Pavlos, fue, 2950 graft, 6/8/2012

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Typhoon

Member
Φίλε Παύλο συγχαρητήρια και από εμένα! Πας πολύ καλά και κρίνοντας από το πριν και μετά δεν μπορώ να συμμεριστώ το σχόλιό σου ότι είσαι όπως πριν τη μεταμόσχευση. Γνώμη μου είναι ότι είσαι πολύ καλύτερα! Και σίγουρα θα βλέπεις μεγάλη βελτίωση από εδώ και μέρα. Ουσιαστικά νομίζω τώρα βλέπεις το συνολικό σχήμα της hairline, το οποίο θα πυκνώσει με τον καιρό.

Μια ερώτηση μόνο έχω σχετικά με τη δεξιά πλευρά που όπως και εσύ παρατήρησες αργεί περισσότερο να πυκνώσει. Σε εκείνα τα σημεία είχες κανένα θέμα μεγαλύτερου shockloss στα υπάρχοντα μαλλιά σου? Και επίσης είχες παρατηρήσει τίποτα περίεργο όσον αφορά την τοποθέτηση των τριχοθυλακίων?

Να σαι καλά και υπομονή γιατί θα γίνεται όλο και καλύτερο!
 

pavlos

Member
John83 είπε:
Φίλε Pavlo βλέποντας τις φωτογραφίες θεωρώ πως έχεις ξεκινήσει αρκετά καλά και εύχομαι σε 2-3 μήνες να δεις ακόμα καλύτερο αποτέλεσμα. Είμαι σίγουρος πως όλα θα πάνε καλά.. Βέβαια ο καλύτερος κριτής είσαι εσύ και εύχομαι να είσαι ευχαριστημένος μέχρι στιγμής!!!

Σε ευχαριστω John83 και σε σενα ευχομαι τα καλυτερα


John_John1 είπε:
Pavlο συγκρινω τις φωτογραφιες σου με τις δικες μου πριν την επεμβαση βλεπω και πιστευω οτι ειχα περισσοτερη αρεωση εγω ...
τωρα πιστευω στον καθενα η αναπτυξη ισως ειναι αργη σε καποιον και σε καποιον αλλο ερχεται πιο γρηγορα..
οι φωτο σου ειναι με φλας?
Αν μπορεις βγαλε μια με φλας και μια χωρις και λιγο πιο καθαροτερες ...
Σε 6 μερες βαζω και εγω φωτο 5μηνου..
Υπομονη φιλε για την ωρα.

Οπως τα λες ειναι, ημουν σε καλυτερη κατασταση απο εσενα η φωτογραφια της κλινικης δεχνει μεγαλυτερ το προβλημα απ οτι ειναι μαλλον ο φωτισμος φταιει.
Οχι οι φωτο ειναι χωρις φλας αλλα κατω απο λαμπα για να φαινεται καλυτερα η φωτο.
θα βγαλω στο φως ημερας πρωτα ο θεος Σαββατοκυριακο εαν εχει ηλιο για να φανει οσο το δυνατον καλυτερα η πορεια μου.
Εσυ φιλε τα πας πολυ καλα παααρα πολυ καλα και σου ευχομαι οτι καλυτερο μεσα απο την καρδια μου.
Περιμενουμε φωτο σου


Billy_tramp είπε:
άψογος παύλο πας περίφημα!! Συγχαρητήρια

Σε ευχαριστω Billy σου ευχομαι να τουμπανιασεις , με μοικανα και τεζα ζελε τ καλοκαιρι


Typhoon είπε:
Φίλε Παύλο συγχαρητήρια και από εμένα! Πας πολύ καλά και κρίνοντας από το πριν και μετά δεν μπορώ να συμμεριστώ το σχόλιό σου ότι είσαι όπως πριν τη μεταμόσχευση. Γνώμη μου είναι ότι είσαι πολύ καλύτερα! Και σίγουρα θα βλέπεις μεγάλη βελτίωση από εδώ και μέρα. Ουσιαστικά νομίζω τώρα βλέπεις το συνολικό σχήμα της hairline, το οποίο θα πυκνώσει με τον καιρό.

Μια ερώτηση μόνο έχω σχετικά με τη δεξιά πλευρά που όπως και εσύ παρατήρησες αργεί περισσότερο να πυκνώσει. Σε εκείνα τα σημεία είχες κανένα θέμα μεγαλύτερου shockloss στα υπάρχοντα μαλλιά σου? Και επίσης είχες παρατηρήσει τίποτα περίεργο όσον αφορά την τοποθέτηση των τριχοθυλακίων?

