλανή φωτο,είναι ηδη κοκκινισμενη σαν έχει προηγηθεί πριν μερικούς μηνες ηδη μμ,ίσως έτσι εξηγειται η διάφορα των 1000 graft και η εξαφάνιση του πιλοτακι
 

tasos33

Well-Known Member
Για του λογου το αληθές....στην αριστερή φωτο η αραιωμενη περιοχή και μονο η αραιωμενη περιοχη έχει εμφανή κοκκινα σημάδια,εμένα τουλαχιστον μ δίνει την εικόνα οτι πριν μερικούς μηνες κάτι είχε γίνει εκεί..
 

Συνημμένα

  • tmp_7826-c-p-fue-hair-transplant-8-1366x768-1072124865.jpg
    tmp_7826-c-p-fue-hair-transplant-8-1366x768-1072124865.jpg
    134 KB · Προβολές: 508

LARIOSO

Active Member
Πρεπ
Οποίος δει τις φωτο στο site της κλινικής ,η τελευταία φωτο είναι άκρως περίεργη,ενω έχει ξυρισμένο το κεφάλι ,στην περιοχή οπου θα γίνει η μμ,όπως αποδεικνύει η διπλανή φωτο,είναι ηδη κοκκινισμενη σαν έχει προηγηθεί πριν μερικούς μηνες ηδη μμ,ίσως έτσι εξηγειται η διάφορα των 1000 graft και η εξαφάνιση του πιλοτακι
Πρεπει να ειναι το δωρακι τα 1000 γρ για να τον βαλουν στις φωτο ....λεω εγω τωρα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
¨Εχω να προτείνω στους admin το εξής. Δεν ξέρω αν είναι political correct αλλά για μένα οι φωτογραφίες πρέπει όταν έχουμε τέτοιου είδους ιστορίες να κατεβαίνουν, ώστε να επιβραβεύονται οι ηθικοί και όχι οι businessmen.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το παρακολουθώ το θέμα από το πρωί και θα πράξω τα δέοντα με αντικειμενικό σκοπό τη σωστή ενημέρωση των μελών. Δεν ξέρω αν είναι καλύτερο να κατεβαίνουν οι φώτο ή να μαρκάρονται σαν παραπλανητικές και να διαπομπεύονται οι "businessmen". Όπως και να έχει θα παρθουν μέτρα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

hater_of_baldness

Active Member
Για του λογου το αληθές....στην αριστερή φωτο η αραιωμενη περιοχή και μονο η αραιωμενη περιοχη έχει εμφανή κοκκινα σημάδια,εμένα τουλαχιστον μ δίνει την εικόνα οτι πριν μερικούς μηνες κάτι είχε γίνει εκεί..

Όντως... Κάνει μπαμ ότι η αριστερή φωτογραφία δεν απεικονίζει "παρθένο" κεφάλι από ΜΜ. Και λόγω κοκκινίλας αλλά και λόγω εικόνας κάποιων τριχών. Έτσι φαινοντουσαν και τα δικά μου μεταμοσχευμένα όταν τα ξύρισα πριν τη 2η μου ΜΜ.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Crossfire εγω εβαλα 2300 φιλε μου. Αν μου επαιρναν 3500 μονο απο το πισω μερος της δοτριας θα ηταν τελειως κατεστραμενη και οχι στην πολυ καλη κατασταση που ειναι τωρα με τα 2300.
Επισης απο τη φωτογραφια της τοποθετησης ισως να μπορεις να μετρησεις και ποσα ειναι. Δεν το εκανα ποτε. Αν τα βρεις πιο πολλα πες μου κ εμενα να το ξερω.
 

LARIOSO

Active Member
Πως θα γίνει τώρα να κάνουμε μια κίνηση λίγο να σοβαρευτούν εκεί πέρα?
Και εγω εκει εκανα ρε παιδια αλλα αυτο ειναι ντροπη να κοροιδευεις τον κοσμο και για τον pilotaki και για την κλινικη.Με αυτα που βλεπω δεν ειμαι κι εγω σιγουρος ποσα εβαλα , αν μου ειπν αληθεια δηλαδη.
 

hijikos

Active Member
Λυπαμε τα παιδιά που εμπιστεύτηκαν τα κεφάλια τους σε αυτούς και δν είναι λίγα είναι πολλά!
Πάντως είναι ξεφτίλα να είσαι και πιλότος του ΕΣ και να είσαι ψεύτης. Κρίμα.
.
Άλλο τη είπε και άλλο τη είναι. Εφόσον η ανάρτηση είναι παραπλανητικη πόσο μάλλον τα υπόλοιπα.
 
Μπλουζα