Να σαι καλά και υπομονή γιατί θα γίνεται όλο και καλύτερο!

Σε ευχαριστώ Typhoon εχεις δικιο για το σχολιο αλλα περιμενα περισσότερα στο 4μηνο.
Δεν ειχα μεγαλυτερο shockloss στην δεξια πλευρα.
Στην δεξια πλευρα η αληθεια ειναι πως η τοποθετηση δεν ηταν τοσο καλη οσο και η αριστερη, βεβαια τωρα που εχουν μακρύνει αρχιζει και στρώνει αλλα η δεξια μερια θα μπορουσε να ειναι πολυ καλυτερη
Typhoon μαρεσουν τα σχολια σου γιατι ειναι αντικειμενικα και εισαι πολυ καιρο στο forum και αρκετα ψαγμενος οποιεςδηποτε αποριες σου θα ηθελα να τις εκθεσεις.
Σχετικα με την φυτωση εχεις κατι υποψην σου?
Δεν θυμαμαι εχεις κανει μεταμοσχευση?
και παλι σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια


scarface είπε:
παυλάκο είσαι πολύ κομπλέ...μπράβο..πολύ κλό αποτέλεσμα και έχεις και συνέχεια...keep walking and inform us!

Σε ευχαριστω scarface οτι καλυτερο και σε σενα!!!!
Εσυ βλεπεις φως στο τουνελ????
Καμια φωτο θα βαλεις να δουμε πως πας????


ios80 είπε:
πολυ καλο αποτελεσμα μπραβο φιλε!!!

Σε ευχαριστω ios80 καλα αποτελεσματα και σε σενα
 

pavlos

Member
ΦΩΤΟ 5 ΜΗΝΑΣ
ΔΕΝ βάζω με φλας γιατι φαίνομαι φουλ απο μαλλια.
οι Φώτο δείχνουν σχεδόν οτι ειναι στην πραγματικότητα ολεσ εχουν τραβηχτεί σε γωνιες οπου προσεγγίζουν την πραγματικότητα.
Τα μαλλια είναι με χθεσινο ρεγκαιν


pavlos είπε:
ΦΩΤΟ 5 ΜΗΝΑΣ
ΔΕΝ βάζω με φλας γιατι φαίνομαι φουλ απο μαλλια.
οι Φώτο δείχνουν σχεδόν οτι ειναι στην πραγματικότητα ολεσ εχουν τραβηχτεί σε γωνιες οπου προσεγγίζουν την πραγματικότητα.
Τα μαλλια είναι με χθεσινο ρεγκαιν
 

John83

Member
Μπράβο Pavlo!!! Το βασικότερο είναι πως η ψυχολογία σου έχει ανέβει. Προσωπικά το μέχρι στιγμής αποτέλεσμα όπως φαίνεται στις photos μ' αρέσει πάρα πολύ.Κ έχεις να περιμένεις ακόμα τους επόμενους μήνες..
Υ.Γ Καλή χρονιά να έχεις με υγεία και χαρά..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ζηλευω!!Μια χαρα τα πας Παυλε..
Εδεσε και με το υπολοιπο μαλλι και εισαι κομλπε..Ωραιος!!
 

3746741

Member
το αποτελεσμα φαινεται πραγματικα καλο αλλο εγω προσωπικα εχω 2 επισημανσεις!!!

1)βαλε κ καμια με φλας,μου κανει εντυπωση που λες οτι με φλας φαινεται καλυτερο το αποτελεσμα....

2)το ρεγκαιν μολις στεγνωσει,μετα απο καποιες ωρες οταν το μαλλι χτενιστει,δεν ξερω γιατι αλλα τα δικα μου μαλλια τα κανει να φαινονται πιο πυκνα!

αρα κατα την γνωμη μου παντα καλο θα ηταν να βαλεις οταν μπορεσεις κ καποιες με φλας κ χωρις να εχεις βαλει τιποτα στα μαλλια!
 

wild

New Member
τιποτε αλλο δεν υπαρχει σε Ελλαδα και Θεσσαλονικη ...καποιος γιατρος και ποιο το κοστος ?????????
 

pavlos

Member
3746741 είπε:
το αποτελεσμα φαινεται πραγματικα καλο αλλο εγω προσωπικα εχω 2 επισημανσεις!!!

1)βαλε κ καμια με φλας,μου κανει εντυπωση που λες οτι με φλας φαινεται καλυτερο το αποτελεσμα....

2)το ρεγκαιν μολις στεγνωσει,μετα απο καποιες ωρες οταν το μαλλι χτενιστει,δεν ξερω γιατι αλλα τα δικα μου μαλλια τα κανει να φαινονται πιο πυκνα!

αρα κατα την γνωμη μου παντα καλο θα ηταν να βαλεις οταν μπορεσεις κ καποιες με φλας κ χωρις να εχεις βαλει τιποτα στα μαλλια!

βαζω με φλας για να λυθουν οι αποριεσ
εαν λουστω και βαλω φαινομαι τουμπανο


John83 είπε:
Μπράβο Pavlo!!! Το βασικότερο είναι πως η ψυχολογία σου έχει ανέβει. Προσωπικά το μέχρι στιγμής αποτέλεσμα όπως φαίνεται στις photos μ' αρέσει πάρα πολύ.Κ έχεις να περιμένεις ακόμα τους επόμενους μήνες..
Υ.Γ Καλή χρονιά να έχεις με υγεία και χαρά..

ευχαριστω αρχηγε οτι καλυτερο και σε σενα


John_John1 είπε:
Ζηλευω!!Μια χαρα τα πας Παυλε..
Εδεσε και με το υπολοιπο μαλλι και εισαι κομλπε..Ωραιος!!

ασε εσυ εισαι το τουμπανο 1 , θα βαλουμε κοντρα στο 8μηνο αλλα σε φοβαμαι εισαι δυσκολος ανταγωνστησ ;D


crossfire είπε:
πολυ καλο παυλε...βαλε και λιγο crown αν γινεται

ευχαριστω φιλε, στο crown δεν εβαλα μονο μπροστα


Floskara είπε:
Αψογος Παύλο! Αλλο ένα καλό αποτέλεσμα από Κυπρο..

thanks αρχοντα ελπιζω να βελτιωθω κι αλλο στο 6μηνο
 

alekontas

Member
pavlos είπε:
3746741 είπε:
το αποτελεσμα φαινεται πραγματικα καλο αλλο εγω προσωπικα εχω 2 επισημανσεις!!!

1)βαλε κ καμια με φλας,μου κανει εντυπωση που λες οτι με φλας φαινεται καλυτερο το αποτελεσμα....

2)το ρεγκαιν μολις στεγνωσει,μετα απο καποιες ωρες οταν το μαλλι χτενιστει,δεν ξερω γιατι αλλα τα δικα μου μαλλια τα κανει να φαινονται πιο πυκνα!

αρα κατα την γνωμη μου παντα καλο θα ηταν να βαλεις οταν μπορεσεις κ καποιες με φλας κ χωρις να εχεις βαλει τιποτα στα μαλλια!

βαζω με φλας για να λυθουν οι αποριεσ
εαν λουστω και βαλω φαινομαι τουμπανο


John83 είπε:
Μπράβο Pavlo!!! Το βασικότερο είναι πως η ψυχολογία σου έχει ανέβει. Προσωπικά το μέχρι στιγμής αποτέλεσμα όπως φαίνεται στις photos μ' αρέσει πάρα πολύ.Κ έχεις να περιμένεις ακόμα τους επόμενους μήνες..
Υ.Γ Καλή χρονιά να έχεις με υγεία και χαρά..

ευχαριστω αρχηγε οτι καλυτερο και σε σενα


John_John1 είπε:
Ζηλευω!!Μια χαρα τα πας Παυλε..
Εδεσε και με το υπολοιπο μαλλι και εισαι κομλπε..Ωραιος!!

ασε εσυ εισαι το τουμπανο 1 , θα βαλουμε κοντρα στο 8μηνο αλλα σε φοβαμαι εισαι δυσκολος ανταγωνστησ ;D


crossfire είπε:
πολυ καλο παυλε...βαλε και λιγο crown αν γινεται

ευχαριστω φιλε, στο crown δεν εβαλα μονο μπροστα


Floskara είπε:
Αψογος Παύλο! Αλλο ένα καλό αποτέλεσμα από Κυπρο..

thanks αρχοντα ελπιζω να βελτιωθω κι αλλο στο 6μηνο






Mπράβο ρε μόρτη!!!
Πολύ χάρηκα!!!
 
Μπλουζα